<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:00 V75-1
V5-3
Matparken-løpet (Kaldblodscupen kval 6 av 9)

Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 600.000 kr.
3-15-årige høyest 900.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-13-8 Plass : 14-13-8

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -1 -1 -0 -0 -30 000
Vår Faxa 2640 1 Plass 580 000
8 år SVART HP v.Åkre Lurifax* (S) K. Johansen Bjerke Travbane 2 15/1 - 04 / 11 1609 25,8a 98
e. Vår Dokka v. Skjoldsvarten K. Johansen Momarken Travbane 1 05/1 - 04 / 2 2140 28,8a 33
Stall Revahaugen T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 27/12 - 03 / 8 1609 26,2a 18
K. Kvasnes Elisabeth B. Øksenholt T. Solberg Sørlandets Travpark 4 08/12 - 06 / 2 2140 28,3 48
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 23/11 - 02 / 11 1700 27,8a 311
2 2014: -3 -1 -0 -0 -1 -42 000 2013: -15 -5 -5 -1 -0 -358 000
Tangen Jerkeld 2 Plass 550 500
7 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Bjerke Travbane 1 12/2 - 06 / 5 2140 27,7 48
e. Slogum Bra v. Braute J. Øveraasen Biri Travbane P 31/1 - 21 / 1 2100 37,4 P
Tor Brænden /Oslo K. Johansen Bjerke Travbane 0 20/11 - 02 / 5 3180 31,0 rg 212
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Bjerke Travbane 2 09/10 - 08 / 8 2680 27,9 31
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. L. Kolle Bjerke Travbane 0 25/9 - 09 / 2 2140 27,3 g 61
3 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -27 -1 -2 -2 -10 -101 500
Odintroll 3 Plass 291 500
11 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Drammen Travbane 0 10/2 - 05 / 8 1700 33,2ag 536
e. Thuli Terna v. Troll Jahn O. Østre Bjerke Travbane 0 29/1 - 07 / 10 2100 29,8ag 435
Stine Hansen Juklerød /Neslandsvatn O. Østre Drammen Travbane 0 19/12 - 01 / 3 2100 38,2ag 78
O. Østre Stine Hansen Juklerød O. Østre Bjerke Travbane 5 07/9 - 04 / 1 2140 26,2 439
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 31/8 - 10 / 2 2100 27,9 515
4 2014: -19 -1 -2 -2 -6 -63 270 2013: -21 -2 -2 -4 -3 -82 501
Skusviken 4 Plass 631 071
15 år RØD V v.Braute E. Andersen Bjerke Travbane 4 12/2 - 06 / 7 2160 27,5 387
e. Freidi v. Alm Rigel E. Andersen Biri Travbane 0 31/1 - 01 / 8 1609 dist ag 121
Kirsti Krybelsrud /Svene E. Andersen Bjerke Travbane 3 29/1 - 04 / 7 1609 26,8a 159
E. Andersen Charlotte Bye (T) E. Andersen Bjerke Travbane 6 15/1 - 04 / 8 1609 26,4a 665
Todelt svart/lilla,hvitt skråb,sv.erm H. Bye Sørlandets Travpark 4 22/12 - 08 / 4 2160 31,6 91
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -0 -0 -1 -1 -8 000
Branddon 5 Plass 561 603
15 år MØRKBR V v.Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane 0 10/2 - 05 / 7 1700 31,7ag 220
e. Moshus Riga v. Alm Rigel K. Malmin Sørlandets Travpark 0 19/1 - 06 / 1 2140 30,7 g 56
Kari Anne Knutsen-Ingeborg Knutsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 03 / 12 1609 27,7a 187
K. Malmin Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 22/12 - 02 / 11 2180 29,3 95
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 08/12 - 02 / 14 1660 28,2 124
6 2015: -14 -0 -1 -1 -5 -69 790 2014: -27 -6 -3 -5 -7 -446 716
Sagi Allvinn 6 Plass 917 536
7 år BRUN V v.Røste Bo* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 3 12/2 - 06 / 3 2140 28,3 16
e. Sagi Malin v. Alm Svarten T. Solberg Momarken Travbane 1 04/2 - 04 / 7 2160 28,4 19
Morten Langli /Oslo V. Hop Bjerke Travbane 3 29/1 - 07 / 5 2100 27,7ag 19
E. Høitomt Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 2 22/1 - 06 / 3 2100 27,7a 43
Hvit m/svarte ermer, reklame V. Hop Bjerke Travbane 1 01/1 - 09 / 1 2600 29,9a 13
7 2014: -11 -0 -1 -2 -3 -44 000 2013: -13 -2 -0 -2 -4 -108 000
Voje Spika 2660 1 Plass 788 000
7 år SVART HP v.Spikeld T. Borg Bjerke Travbane 2 29/1 - 04 / 6 1609 26,7a 152
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Borg Bergen Travpark 0 11/1 - 04 / 5 1620 28,1 343
Team Øverdal L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 04/1 - 04 / 6 2100 27,7a 324
