<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
Hoppecupen (kval. 3 av 9)

Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.000 kr.
3-8-årige hopper høyest 325.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-11-2 Plass : 10-11-2

1 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eos Marinka 2600 1 Plass 302 529
10 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 29/12 - 01 / 2 2140 31,2 g 118
e. Atom Lilja v. Åsrapp G. Gundersen Klosterskogen Travbane 8 02/12 - 04 / 13 2120 31,7 g 99
Tone Rasmussen /Vestfossen G. Gundersen Biri Travbane 0 17/11 - 08 / 5 2100 31,3 g 100
G. Gundersen Per Dave Holtung (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 1 15/11 - 04 / 4 2100 32,0ag 61
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 4 06/11 - 03 / 3 2140 32,4 g 54
2 2014: -6 -2 -0 -2 -0 -160 000 2013: -13 -7 -1 -1 -1 -161 000
Lannem Sølvi 2 Plass 347 000
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) T. Wollebæk Bjerke Travbane 2 18/12 - 07 / 13 2180 30,2 55
e. Lannem Sjura v. Elding T. Wollebæk Biri Travbane 1 17/11 - 08 / 7 2100 29,7 16
Ola M. Skrugstad /Dovre T. Wollebæk Biri Travbane 1 25/10 - 05 / 7 2100 29,9ag 15
T. Wollebæk Ola M. Skrugstad T. Wollebæk Leangen Travbane 1 28/9 - 06 / 1 2140 28,3 13
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Biri Travbane 1 20/9 - 05 / 13 2120 28,5 85
3 2016: -19 -5 -1 -1 -8 -129 500 2015: -14 -0 -1 -1 -8 -30 000
Aaby Elda 3 Plass 354 750
10 år BRUN HP v.Elding T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 15/12 - 06 / 6 2620 33,2 g 94
e. Aaby Kine v. Bork Rigel T. Solberg Bjerke Travbane 5 04/12 - 04 / 4 2600 30,9a 81
Jørn Fostvedt-Monika Aspnes T. Solberg Klosterskogen Travbane - 23/11 - 01 / 9 2140 dg 345
K. Johansen Jørn Fostvedt T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 24/10 - 02 / 6 2500 30,7a 102
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Østre Bjerke Travbane - 16/10 - 05 / 3 2140 dg 196
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -1 -3 -0 -5 -57 500
Lyssjø Faxa 4 Plass 348 497
9 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 10/1 - 05 / 11 2120 dg 254
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 29/12 - 01 / 7 2160 30,9 g 84
Rune Sundt-Øystein Eriksen D. Dalen Drammen Travbane 0 16/11 - 04 / 11 2100 br ag 409
Å. Tengsareid Jan Morten Hansen (T) Å. Tengsareid Bergen Travpark - 08/6 - 04 / 6 2620 g0 g 239
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 26/5 - 07 / 10 2160 28,0 135
5 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 5 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Bjerke Travbane 3 04/12 - 04 / 12 2600 30,7a 107
e. Hjelset Edda v. Elding J. Undem Bjerke Travbane 5 06/11 - 08 / 6 2600 31,0a 87
Team Hest J. Undem Sørlandets Travpark 0 26/10 - 06 / 6 1640 br g 164
J. Undem Rita Kaasa J. Undem Bjerke Travbane 1 09/10 - 05 / 6 2140 28,3 65
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane - 19/9 - 04 / 4 2100 dv3 a 84
6 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2014: -13 -0 -0 -2 -6 -53 500
Dosa 6 Plass 153 101
8 år LYSRØD HP v.Lønsvollsvarten A. Valstad Klosterskogen Travbane 3 04/1 - 07 / 5 2100 31,8 612
e. Ylvblessa v. Alm Svarten A. Valstad Klosterskogen Travbane 7 12/12 - 06 / 3 1700 31,8ag 261
Heidi Janne Valstad-John Valstad A. Valstad Leangen Travbane - 11/11 - 07 / 10 2140 dg a 123
A. Valstad Torgeir Hagmann (T) B. Robartson Leangen Travbane 0 26/10 - 05 / 4 2160 35,5 g 183
svart m/blå ruter/ermf.,gule stj.+rekl B. Robartson Nossum Travbane 1 19/10 - 05 / 3 2120 31,8 PK
7 2015: -9 -0 -3 -0 -2 -43 000 2014: -16 -2 -0 -0 -2 -32 000
Løset Moemi 7 Plass 237 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin B. Alm Bjerke Travbane 6 07/1 - 04 / 5 1609 29,8a 96
e. Løset Blesa v. Løset Kongen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 29/12 - 01 / 1 2140 30,7 45
Berit Tveter Alm /Gjøvik B. Alm Biri Travbane 5 20/12 - 02 / 10 2100 30,8ag 279
G. Austevoll Berit Tveter Alm (A) B. Alm Bjerke Travbane 0 04/12 - 04 / 7 2600 31,1a 514
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl B. Alm Biri Travbane 0 17/11 - 03 / 3 2100 31,2 456
8 2014: -14 -0 -2 -1 -4 -103 000 2013: -21 -3 -2 -2 -5 -205 000
Lauvås Blid 2620 1 Plass 384 500
8 år MØRKBR HP v.Nordli Svarten G. Mikkelsen Bjerke Travbane 3 21/12 - 04 / 3 2160 30,2 g 291
