<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:20 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000
Marie Melinte 2100 1 Plass 42 500
8 år BRUN HP v.Whitesand Titan (US) D. Dalen Biri Travbane 0 19/2 - 02 / 7 2100 19,6a 258
e. Idette Hornline (S) v. Zoot Suit (US) D. Dalen Biri Travbane 0 08/2 - 02 / 9 2100 19,3a 782
Tonje S. Nilsen /Flisa D. Dalen Biri Travbane 0 30/11 - 09 / 2 2100 19,5a 317
K. Mathisen Tonje S. Nilsen K. Mathisen Jarlsberg Travbane 5 16/11 - 08 / 9 1609 18,1a 644
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl K. Mathisen Jarlsberg Travbane 0 09/11 - 09 / 5 2100 21,3a 592
2 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alm Soling 2120 1 Plass 36 500
6 år RØD V v.Slått Eld B. Steinseth Biri Travbane - 20/9 - 24 / 7 2120 dgpp N
e. Alm Sol v. Pilmingnist T. Solberg Bjerke Travbane 29/8 - 20 / 10 1660 51,0 g B
Ivar Limoseth /Bøverbru K. Malmin Bjerke Travbane 22/8 - 20 / 10 1680 57,6 B
B. Steinseth
Brun m/orange ermr.&rek på orange felt
3 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hanse Piril 2 Plass 55 000
6 år BRUN V v.Grindstad Jahn Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 29/11 - 02 / 11 2100 36,4arg 89
e. Hansefjøra v. Kos Knekten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 27/7 - 08 / 1 2100 31,6ag 94
Hans K. Smedsrud /Gran Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 19/7 - 06 / 12 2100 32,8ag 209
Ø. Ruttenborg Hans K. Smedsrud Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 08/6 - 02 / 1 2100 32,5 g 25
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 05 / 11 2100 31,0a 230
4 2015: -10 -0 -2 -2 -5 -33 000 2014: -7 -0 -1 -2 -4 -26 000
Halmrast Viking 3 Plass 59 000
6 år SVART V v.Järvsöviking* (S)
e. Horgen Eldy v. Elding
Andreas Halmrast-Helene Øveraasen
M. Ottersen Andreas Halmrast
grå m/grønt skulderstykke + reklame
5 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lauste Fant 4 Plass 0
6 år BRUN V v.Lome Elden
e. Vestvinna v. Troll Jahn
Team Pallemone
G. Austevoll Arne Moe
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
6 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -13 -1 -0 -0 -7 -25 500
Gomnes Vesla 5 Plass 25 500
9 år SVART HP v.Moe Odin
e. Gomnes Mi v. Grans Trygg
Sigurd Helmen /Gran
S. Helmen
grønn m/brunt hestehode
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vinnie Elden 6 Plass 139 000
11 år SVART V v.Bokli Eld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 15/8 - 06 / 3 2640 30,0 g 946
e. Ihle Vinnie v. Vinnikvikken G. Gundersen Biri Travbane 0 28/7 - 08 / 11 2120 33,6 g 223
Inger Hilde Johansen /Reinsvoll G. Gundersen Biri Travbane 4 19/7 - 05 / 10 2100 30,5a 89
P. Johansen G. Gundersen Momarken Travbane 3 07/7 - 05 / 14 2160 29,9 438
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 6 21/3 - 03 / 4 2600 29,2a 357
8 2017: -13 -0 -3 -0 -2 -31 515 2016: -21 -7 -3 -2 -2 -161 059
Nattens Fyrste 7 Plass 212 574
6 år SVART V v.Engli Svarten A. Stensen Biri Travbane 16/8 - 24 / 1 2100 51,5 g B
e. Troll Rappa v. Åsrapp A. Stensen Biri Travbane 02/8 - 24 / 1 2100 46,6 g B
Jan Ingar Bakkely /Skreia
G. Austevoll Ola Kai Skeie
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam