<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-3


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 22.000 kr.
3-15-årige høyest 38.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-4-1 Plass : 7-4-1

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -14 -1 -0 -1 -5 -31 500
Værdalsjerven 2140 1 Plass 47 500
6 år HUSKBRUN V v.Åsajerven Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 17/1 - 04 / 11 2120 dg 143
e. Steinskosa v. Kos Knekten Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 7 14/1 - 02 / 6 2140 36,4 g 302
Svein Ingebo-Eli Valborg Ingebo Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 5 17/12 - 08 / 4 2140 36,7 g 107
Ø. Ruttenborg Finn Holmen (T) Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 1 10/12 - 07 / 4 2140 40,0 g 101
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 0 23/4 - 01 / 9 2140 37,8 g 632
2 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000
Trøllet 2 Plass 21 000
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Lunde Bjerke Travbane 4 22/1 - 01 / 1 2140 33,7 331
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Lunde Momarken Travbane 8 05/1 - 08 / 9 2140 37,4 g 175
Tore Bakken /Tangen K. Lunde Biri Travbane 5 06/12 - 08 / 12 2120 34,5 301
K. Lunde Tore Bakken K. Lunde Drammen Travbane 0 07/11 - 02 / 7 2100 36,3ag 96
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Drammen Travbane 2 28/10 - 10 / 10 2100 36,2 107
3 2014: -3 -0 -0 -0 -3 -8 000 2013: -6 -0 -1 -1 -4 -18 500
Sandebalder 3 Plass 26 500
7 år SVART V v.H.G. Balder O. Kjenner Biri Travbane 4 17/1 - 04 / 13 2120 33,4 238
e. Gik Mina v. Ilmin O. Kjenner Bjerke Travbane 4 10/12 - 03 / 11 2100 34,2a 117
Ole-Christian Kjenner /Ise T. Espedal Biri Travbane 2 06/12 - 08 / 14 2120 34,3 g 410
O. Kjenner T. Espedal Biri Travbane 4 17/11 - 01 / 9 2120 36,2 g 62
Svart m/oransje stolpe,rekl. T. Espedal Momarken Travbane 3 03/11 - 01 / 7 2160 35,2 193
4 2014: -17 -5 -5 -2 -2 -427 319 2013: -2 -0 -0 -1 -1 -6 500
Vinning Ferd 4 Plass 435 819
5 år BRUN H v.Vinning Kos J. Bjerring Momarken Travbane 1 28/1 - 08 / 12 2180 33,9 22
e. Ferda v. Lauvås Pipo J. Bjerring Biri Travbane 2 17/1 - 04 / 2 2100 34,0 60
Kjetil Lobben-Jan Martin Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 4 09/1 - 08 / 10 2120 35,9 51
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 4 27/12 - 07 / 12 2120 35,2 119
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Momarken Travbane 3 10/12 - 07 / 7 2140 40,2 28
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 5 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Bjerke Travbane 0 22/1 - 01 / 4 2140 34,9 g 203
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Biri Travbane 8 13/12 - 08 / 7 2100 38,2 rg 48
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Drammen Travbane 1 28/10 - 10 / 7 2100 36,0 147
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Drammen Travbane 3 19/10 - 01 / 8 2100 36,6 154
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Biri Travbane P 11/10 - 23 / 2 2100 38,8 P
6 2014: -9 -1 -0 -1 -4 -29 000 2013: -6 -0 -0 -3 -2 -15 500
Cuba Victoria 6 Plass 44 500
5 år SVART HP v.Alm Viktor O. Mikkelborg Momarken Travbane 7 05/1 - 08 / 5 2140 36,8 34
e. Vesle Kira v. Bork Rigel O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 17/12 - 08 / 14 2160 33,9 53
Annette Stordal-Dag Erik Stordal O. Mikkelborg Biri Travbane 4 13/12 - 08 / 8 2100 35,4 82
O. Mikkelborg Annette Stordal (A) O. Mikkelborg Drammen Travbane 3 30/11 - 01 / 7 2120 35,8 43
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 12/11 - 01 / 2 2140 36,1 237
7 2017: -6 -2 -0 -0 -1 -26 030 2016: -7 -1 -1 -0 -1 -34 000
Emil Jerven 7 Plass 184 331
8 år BRUN V v.Åsajerven J. Mjølnerød Kala Landbane - 30/7 - 04 / 11 1900 dg a 43
e. Emily Trolla v. Alm Hellin O. Østre Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 02 / 4 2100 32,6 g 145
Stall C.R.R.K. J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 18/6 - 02 / 8 2100 31,6a 123
J. Mjølnerød O. Østre Arvika - 11/6 - 09 / 8 2140 dg 31
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Østre Momarken Travbane 0 14/5 - 03 / 11 2180 34,6 g 45
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Lønne Eld 8 Plass 21 000
8 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Momarken Travbane 5 24/9 - 03 / 3 2140 34,3ag 88
e. Lex Marte v. Lex Jon E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 16/9 - 03 / 4 2100 35,4 g 115
Pål Lønnebakke-Anders-Jørn Lønnebakke J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 15/8 - 07 / 2 2100 34,9 g 800
E. Høitomt Pål Lønnebakke J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 29/7 - 09 / 5 2100 33,6 191
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 5 15/7 - 04 / 3 2500 34,5 53
9 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -5 -0 -1 -0 -3 -19 000
Eldjon 9 Plass 361 192
9 år MØRKBR H v.Elding O. Sagholen Jarlsberg Travbane 1 24/1 - 07 / 9 2100 35,3 25
e. Slogum Marte v. Lappe Troll* O. Sagholen Momarken Travbane 6 14/1 - 08 / 8 2140 37,7 58
Bjørn Dingstad /Kråkstad O. Sagholen Momarken Travbane 4 14/5 - 03 / 3 2140 33,1 g 87
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 0 23/9 - 01 / 1 2140 40,7 rg 196
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Drammen Travbane P 21/8 - 20 / 7 2120 42,2 P
10 2014: -6 -0 -0 -1 -1 -7 500 2013: -3 -0 -1 -0 -2 -12 000
Atom Vimsen 10 Plass 19 500
4 år SVART H v.Kasper Mollyn G. Austevoll Momarken Travbane 3 28/1 - 04 / 6 2140 33,2 92
e. Atom Monne v. Pajaprins G. Austevoll Biri Travbane 5 17/1 - 04 / 7 2120 33,9 g 170
Stall Stære Godt Høyll K. Johansen Momarken Travbane 0 05/1 - 08 / 15 2160 br g 264
G. Austevoll Knut Arild Rundtom G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 12/12 - 08 / 4 2100 38,1 122
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 4 06/12 - 08 / 1 2100 35,4 141
11 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -14 657 2014: -13 -2 -0 -1 -5 -45 326
Art Land Fari 2160 1 Plass 95 927
7 år SVART V v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 0 22/7 - 03 / 3 1609 br arg 143
e. Mørtvedt Jerkila v. Jerker C. Antonsen Magnor Travbane 0 16/7 - 05 / 2 2000 34,4 g 14
Thomas Antonsen /Mysen C. Antonsen Momarken Travbane 3 02/7 - 05 / 4 2140 30,8a 172
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 3 21/5 - 02 / 10 2100 32,2ar 24
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 3 14/5 - 03 / 10 2180 30,8 85
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Malinn 2 Plass 50 500
8 år BRUN HP v.Kasper Mollyn R. Haugen Momarken Travbane 0 28/1 - 04 / 8 2160 34,9 g 677
e. Kremlinn v. Krembest J. Brenne Bjerke Travbane 0 22/1 - 01 / 12 2160 36,9 g 1226
Dag Stian Pollestad-Josefine Mjølnerød J. Brenne Momarken Travbane 8 14/1 - 02 / 10 2160 36,9 615
R. Haugen Wenche Hestad (A) S. Hogner Jarlsberg Travbane 6 27/12 - 08 / 1 2100 37,7 426
Hvit m/blå seler, røde ermstripe, rekl G. Stenberg Drammen Travbane 0 19/12 - 05 / 8 2100 br 639
13 2014: -4 -0 -1 -0 -1 -9 500 2013: -11 -1 -0 -2 -2 -23 000
Høiby Prakk 3 Plass 32 500
6 år SVARTBRUN V v.Nordli Svarten E. Gravdal Bjerke Travbane 2 22/1 - 01 / 7 2160 32,7 911
e. Høiby Brauta v. Braute E. Gravdal Bjerke Travbane 5 09/1 - 03 / 4 2100 34,7ag 325
Stall Myra Gård E. Gravdal Bjerke Travbane 0 26/12 - 05 / 11 2160 36,1 g 494
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane 0 19/12 - 05 / 6 2100 44,1 g 553
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 7 10/12 - 03 / 1 2100 34,3a 142
14 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -1 869 2013: -14 -0 -1 -1 -7 -30 492
Lome Pärla* (S) 4 Plass 39 954
6 år SVARTBRUN HP v.Lome Kongen O. Goop Färjestad - 27/1 - 11 / 2 2140 dg g 348
e. Pål Fjälla (S) v. Pål Lunar J. Kontio Färjestad 6 06/1 - 02 / 8 2180 34,8 171
Sverige M. Andersson Momarken Travbane 7 12/11 - 08 / 12 2180 35,7 139
K. Johansen Mats Andersson (T) B. Goop Färjestad 3 04/11 - 02 / 15 2180 35,2 g 117
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. M. Andersson Färjestad 0 26/10 - 09 / 14 2160 36,7 g 485