<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,5 og bedre.
3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-11-3 Plass : 2-11-3

1 2018: -14 -0 -1 -1 -5 -47 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Elding Frøya 2100 1 Plass 372 500
8 år BRUN HP v.Lome Elden T. Fløysand Jarlsberg Travbane 4 07/2 - 08 / 9 2120 38,9 74
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) T. Fløysand Momarken Travbane 7 28/1 - 08 / 7 2140 37,5 52
Asbjørn Wessel-Martine Wessel T. Fløysand Jarlsberg Travbane 3 27/12 - 07 / 15 2120 35,1 488
T. Fløysand Martine Wessel (A) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 5 15/12 - 01 / 10 2100 39,8 369
svart m/oransje stj.som t,oransje søm M. Wessel Jarlsberg Travbane P 16/5 - 21 / 10 2120 39,0 P
2 2017: -15 -1 -0 -2 -6 -51 000 2016: -26 -0 -3 -5 -9 -103 500
Sindy Løper 2 Plass 216 500
8 år SVART HP v.Åsajerven H. Holm Momarken Travbane 2 28/1 - 08 / 3 2140 36,0 g 51
e. Eldobra v. Elding H. Holm Momarken Travbane 2 14/1 - 08 / 9 2140 35,5 418
Jan Yngve Jacobsen /Haugesund H. Holm Bjerke Travbane 6 03/1 - 08 / 3 2140 38,6 g 76
H. Holm John Stene H. Holm Jarlsberg Travbane 7 27/12 - 07 / 4 2100 38,4 g 47
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane P 06/11 - 22 / 6 2160 38,6 P
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -1 600 2018: -15 -2 -1 -3 -8 -93 083
Veels Balo 3 Plass 422 371
9 år SVART V v.Moe Odin K. Johansen Momarken Travbane 1 14/1 - 08 / 4 2140 35,5 50
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll K. Johansen Momarken Travbane 4 17/12 - 08 / 5 2140 35,3 g 64
Gry Kanstad /Bodø K. Johansen Bjerke Travbane P 16/10 - 22 / 7 2160 39,4 g P
K. Johansen Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
4 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -7 -1 -0 -1 -3 -33 000
Kolnes Even 4 Plass 48 000
7 år SVART V v.Alm Viktor C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 24/1 - 07 / 2 2100 35,4 34
e. Skjønneberg Jenta v. Lykke Gutten C. Antonsen Momarken Travbane 6 14/1 - 02 / 4 2140 35,4 410
Gyri Heien-Sture Grindflaten V. Hop Momarken Travbane 8 17/12 - 08 / 2 2140 37,3 91
C. Antonsen Therese Sinding T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 12/12 - 08 / 5 2100 39,9 100
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. U. Axelson Färjestad P 17/11 - 91 / 2 2180 38,7 P
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 5 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Momarken Travbane 5 04/2 - 03 / 5 2140 35,0 182
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Bjerke Travbane 0 22/1 - 01 / 4 2140 34,9 g 203
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Biri Travbane 8 13/12 - 08 / 7 2100 38,2 rg 48
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Drammen Travbane 1 28/10 - 10 / 7 2100 36,0 147
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Drammen Travbane 3 19/10 - 01 / 8 2100 36,6 154
6 2017: -16 -1 -2 -0 -5 -42 000 2016: -23 -2 -4 -2 -7 -134 500
Haugs Tornado 2120 1 Plass 302 000
7 år HUSKBRUN V v.Haugs Gutten V. Hop Bjerke Travbane 0 23/10 - 01 / 10 2180 br r 33
e. Breens Hedda v. Rigel Jo H. Tvedt Drammen Travbane 2 07/10 - 05 / 8 2100 33,5 50
Thor-Egil Haugen-Gro A. Værås Haugen T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 27/9 - 01 / 14 2120 34,8 564
T. Solberg Thor-Egil Haugen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 18/8 - 20 / 6 2120 42,2 g P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
7 2014: -6 -0 -0 -1 -1 -7 500 2013: -3 -0 -1 -0 -2 -12 000
Atom Vimsen 2 Plass 19 500
4 år SVART H v.Kasper Mollyn G. Austevoll Momarken Travbane 0 04/2 - 03 / 10 2140 35,7 g 53
e. Atom Monne v. Pajaprins G. Austevoll Momarken Travbane 3 28/1 - 04 / 6 2140 33,2 92
Stall Stære Godt Høyll G. Austevoll Biri Travbane 5 17/1 - 04 / 7 2120 33,9 g 170
G. Austevoll Knut Arild Rundtom K. Johansen Momarken Travbane 0 05/1 - 08 / 15 2160 br g 264
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 12/12 - 08 / 4 2100 38,1 122
8 2018: -8 -2 -0 -0 -3 -47 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nebbenes Spika 3 Plass 114 000
11 år SVART HP v.Spikeld Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 10/2 - 02 / 9 2120 35,4 g 187
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten J. Undem Jarlsberg Travbane 3 30/1 - 06 / 12 2120 33,3 g 484