L. Kolle Jan Kristian Øverdal (A) T. Borg Bjerke Travbane 4 21/12 - 04 / 13 2200 28,9 505
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Borg Bjerke Travbane 0 11/12 - 09 / 7 2160 27,1 375
8 2017: -9 -2 -0 -1 -3 -217 067 2016: -20 -2 -4 -5 -5 -346 555
Alsaker Piril 2 Plass 1 733 622
10 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Forus Travbane 1 01/2 - 10 / 2 2040 26,6 23
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Bjerke Travbane 1 22/1 - 06 / 9 2100 27,4a 35
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 1 15/1 - 04 / 10 1609 25,6a 54
V. Hop Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 04/1 - 04 / 8 2100 27,3ag 384
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 2 27/12 - 03 / 10 1609 26,4a 38
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 3 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) T. Borg Forus Travbane 4 01/2 - 10 / 12 2060 26,9 470
e. Ara Tulla v. Atom Vinter T. Borg Sørlandets Travpark 1 19/1 - 06 / 3 2160 26,7 55
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke T. Borg Bergen Travpark 3 11/1 - 06 / 11 2120 27,3 284
T. Borg Per Arvesen (A) O. Sagholen Momarken Travbane 0 28/12 - 08 / 6 1640 25,2 819
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 7 21/12 - 10 / 10 2160 26,8 757
10 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 4 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld T. Erga Forus Travbane 0 18/2 - 01 / 4 2060 26,7 g 123
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel T. Erga Forus Travbane 2 11/2 - 01 / 4 1600 26,4 324
Anette Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 0 01/2 - 10 / 8 2060 27,9 1093
T. Erga Tor Espedal T. Erga Forus Travbane 4 07/1 - 06 / 7 2060 26,7 g 222
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Klosterskogen Travbane 0 04/1 - 04 / 5 2100 27,7a 384
11 2014: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2013: -14 -0 -2 -2 -4 -85 860
Våler Best 5 Plass 782 360
12 år MØRKBR V v.Spang Best D. Dalen Biri Travbane 0 08/2 - 10 / 11 2100 27,0a 853
e. Dally Jerka v. Lund Jerker D. Dalen Momarken Travbane 3 04/2 - 04 / 8 2180 27,8 326
Ina Marie Killingmo-Geir Veiland E. Killingmo Momarken Travbane 0 17/12 - 02 / 6 2180 28,2 761
G. Gundersen Ina Marie Killingmo M. Sørvik Momarken Travbane - 12/11 - 09 / 5 2160 dg 451
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Sørvik Bjerke Travbane 0 06/11 - 09 / 6 1660 30,8 526
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Røyns Skatt 6 Plass 891 944
12 år SVARTBRUN V v.Lome Elden O. Mikkelborg Biri Travbane 0 08/2 - 10 / 8 2100 28,0a 327
e. Røyns Rosa v. Atom Vinter D. Dalen Bjerke Travbane 0 08/1 - 07 / 1 2100 25,9a 787
Linn Stryken /Solbergmoen G. Austevoll Bjerke Travbane 5 21/12 - 10 / 8 2160 26,6 411
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Momarken Travbane 4 17/12 - 02 / 8 2180 27,5 g 51
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/12 - 09 / 6 2160 26,3 549
13 2017: -2 -2 -0 -0 -0 -64 484 2016: -11 -0 -1 -5 -3 -107 707
Art Kjarvald 7 Plass 1 653 765
10 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Biri Travbane 2 09/11 - 09 / 2 2600 27,5 86
e. Alm Tana v. Prins Vinter G. Austevoll Sørlandets Travpark 2 26/10 - 04 / 2 2140 25,4a 80
Creang AB G. Austevoll Bjerke Travbane 2 02/10 - 01 / 4 2100 23,8a 74
G. Austevoll Jan-Ivar Johansen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 25/9 - 09 / 10 2160 25,6 42
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 1 10/9 - 07 / 5 1640 25,4a 15
14 2015: -15 -0 -1 -1 -3 -25 000 2014: -12 -1 -1 -3 -0 -85 500
Nes Odin 8 Plass 786 500
8 år BRUN V v.Moe Odin L. Hauge Forus Travbane 0 03/12 - 01 / 8 2080 29,9 79
e. Nesbrit v. Lasso* (S) L. Hauge Bergen Travpark 1 27/10 - 06 / 9 2140 26,8 37
Jan Yngve Jacobsen-Marianne Ellingsen L. Hauge Bergen Travpark 2 03/10 - 01 / 4 1600 25,9 62
Å. Tengsareid Ove Kenneth Karlsen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 25/9 - 09 / 12 2160 25,6 290
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bergen Travpark 3 12/9 - 04 / 7 2620 26,9 28