<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 40.000 kr. med høyest 400 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-8 Plass : 6-5-8

1 2014: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000 2013: -5 -0 -0 -0 -3 -6 000
Emma Mi 2100 1 Plass 40 000
7 år SVART HP v.Sokna Troll J. Rundberget Biri Travbane 8 13/12 - 01 / 10 2100 35,1 315
e. Ulvara v. Alm Svarten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 16/8 - 03 / 10 2120 dist 511
Johan Petter Gustavsen /Kirkenær R. Hansen Bjerke Travbane 8 04/6 - 02 / 10 2100 35,7a 389
R. Hansen Johan Petter Gustavsen B. Steinseth Biri Travbane 0 12/4 - 09 / 7 2120 34,1 267
rød m/hvitt skråbånd & hestesko. S. Ruud Bjerke Travbane 6 20/3 - 09 / 4 2160 33,5 447
2 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -1 -2 -8 000
Vang Elden 2 Plass 36 500
7 år SVART V v.Lome Elden O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 7 24/1 - 08 / 4 2100 34,3a 232
e. Hiåbrura v. Braute G. Gundersen Bjerke Travbane 3 09/1 - 03 / 3 2100 34,3a 48
Odd Arne Aaland-Inger Johanne Idland O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 26/12 - 05 / 10 2160 35,0 272
G. Gundersen Odd Arne Aaland O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 10/12 - 03 / 5 2100 34,0a 383
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Stenberg Drammen Travbane 5 30/11 - 06 / 3 2100 35,9 837
3 2016: -8 -0 -1 -0 -4 -22 000 2015: -7 -0 -1 -0 -3 -15 000
Rabb Balder 3 Plass 88 000
8 år BRUN V v.H.G. Balder O. Mikkelborg Biri Travbane 0 22/11 - 04 / 5 2100 33,6 372
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten M. Ottersen Biri Travbane 0 20/10 - 05 / 15 1620 34,4 632
Rikke Helen Christensen /Kviteseid Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 23/9 - 04 / 11 2100 33,1a 141
A. Christensen M. Ottersen Biri Travbane 7 30/8 - 04 / 2 2100 31,4a 831
mørkblå m/hvit stolpe/sk.felt, emblem G. Austevoll Bjerke Travbane 5 13/8 - 03 / 11 2100 32,8a 160
4 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -0 -2 -3 -16 500
Bache Maria 4 Plass 32 500
5 år BRUN HP v.Tangen Scott U. Stenman Bjerke Travbane 7 17/12 - 02 / 12 2100 32,4ag 237
e. Vassfjell Trolla v. Troll Jahn U. Stenman Momarken Travbane 6 01/12 - 04 / 3 2140 34,2 rg 153
Per Einar Merkesvik-Ulrika Stenman U. Stenman Drammen Travbane 3 21/11 - 01 / 8 2100 35,7 g 81
U. Stenman U. Stenman Bjerke Travbane 5 29/10 - 02 / 4 2100 33,4ag 54
burgunder m/hvitt bredt felt,sv.søm+re U. Stenman Bjerke Travbane 3 30/9 - 03 / 1 2100 33,5ar 707
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 5 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld K. Brenden Momarken Travbane 5 14/1 - 02 / 11 2160 34,4 458
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Bjerke Travbane 0 04/9 - 08 / 8 2160 br g 1122
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Åmål 7 18/8 - 03 / 1 2080 38,9 g 341
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Drammen Travbane 9 15/7 - 04 / 5 2520 35,9 523
gul m/svart skråbånd. L. Kolle Forus Travbane 7 30/6 - 01 / 1 2040 34,9 g 381
6 2014: -12 -2 -2 -1 -6 -97 403 2013: -4 -0 -1 -0 -1 -8 000
Diadem 6 Plass 129 903
7 år SVART HP v.Lome Elden E. Kristiansen Leangen Travbane 0 23/11 - 06 / 12 2160 36,9 g 224
e. Vivendel v. Viljesterk E. Kristiansen Leangen Travbane 6 11/11 - 08 / 8 2160 35,2 59
Stall Aunemo E. Kristiansen Leangen Travbane 2 26/10 - 08 / 11 2160 33,7 269
K. Ødegaard Stian Eilefsen (T) B. Garberg Leangen Travbane 0 22/9 - 03 / 14 2160 34,0 g 371
blå m/rød bunn. E. Kristiansen Leangen Travbane P 09/9 - 22 / 5 2160 35,4 P
7 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 7 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen O. Rakstad Jarlsberg Travbane 6 24/1 - 08 / 9 2100 33,9a 710
e. Moshus Thea v. Ilmin O. Rakstad Bjerke Travbane 7 02/1 - 04 / 6 2100 33,4a 302
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad O. Rakstad Jarlsberg Travbane 8 15/12 - 02 / 12 2120 37,0 g 994
O. Rakstad C. Antonsen Drammen Travbane 0 30/11 - 06 / 10 2120 36,6 576
Rød m/oransje skstk, kule & ermringer L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 08/11 - 05 / 9 2120 34,3 291
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -4 -1 -3 -98 421
Ruskeli Scott 8 Plass 313 174
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott V. Hop Bjerke Travbane 0 22/1 - 01 / 9 2160 34,0 g 240
e. Ruskeliløkka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bergen Travpark 3 11/1 - 03 / 3 2100 34,4 147
Karl Einar Stubsjøen /Gåsbakken V. Hop Momarken Travbane 6 05/1 - 08 / 13 2160 35,9 g 303
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 12/12 - 08 / 8 2120 38,4 389
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 08/12 - 01 / 6 2160 36,9 104
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Alm Status 9 Plass 52 302
9 år SVART V v.Bokli Eld E. Gravdal Jarlsberg Travbane 8 24/1 - 08 / 8 2100 37,0a 629
e. Alm Saga v. Nilas E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 10/10 - 05 / 8 2120 dist 1252
Marthe Ruud Helgesen-Magne Helgesen S. Eilefsen Årjäng 0 20/9 - 08 / 4 2180 35,7 g 108
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) S. Eilefsen Momarken Travbane 7 02/9 - 01 / 7 1640 33,8ag 226
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 6 30/7 - 03 / 7 2100 34,5ag 129