Anne Christensen-Olav Donstad L. Hauge Forus Travbane 7 21/12 - 10 / 9 2080 36,6 g 83
Å. Tengsareid Kristian Versto S. Wassberg Forus Travbane 3 03/12 - 09 / 12 2060 34,3 92
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam S. Wassberg Forus Travbane - 15/10 - 03 / 6 2060 g3 42
9 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -0 -1 -1 -2 -18 500
Verdandi 4 Plass 24 500
7 år MØRKBR HP v.Norne V. Hop Drammen Travbane 0 07/10 - 05 / 6 2100 35,2 157
e. Helisokka v. Lyngsvarten V. Hop Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 03 / 5 2100 34,7 534
Aina Skar-Geir Aga G. Aga Drammen Travbane - 15/7 - 04 / 6 2520 dg 1091
D. Dalen Aina Skar H. Holm Drammen Travbane - 01/7 - 02 / 8 2100 dg a 295
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl G. Aga Jarlsberg Travbane 0 07/6 - 05 / 6 2100 34,1 854
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -4 -1 -3 -98 421
Ruskeli Scott 5 Plass 313 174
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott G. Austevoll Bjerke Travbane 6 06/2 - 01 / 9 2100 34,5ag 99
e. Ruskeliløkka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bjerke Travbane 3 30/1 - 03 / 8 2100 33,0a 32
Karl Einar Stubsjøen /Gåsbakken V. Hop Bjerke Travbane 0 22/1 - 01 / 9 2160 34,0 g 240
E. Høitomt Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bergen Travpark 3 11/1 - 03 / 3 2100 34,4 147
Hvit m/svarte ermer, reklame V. Hop Momarken Travbane 6 05/1 - 08 / 13 2160 35,9 g 303
11 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 6 Plass 361 192
9 år MØRKBR H v.Elding O. Sagholen Momarken Travbane 5 04/2 - 03 / 9 2140 35,0 116
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* O. Sagholen Jarlsberg Travbane 1 24/1 - 07 / 9 2100 35,3 25
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Sagholen Momarken Travbane 6 14/1 - 08 / 8 2140 37,7 58
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 4 14/5 - 03 / 3 2140 33,1 g 87
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 0 23/9 - 01 / 1 2140 40,7 rg 196
12 2016: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -0 -3 -7 -37 000
Spang Lars 7 Plass 80 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane 0 17/1 - 04 / 12 2120 35,6 g 387
e. Tullmi v. Spang Best Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 13/12 - 08 / 4 2100 35,8 g 235
Stall Smultring Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 06/12 - 08 / 10 2120 36,1 368
K. Kvasnes Tom Rune Myrvang Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 11/10 - 08 / 9 2120 35,5 g 334
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 6 11/9 - 01 / 6 2160 36,3 g 126
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -27 000
Major Stjernen 8 Plass 162 596
10 år MØRKBR V v.Mentor Mollyn H. Holm Jarlsberg Travbane 4 30/1 - 06 / 13 2120 33,3 g 839
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten H. Holm Bjerke Travbane 7 18/6 - 02 / 10 2100 34,7arg 643
Christer Stubberud-Linda Brevik T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 28/12 - 02 / 3 2100 35,3ag 205
L. Kolle Linda Brevik L. Kolle Momarken Travbane 3 18/12 - 07 / 6 2180 35,3 69
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Drammen Travbane 7 13/11 - 06 / 1 2100 36,7a 153
14 2014: -3 -0 -0 -0 -3 -8 000 2013: -6 -0 -1 -1 -4 -18 500
Sandebalder 9 Plass 26 500
7 år SVART V v.H.G. Balder O. Kjenner Momarken Travbane 7 04/2 - 03 / 3 2140 35,2 g 117
e. Gik Mina v. Ilmin O. Kjenner Biri Travbane 4 17/1 - 04 / 13 2120 33,4 238
Ole-Christian Kjenner /Ise O. Kjenner Bjerke Travbane 4 10/12 - 03 / 11 2100 34,2a 117
O. Kjenner T. Espedal Biri Travbane 2 06/12 - 08 / 14 2120 34,3 g 410
Svart m/oransje stolpe,rekl. T. Espedal Biri Travbane 4 17/11 - 01 / 9 2120 36,2 g 62
15 2015: -6 -0 -0 -1 -2 -8 657 2014: -9 -0 -0 -0 -3 -7 500
Langaard Tyr 10 Plass 51 657
8 år LYSBRUN V v.Lome Kongen O. Østre Jarlsberg Travbane 4 24/1 - 02 / 4 2100 33,8a 53
e. Langaard Tyra v. Langaard Loke O. Østre Sørlandets Travpark 5 19/1 - 02 / 4 2140 33,4 263
Anne-Marie Karlsen /Elverum O. Østre Bjerke Travbane 6 26/12 - 05 / 15 2160 33,7 g 191
O. Østre Bente K.L. Jørgensen O. Østre Sørlandets Travpark 1 08/12 - 01 / 10 2180 34,4 296
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 6 30/11 - 06 / 6 2100 36,2 942