<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:40 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -15 -1 -0 -0 -6 -38 000 2015: -23 -5 -1 -2 -5 -105 500
Handsome Gent (US) 2100 1 Plass 219 500
5 år MØRKBR V v.Angus Hall* (US)
e. Lovely (US) v. Yankee Glide* (US)
Ida Haugen /Trondheim
V. Hop Frode Hamre (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
2 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -26 -2 -1 -6 -8 -103 000
Talk That Talk 2 Plass 339 000
8 år BRUN HP v.Dahir De Prelong* (FR) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 23/11 - 22 / 2 2100 30,5 B
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US)
Rune Sundhaug /Holmestrand
C. Engebråthen
Grå m/burgunder ermer, rekl.
3 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Pure Red 3 Plass 19 500
7 år RØD HP v.Whitesand Titan (US) G. Flåten Drammen Travbane 0 24/4 - 02 / 6 2100 br ag 646
e. Rootbound (US) v. Baltic Speed (US) G. Flåten Drammen Travbane 5 16/4 - 03 / 6 2100 19,6ag 267
Merethe Haugvaldstad-Iselin Adolfsen M. Helland Jarlsberg Travbane 0 13/4 - 03 / 10 2100 19,0 1190
T. Borg Merethe Haugvaldstad M. Helland Drammen Travbane 7 03/4 - 02 / 4 2100 18,9a 482
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl M. Helland Jarlsberg Travbane 0 24/2 - 02 / 4 2100 21,0a 361
4 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2016: -5 -0 -0 -1 -3 -11 000
Summer Sensation 4 Plass 39 000
7 år BRUN HP v.Boardwalk Hall* (US)
e. Alva Olympia v. Alv Richcrop (S)
Maria Mathiesen /Borgenhaugen
T. Solberg Per Gottling (T)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
5 2014: -9 -2 -2 -3 -1 -96 000 2013: -7 -1 -0 -0 -1 -18 367
Il Pizzaiolo (US) 5 Plass 153 735
4 år BRUN H v.Deweycheatumnhowe* (US) S. Smith U.S.A. 0 14/6 - 03 / 1 1609 22,2ag 18
e. Pizza Dolce (US) v. Conway Hall* (US) M. Simons U.S.A. 0 08/6 - 01 / 1 1609 22,2ag 44
Lennart Bæverholm /Sandefjord S. Smith U.S.A. 0 10/5 - 11 / 1 1609 13,3a 22
F. Hamre R. Schnittker U.S.A. - 04/5 - 09 / 1 1609 dg ag 10
Delt mørkblå/lysblå, reklame R. Schnittker U.S.A. 1 19/4 - 06 / 1 1609 15,7a 19
6 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Silver Faks 2120 1 Plass 0
4 år BRUN H v.Järvsöfaks (S)
e. Mia Maiken v. Lykke Gutten
Birger Krusche Pedersen /Kristiansand S
G. Kihle
m.blå m/blå ermer,hv.belte,hals&ermr+r
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skeime Faksen 2 Plass 0
5 år SVART V v.Trø Faks L. Kolle Sørlandets Travpark 18/12 - 24 / 3 1660 dgpp N
e. Skogli Stråla v. Lykke Gutten
Ulv Sverre Nilsen-Per Bye
M. Helland
gul m/svart h og ermstriper
8 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rossalita 3 Plass 0
5 år BRUN HP v.Røste Bo* (S)
e. Ella Ross v. Elding
Jens G. Rosland /Langesund
E. Høitomt Jan Morten Hansen (T)
Hvit m/svarte ermer, reklame
9 2016: -5 -0 -0 -0 -4 -9 000 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -6 000
Grasmyr Mina 4 Plass 17 500
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Jarlsberg Travbane 14/9 - 24 / 11 2120 54,6 B
e. Stjernlinn v. Listjærn (S) M. Helland Jarlsberg Travbane 30/8 - 10 / 11 2120 57,5 B
Astrid Gressmyr Amundsen /Stathelle
G. Austevoll Jan Morten Hansen (T)
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
10 2018: -14 -2 -1 -1 -5 -60 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -29 751
Dixi Elden 5 Plass 165 251
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) G. Flåten Jarlsberg Travbane P 27/4 - 23 / 7 2120 46,1 g P
e. Dixi Dalen v. Dublan G. Flåten Jarlsberg Travbane 30/12 - 21 / 13 2120 52,5 B
Ove Steffenrem /Harstad G. Flåten Klosterskogen Travbane 22/12 - 22 / 5 1720 00,6 g N
G. Flåten Kristine Dale (A)
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame