<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:03 V5-4


Varmblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 35.000 kr.
3-12-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-1-6 Plass : 9-1-6

1 2014: -8 -0 -2 -2 -0 -23 500 2013: -6 -1 -0 -0 -4 -20 000
Rowan W.L. 2140 1 Plass 43 500
5 år BRUN V v.Rotation* (US) I. Melby Leangen Travbane 3 03/2 - 06 / 7 2180 18,8 140
e. Wea Laylock v. Lindy's Crown (US) I. Melby Leangen Travbane 0 20/1 - 03 / 4 2140 18,9a 29
Lars Bjørn Gangås /Fannrem I. Melby Leangen Travbane 1 23/12 - 08 / 2 2160 18,8 164
J. Blekkan Lars Bjørn Gangås F. Husbyn Leangen Travbane 7 09/12 - 03 / 7 2140 19,7 145
Blå m/rød ermstripe + rekl. E. Kristiansen Leangen Travbane 5 23/11 - 04 / 9 2160 21,3 324
2 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -12 -1 -0 -0 -2 -15 000
J.C. Glenn 2 Plass 97 500
7 år MØRKBR V v.Rite On Line (US) B. Steinseth Momarken Travbane 0 04/2 - 05 / 12 2140 20,4ag 457
e. Delicate (S) v. Sugarcane Hanover* (US) B. Steinseth Biri Travbane 5 31/1 - 03 / 8 2100 18,5 247
Stall Svanen B. Steinseth Bjerke Travbane 5 16/1 - 02 / 12 2100 19,0a 439
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane - 02/1 - 03 / 4 2100 dg a 106
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt B. Steinseth Biri Travbane 0 20/12 - 07 / 11 2120 20,1 g 113
3 2016: -10 -0 -1 -2 -3 -28 500 2015: -24 -1 -1 -6 -8 -91 000
Pride Speed 3 Plass 181 500
7 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) T. Solberg Biri Travbane 0 14/2 - 04 / 6 2100 br ag 79
e. Saturday Sun v. Anders Crown* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/1 - 02 / 3 2100 18,6a 245
Ivar Andresen /Kolbu T. Solberg Bjerke Travbane 3 16/1 - 02 / 5 2100 18,9a 39
E. Høitomt Glenn Åge Woldengen T. Solberg Momarken Travbane 0 03/11 - 02 / 13 2160 br g 54
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 0 17/9 - 09 / 12 2140 18,5ag 69
4 2014: -3 -0 -1 -0 -1 -9 500 2013: -3 -1 -0 -1 -1 -20 000
Continental S.G. 4 Plass 29 500
6 år BRUN HP v.Stand Strong* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 06/2 - 03 / 8 2100 19,7a 115
e. Treatmelikealady (S) v. Kosar* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 29/1 - 01 / 2 2140 18,6 48
Steinar Grøstad /Lierskogen H. Tvedt Drammen Travbane 4 19/10 - 04 / 10 2100 19,4a 26
G. Austevoll Vidar Engebretsen (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 06/10 - 01 / 5 2100 18,3 52
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 16/9 - 01 / 3 2100 21,0 75
5 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -2 -0 -0 -1 -13 437
River Downs (DK) 5 Plass 31 813
6 år MØRKBR HP v.Great Challenger (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 10/1 - 20 / 4 2100 20,9 P
e. Etoile (DK) v. J.R. Broline* (US) C. Kragelund Århus 6 07/7 - 12 / 1 2320 19,0 100
Stall Downs L. Sandvik Aalborg 1 21/6 - 04 / 1 2100 16,8a 59
L. Kolle Anders Lundstrøm Wolden (T) K. Nielsen Billund 0 06/6 - 07 / 1 2000 18,3 g 255
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl C. Kragelund Skive 1 18/5 - 05 / 1 2100 18,1
6 2018: -11 -0 -1 -1 -3 -22 491 2017: -20 -1 -1 -3 -7 -62 264
Chasing Gold 2160 1 Plass 261 005
9 år MØRKBR V v.Golden Shogun (S) H. Holm Bjerke Travbane 3 12/2 - 05 / 13 2160 17,4 418
e. Enjoy Me v. Dell Ridge Image* (CA) H. Holm Bjerke Travbane 5 30/1 - 01 / 2 2600 18,3a 135
Stall Irgas H. Holm Bjerke Travbane 3 16/1 - 01 / 4 2100 18,1a 93
H. Holm Lisa Fredriksen (A) H. Holm Bjerke Travbane 3 01/1 - 06 / 8 2140 18,6 205
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Akselsen Bjerke Travbane 0 11/12 - 01 / 9 2140 18,7 g 98
7 2015: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -13 -1 -1 -1 -4 -38 000
Shoguns Fighter 2 Plass 124 000
6 år MELL.BR. H v.Shogun Lobell* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 05/2 - 02 / 8 1640 17,6 150
e. Flying Surprise v. Xpeditor (US) G. Austevoll Biri Travbane 0 06/12 - 03 / 2 2600 21,3a 78
Alf Kirksæther /Vestfossen T. Espedal Drammen Travbane - 19/10 - 06 / 4 2100 dg a 43
G. Gundersen Trond Søhoel Jensen (T) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 06/10 - 02 / 5 2609 17,5a 222
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 2 23/9 - 01 / 10 1609 14,6a 97
8 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -1 965 2017: -21 -0 -1 -1 -9 -34 368
Drew Thunder 3 Plass 178 903
9 år SVART H v.Mr. Commissioner (US) M. Pedersen Momarken Travbane - 17/12 - 06 / 6 1640 dg a 130
e. Cenita Drew v. Why Not (US) K. Brenden Drammen Travbane 0 07/12 - 07 / 7 2100 18,9 293
Oda K. Brenden-Odd Brenden K. Brenden Drammen Travbane 1 25/11 - 04 / 6 1700 17,7a 514
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Biri Travbane 5 17/11 - 02 / 6 2120 20,0 257
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Bjerke Travbane 6 06/11 - 04 / 10 2100 18,1a 405
9 2017: -12 -0 -2 -3 -3 -64 424 2016: -24 -1 -1 -2 -9 -76 611
Scarlet Magic (DK) 4 Plass 408 051
8 år BRUN V v.Rydens Ulano (S) A. Pedersen Aalborg 0 11/1 - 05 / 1 2120 19,3 56
e. Golden Beauty (DK) v. Wee Hjordal* (DK) A. Pedersen Aalborg 2 30/12 - 04 / 1 2100 16,4 132
Stall Stride A. Pedersen Århus 4 29/11 - 04 / 1 2300 19,9a 85
Å. Tengsareid A. Pedersen Århus 3 13/11 - 06 / 1 2300 18,7 181
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Pedersen Billund 0 31/10 - 06 / 1 1900 17,4a 44
10 2014: -18 -2 -2 -1 -5 -81 093 2013: -8 -0 -1 -0 -4 -18 500
Ringo Star M. 5 Plass 128 593
6 år MØRKBR V v.Dahir De Prelong* (FR) J. Kvikstad Biri Travbane 1 31/1 - 03 / 1 2100 17,9 25
e. Lindy's Crath M. v. Lindy's Crown (US) J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 23/1 - 04 / 7 2100 17,1a 85
Lars Raaum-Tom Erik Dahl J. Kvikstad Biri Travbane 0 20/12 - 07 / 9 2120 19,8 g 81
J. Kvikstad Lars Raaum J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 17/12 - 05 / 2 2100 17,8a 108
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 4 17/11 - 04 / 3 2100 19,4 110
11 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -20 -1 -1 -4 -10 -79 435
Snøvsen (DK) 6 Plass 235 029
9 år MØRKBR V v.Dream Vacation* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 12/2 - 05 / 1 2140 br g 824
e. Jasmin F.H. (DK) v. S.J.'s Photo* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 5 29/1 - 06 / 2 2100 18,0a 429
Team Sjøholt/Krogstad E. Rennesvik Biri Travbane 0 17/1 - 03 / 11 2100 19,7 g 91
K. Johansen Sigbjørn Kolnes (T) E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 09/1 - 02 / 7 2600 br a 239
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 02/1 - 01 / 4 2100 20,1a 46