e. Gli v. Elding G. Mikkelsen Forus Travbane 1 14/12 - 05 / 4 2550 29,8ag 116
Jan Lauvvik /Sandnes G. Mikkelsen Forus Travbane 7 03/12 - 07 / 13 2060 29,6 g 197
G. Mikkelsen Jan Lauvvik G. Mikkelsen Forus Travbane 1 26/11 - 10 / 7 2080 29,5 90
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 0 16/11 - 03 / 14 2080 30,9 g 193
9 2016: -9 -0 -1 -3 -2 -46 000 2015: -27 -0 -3 -2 -10 -98 000
Kengu 2 Plass 469 000
9 år LYSBRUN HP v.Moe Odin E. Hafskjold Bjerke Travbane 3 21/8 - 02 / 6 2100 28,8a 100
e. Arna Frøkna v. Braute S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 09/8 - 22 / 8 2120 32,3 P
Lene Olsen /Vear G. Flåten Sørlandets Travpark 0 19/7 - 09 / 4 2140 30,3 108
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane - 11/7 - 02 / 2 2100 dg 228
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 5 07/7 - 07 / 7 2140 27,6a 353
10 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -12 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Røste Lill 3 Plass 645 500
12 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) A. Stensen Momarken Travbane 0 06/7 - 05 / 11 2680 28,7 g 72
e. Eldsokka v. Elding K. Lunde Bjerke Travbane 5 19/6 - 02 / 8 2660 28,2 208
Geir Lunde-Kåre Maagaard K. Lunde Bjerke Travbane 3 05/6 - 03 / 1 2600 27,9a 267
K. Lunde Geir Lunde K. Lunde Biri Travbane 6 03/5 - 06 / 8 2100 28,4ag 95
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Biri Travbane 1 27/4 - 08 / 8 1609 25,9a 493
11 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 4 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Klosterskogen Travbane 0 04/1 - 07 / 6 2120 34,1 g 116
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Sørlandets Travpark 3 22/12 - 02 / 4 2160 30,0 57
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Jarlsberg Travbane 1 05/12 - 04 / 7 2100 34,4 57
T. Borg Berit Garstad T. Borg Klosterskogen Travbane 0 31/8 - 05 / 11 2520 31,2 209
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 3 07/8 - 02 / 12 2160 28,6 148
12 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -17 491 2017: -11 -2 -1 -0 -2 -129 000
Bleke Huldra 5 Plass 631 934
8 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) N. Brækken Momarken Travbane 7 28/12 - 04 / 13 2180 28,8 104
e. Bleke Stjerna v. Saje (S) N. Brækken Romme 1 20/12 - 02 / 1 2200 30,6 15
Erik Brækken /Melhus N. Brækken Östersund 1 16/12 - 05 / 1 2180 29,6 29
N. Brækken N. Brækken Leangen Travbane 3 30/11 - 07 / 5 2140 31,1 g 133
hvit m/røde ermer,krage,1/2 stolpe,rek N. Brækken Umeå 2 08/11 - 04 / 1 2200 30,0 27
13 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -25 -0 -0 -0 -8 -24 000
Millionolga 6 Plass 686 513
9 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten O. Østre Jarlsberg Travbane 0 10/1 - 02 / 1 1609 29,4a 47
e. Skjegge Lill v. Elding O. Østre Bjerke Travbane 6 18/12 - 07 / 7 2180 31,3 99
Per Hellgren /Ørje O. Østre Bjerke Travbane 1 10/12 - 02 / 7 2100 29,6a 58
O. Østre Rune Wilberg O. Østre Drammen Travbane 5 07/12 - 05 / 8 1700 27,4a 430
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 3 30/11 - 07 / 11 2100 30,6a 118
14 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -24 -3 -2 -6 -7 -193 000
Siljevinna V.H. 7 Plass 285 500
6 år BRUN HP v.Moe Odin F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 10/1 - 02 / 8 1609 28,7ag 40
e. Hjelset Fia v. Friggbest P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 21/12 - 04 / 4 2160 31,2 329
Reidun Bøhn /Slitu P. Midtfjeld Drammen Travbane 3 07/12 - 04 / 10 1720 28,1 318
P. Midtfjeld M. Helland Drammen Travbane 6 30/11 - 07 / 3 2100 30,8a 38
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Forus Travbane 5 16/11 - 05 / 3 2040 27,7 297
15 2017: -1 -0 -0 -1 -0 -6 000 2016: -12 -2 -2 -2 -2 -225 000
Ty Li 8 Plass 830 500
9 år BRUN HP v.Lome Elden O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 18/12 - 07 / 10 2180 31,1 319
e. Ty Ina v. Rigel Jo L. Kolle Drammen Travbane 0 07/12 - 04 / 11 1720 28,6 578
Tom Bjølgerud-Pål Christoffersen L. Kolle Drammen Travbane 4 07/11 - 04 / 4 1700 29,1a 27
O. Mikkelborg Tom Bjølgerud M. Helland Drammen Travbane 0 19/10 - 07 / 7 1700 29,0 250
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl L. Kolle Bjerke Travbane 5 25/9 - 04 / 12 2600 29,8a 561