<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:52 V65-2


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,5 og bedre.
3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-8 Plass : 3-9-8

1 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -13 -0 -0 -0 -4 -9 000
Kolnes Flya 2140 1 Plass 34 500
6 år SVART HP v.Alm Viktor O. Kjenner Sørlandets Travpark 4 08/12 - 01 / 8 2180 36,6 75
e. Vosseflya v. Kos Knekten O. Kjenner Drammen Travbane 4 30/11 - 06 / 8 2100 35,8 591
Linn Ditlefsen-Henning Ditlefsen O. Kjenner Biri Travbane 2 17/11 - 01 / 10 2120 35,7 286
O. Kjenner Inger-Alice Tengesdal O. Kjenner Momarken Travbane 4 03/11 - 01 / 4 2140 36,4 g 169
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Drammen Travbane 8 28/10 - 10 / 12 2100 37,9 277
2 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -40 000
Myklejenta Karin 2 Plass 142 500
9 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane - 15/12 - 01 / 3 2100 dg 371
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Biri Travbane 0 06/12 - 08 / 4 2100 37,7 g 872
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 5 02/12 - 01 / 5 2100 40,9 g 136
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 07/10 - 09 / 1 2100 br g 343
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 27/9 - 01 / 9 2100 37,7 g 74
3 2015: -6 -0 -1 -1 -0 -19 999 2014: -11 -4 -1 -2 -2 -111 271
Engla R.B.* (S) 3 Plass 141 022
8 år M.BRUN HP v.H.G. Balder G. Austevoll Momarken Travbane 1 05/1 - 08 / 1 2140 35,8 86
e. Giffin (S) v. Finstadgutten R. Arvidsson Färjestad P 16/12 - 13 / 6 2160 38,3 P
Sverige M. Arvidsson Årjäng 5 23/8 - 01 / 3 2140 36,5 g 704
G. Austevoll Marita Arvidsson (A) G. Kylen Årjäng P 15/7 - 14 / 13 2160 40,4 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl R. Arvidsson Årjäng 4 18/9 - 01 / 3 2140 42,7 191
4 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -7 -1 -0 -1 -3 -33 000
Kolnes Even 4 Plass 48 000
7 år SVART V v.Alm Viktor V. Hop Momarken Travbane 8 17/12 - 08 / 2 2140 37,3 91
e. Skjønneberg Jenta v. Lykke Gutten T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 12/12 - 08 / 5 2100 39,9 100
Gyri Heien-Sture Grindflaten U. Axelson Färjestad P 17/11 - 91 / 2 2180 38,7 P
C. Antonsen Therese Sinding G. Stenberg Drammen Travbane P 20/12 - 21 / 6 2120 51,8 g P
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Stenberg Drammen Travbane 06/12 - 22 / 3 1720 51,6 g B
5 2014: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Marine Senta 5 Plass 8 498
6 år MØRKBR HP v.Sarpen R. Kruse Momarken Travbane 6 10/12 - 07 / 10 2160 39,8 g 393
e. Marine Terna v. Marine Svarten G. Austevoll Momarken Travbane P 19/11 - 20 / 4 2160 40,4 g P
Kristine Kraugerud /Mysen J. Brenne Årjäng 5 09/8 - 08 / 1 2140 36,6 g 156
R. Kruse Gard Kraugerud L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 26/1 - 01 / 3 2100 37,9 g 848
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl J. Brenne Biri Travbane 0 16/12 - 01 / 8 2100 40,1 g 607
6 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -14 -1 -0 -1 -5 -31 500
Værdalsjerven 6 Plass 47 500
6 år HUSKBRUN V v.Åsajerven Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 5 17/12 - 08 / 4 2140 36,7 g 107
e. Steinskosa v. Kos Knekten Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 1 10/12 - 07 / 4 2140 40,0 g 101
Svein Ingebo-Eli Valborg Ingebo Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 0 23/4 - 01 / 9 2140 37,8 g 632
Ø. Ruttenborg Finn Holmen (T) A. Stensen Bjerke Travbane P 20/3 - 22 / 6 2160 37,7 g P
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Austevoll Biri Travbane - 04/1 - 01 / 5 2120 dg 358
7 2015: -5 -0 -1 -0 -2 -12 500 2014: -7 -2 -1 -0 -2 -43 000
Alm Borka 2160 1 Plass 95 500
5 år GRÅBORKET HP v.Bork Odin V. Hop Biri Travbane 1 06/12 - 08 / 2 2100 35,0 18
e. Alm Tindra v. Auvin (S) G. Austevoll Momarken Travbane 1 01/12 - 08 / 3 2140 36,1 78
Stall Le Meridien T. Solberg Jarlsberg Travbane P 10/5 - 21 / 9 2120 44,5 P
T. Solberg Andreas Opheim (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane N 23/12 - 20 / 6 2120 57,7 N
Blå m/gull seler&stjerner, reklame S. Weberg Momarken Travbane 15/5 - 22 / 1 2140 50,8 B
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -1 -2 -8 -65 000
Huldre Oskar 2 Plass 250 500
7 år BLAKK V v.Tangen Scott A. Akselsen Klosterskogen Travbane 7 09/1 - 03 / 6 2100 35,0 g 147
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv A. Akselsen Drammen Travbane 1 19/12 - 05 / 3 2100 38,9 47
Marius Bugge-Beate Gundersen A. Akselsen Momarken Travbane 1 19/11 - 08 / 9 2160 34,1 272
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Momarken Travbane 5 03/11 - 01 / 10 2160 35,8 322
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Klosterskogen Travbane 7 31/10 - 03 / 4 2100 36,6 g 200
9 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 3 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 10/1 - 03 / 3 2100 33,3 78
e. Lannem Stjerna v. Braute R. Solbakken Jarlsberg Travbane P 27/12 - 20 / 6 2120 38,1 g P
Horni AS-Hans Kristian Hoel V. Hop Momarken Travbane 4 11/9 - 01 / 14 2160 34,7 g 41
G. Flåten John Hasle V. Hop Drammen Travbane 1 04/9 - 03 / 8 2100 34,5a 17
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 3 16/8 - 08 / 8 2100 36,8 g 19
10 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Malinn 4 Plass 50 500
8 år BRUN HP v.Kasper Mollyn S. Hogner Jarlsberg Travbane 6 27/12 - 08 / 1 2100 37,7 426
e. Kremlinn v. Krembest G. Stenberg Drammen Travbane 0 19/12 - 05 / 8 2100 br 639
Dag Stian Pollestad-Josefine Mjølnerød P. Midtfjeld Momarken Travbane - 01/12 - 04 / 2 2140 dg 471
J. Brenne Wenche Hestad (A) W. Hestad Momarken Travbane 0 19/11 - 01 / 1 2140 37,7 g 579
gul m/svart h og ermstriper W. Hestad Momarken Travbane - 12/11 - 03 / 2 2140 dg 326
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -1 -0 -1 -16 000
General Sterk 5 Plass 150 620
7 år BRUN V v.Spikeld H. Storås Bjerke Travbane 0 04/9 - 08 / 8 2160 br g 1122
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Åmål 7 18/8 - 03 / 1 2080 38,9 g 341
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Drammen Travbane 9 15/7 - 04 / 5 2520 35,9 523
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) L. Kolle Forus Travbane 7 30/6 - 01 / 1 2040 34,9 g 381
gul m/svart skråbånd. C. Lindblom Årjäng 5 03/6 - 01 / 1 2140 36,9 358
12 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -6 -0 -0 -1 -3 -13 554
Acksjökungen* (S) 6 Plass 19 746
5 år M.BRUN V v.Järvsöfaks (S) T. Horpestad Färjestad - 06/1 - 02 / 3 2160 dg 332
e. Horgen Kora* v. Elding H. Holm Bjerke Travbane 0 26/12 - 05 / 1 2140 37,4 g 328
Sverige T. Horpestad Färjestad 4 08/12 - 03 / 3 2180 35,6 333
V. Hop Elina Jernberg (A) V. Hop Momarken Travbane 3 12/11 - 08 / 7 2140 35,0 95
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 7 03/11 - 01 / 13 2160 36,3 g 84
13 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 7 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) T. Borg Drammen Travbane 1 30/11 - 06 / 4 2100 34,8 22
e. Super Lotta v. Lome Elden G. Gundersen Biri Travbane 1 22/11 - 07 / 10 2120 34,4 30
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten G. Gundersen Momarken Travbane 2 12/11 - 01 / 6 2140 35,6 78
G. Gundersen Per Dave Holtung (T) G. Gundersen Drammen Travbane 3 28/10 - 10 / 3 2100 36,3 48
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer H. Storås Drammen Travbane 4 19/10 - 01 / 5 2100 37,1 g 19