Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.000 kr.
3-15-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-5 Plass : 2-7-5

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000
Trøllet 2140 1 Plass 21 000
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Lunde Momarken Travbane 8 05/1 - 08 / 9 2140 37,4 g 175
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Lunde Biri Travbane 5 06/12 - 08 / 12 2120 34,5 301
Tore Bakken /Tangen K. Lunde Drammen Travbane 0 07/11 - 02 / 7 2100 36,3ag 96
K. Lunde Tore Bakken K. Lunde Drammen Travbane 2 28/10 - 10 / 10 2100 36,2 107
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Biri Travbane 2 11/10 - 01 / 6 2100 35,3 754
2 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -7 -1 -0 -0 -5 -36 000
Millionjerva 2 Plass 113 000
8 år SVART HP v.Åsajerven M. Helland Klosterskogen Travbane 3 09/1 - 08 / 6 2120 35,9 g 106
e. Skjegge Lill v. Elding M. Helland Klosterskogen Travbane 7 12/12 - 08 / 12 2120 38,8 g 25
Espen Lie /Skien M. Helland Jarlsberg Travbane 1 08/11 - 01 / 11 2100 37,0 23
M. Helland Espen Lie M. Helland Klosterskogen Travbane P 17/10 - 21 / 4 2120 36,4 P
gul m/svart h og ermstriper R. Stranden Leangen Travbane 28/11 - 20 / 3 1640 57,7 B
3 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -4 -0 -1 -0 -0 -12 000
Sprov Hiljar 3 Plass 224 000
13 år SVART V v.Nordli Svarten T. Wollebæk Bjerke Travbane 5 13/11 - 01 / 1 2140 33,9 73
e. Hafell Kari v. Sokna Troll O. Kjøsnes Leangen Travbane 4 26/10 - 08 / 6 2160 34,4 33
Mathias Skrugstad-Liv Rindal T. Wollebæk Momarken Travbane 2 01/10 - 01 / 8 2160 33,4 79
K. Johansen Gunn Margrete Rindal T. Wollebæk Biri Travbane 5 20/9 - 01 / 9 2120 34,3 g 483
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Wollebæk Biri Travbane 7 16/8 - 03 / 2 2100 38,7 505
4 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 4 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Biri Travbane 8 13/12 - 08 / 7 2100 38,2 rg 48
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Drammen Travbane 1 28/10 - 10 / 7 2100 36,0 147
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Drammen Travbane 3 19/10 - 01 / 8 2100 36,6 154
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Biri Travbane P 11/10 - 23 / 2 2100 38,8 P
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Momarken Travbane N 06/8 - 20 / 10 2160 40,9 rg N
5 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -55 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Prins Philip 5 Plass 485 271
10 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Bjerke Travbane 1 03/1 - 08 / 2 2140 33,2 33
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Jarlsberg Travbane 2 27/12 - 07 / 2 2100 35,4 71
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Drammen Travbane P 30/11 - 21 / 2 2120 36,4 P
O. Østre Svein Ødegård O. Østre Drammen Travbane P 20/12 - 21 / 3 2120 51,7 g P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 06/12 - 22 / 5 1720 53,8 g B
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Droseld 6 Plass 84 000
11 år BRUN V v.Bokli Eld G. Austevoll Bjerke Travbane 0 13/11 - 01 / 2 2140 37,3 g 97
e. Huldre Drosi v. Korbest G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 18/10 - 09 / 7 2100 33,6 360
Halvor Smeland /Flatdal L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 27/6 - 04 / 8 2100 37,0 768
G. Austevoll Halvor Smeland T. Solberg Klosterskogen Travbane - 09/5 - 07 / 4 1700 dg a 694
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 8 21/2 - 04 / 1 2100 38,2 g 93
7 2014: -4 -0 -1 -0 -1 -9 500 2013: -11 -1 -0 -2 -2 -23 000
Høiby Prakk 2160 1 Plass 32 500
6 år SVARTBRUN V v.Nordli Svarten E. Gravdal Bjerke Travbane 5 09/1 - 03 / 4 2100 34,7ag 325
e. Høiby Brauta v. Braute E. Gravdal Bjerke Travbane 0 26/12 - 05 / 11 2160 36,1 g 494
Stall Myra Gård E. Gravdal Drammen Travbane 0 19/12 - 05 / 6 2100 44,1 g 553
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 7 10/12 - 03 / 1 2100 34,3a 142
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl F. Westberg Leangen Travbane 8 21/10 - 03 / 2 2140 34,9 220
8 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -5 500 2014: -9 -0 -0 -0 -4 -9 000
Finseth Bris* 2 Plass 40 413
7 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 15/12 - 02 / 13 2120 38,0 225
e. Finseth Frost v. Alm Svarten G. Gundersen Drammen Travbane 5 21/11 - 01 / 10 2100 35,9 84
Sverige G. Gundersen Bjerke Travbane - 29/10 - 02 / 8 2100 dg a 96
G. Gundersen Morten Aamodt J. Brenne Bjerke Travbane 8 15/10 - 03 / 8 2100 33,0ag 295
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer J. Brenne Drammen Travbane 5 26/9 - 02 / 8 2100 33,5ag 32
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -4 -1 -3 -98 421
Ruskeli Scott 3 Plass 313 174
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott V. Hop Bergen Travpark 3 11/1 - 03 / 3 2100 34,4 147
e. Ruskeliløkka v. Lapp Nils (S) V. Hop Momarken Travbane 6 05/1 - 08 / 13 2160 35,9 g 303
Karl Einar Stubsjøen /Gåsbakken E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 12/12 - 08 / 8 2120 38,4 389
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 08/12 - 01 / 6 2160 36,9 104
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 29/11 - 08 / 5 2100 38,8 g 61
10 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -1 -1 -3 -4 -144 000
Turbo Marie 4 Plass 610 000
7 år SVART HP v.Moe Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 05/1 - 08 / 6 2140 35,9 135
e. Turbo Turi v. Saje (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane - 01/12 - 08 / 8 2180 dg 41
Arvid Kvalen-Lars Anders Ekeberg J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 07 / 5 2120 36,9 g 564
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 08/11 - 05 / 3 2100 39,1 g 253
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 03/11 - 01 / 8 2160 35,1 74
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grantun Lynet 5 Plass 33 500
8 år BRUN V v.Feseth Lynet O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 09/1 - 03 / 2 2100 37,2a 166
e. Stjerne Perla v. Lome Elden O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 11/12 - 04 / 4 2160 dg 504
Anders Andersen /Harestua O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 23/10 - 01 / 9 2180 36,3 g 77
O. Mikkelborg Anders Andersen O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 15/10 - 03 / 5 2100 dg a 150
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 30/9 - 03 / 6 2100 dg a 669
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Malinn 6 Plass 50 500
8 år BRUN HP v.Kasper Mollyn J. Brenne Momarken Travbane 8 14/1 - 02 / 10 2160 36,9 615
e. Kremlinn v. Krembest S. Hogner Jarlsberg Travbane 6 27/12 - 08 / 1 2100 37,7 426
Dag Stian Pollestad-Josefine Mjølnerød G. Stenberg Drammen Travbane 0 19/12 - 05 / 8 2100 br 639
J. Brenne Wenche Hestad (A) P. Midtfjeld Momarken Travbane - 01/12 - 04 / 2 2140 dg 471
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame W. Hestad Momarken Travbane 0 19/11 - 01 / 1 2140 37,7 g 579
13 2018: -13 -7 -3 -1 -0 -309 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bossum Faksen 7 Plass 459 666
9 år MØRKBR H v.Voje Faks J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 09/10 - 01 / 4 2140 dg r 167
e. Fjell Lappa v. Pål Even J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 29/9 - 08 / 4 2160 33,1 92
Ole-Jonny Hansen /Manstad J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 18/9 - 01 / 2 2140 36,1 g 32
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 11/9 - 01 / 2 2140 33,8 39
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane P 28/3 - 20 / 6 2160 38,3 P
14 2018: -13 -1 -2 -2 -5 -64 981 2017: -18 -3 -1 -2 -4 -99 498
Romleskaft* 8 Plass 415 476
8 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) E. Høitomt Bergen Travpark 1 11/1 - 03 / 4 2100 33,6 34
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) E. Høitomt Momarken Travbane - 05/1 - 08 / 14 2160 g6 g 135
Sverige T. Borg Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 07 / 7 2120 br g 155
E. Høitomt Kjell Vidar Braaten (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 31/10 - 03 / 1 2100 34,1 68
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 18/10 - 20 / 6 2120 36,8 P
15 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -25 -0 -3 -1 -9 -52 000
Tun Faksa 9 Plass 190 500
10 år BRUN HP v.Stjerne Faks L. Kolle Bjerke Travbane 4 09/1 - 03 / 8 2100 34,6a 169
e. Tun Elda v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 15/12 - 02 / 15 2120 37,9 g 313
Øyvind Reigstad /Ytre Arna G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/7 - 02 / 12 2100 34,7a 199
L. Kolle Jon Lyngås G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 07/6 - 05 / 4 2100 34,1 g 149
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Gundersen Momarken Travbane 8 14/5 - 03 / 12 2180 33,9 437