<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-3


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 21.000 kr.
3-15-årige høyest 34.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-3 Plass : 2-1-3

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kenya 2100 1 Plass 113 974
7 år BRUN HP v.H.G. Balder K. Brenden Romme 3 29/12 - 11 / 1 2140 33,7 57
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Biri Travbane 6 06/12 - 08 / 11 2120 35,4 92
Astrid Fossen-Ahne Fossen J. Brenne Momarken Travbane 3 19/11 - 08 / 3 2140 35,7 55
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) H. Storås Momarken Travbane 5 10/9 - 08 / 1 2140 33,1 g 183
gul m/svart skråbånd. H. Storås Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 05 / 7 2100 34,2 g 26
2 2015: -4 -1 -1 -0 -0 -18 000 2014: -20 -8 -0 -3 -4 -174 000
Stjerneper 2 Plass 212 000
5 år SVART H v.H.G. Elessar V. Hop Bjerke Travbane 4 26/12 - 05 / 5 2140 33,7 50
e. Dolly Stjerna v. Spang Best V. Hop Klosterskogen Travbane 1 12/12 - 08 / 3 2100 37,8 g 39
Kristine Kihle /Revetal V. Hop Jarlsberg Travbane P 23/8 - 22 / 11 2120 36,2 P
V. Hop Geir Kihle (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 16/11 - 20 / 15 2120 52,4 B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Kihle Jarlsberg Travbane 14/9 - 23 / 10 2120 54,5 B
3 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -11 000 2018: -8 -0 -2 -0 -4 -32 000
Lustra Loke 3 Plass 461 948
10 år SVART H v.Alm Viktor R. Solbakken Jarlsberg Travbane P 27/12 - 20 / 6 2120 38,1 g P
e. Lannem Stjerna v. Braute V. Hop Momarken Travbane 4 11/9 - 01 / 14 2160 34,7 g 41
Horni AS-Hans Kristian Hoel V. Hop Drammen Travbane 1 04/9 - 03 / 8 2100 34,5a 17
G. Flåten John Hasle V. Hop Klosterskogen Travbane 3 16/8 - 08 / 8 2100 36,8 g 19
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame V. Hop Bjerke Travbane P 23/5 - 20 / 7 2160 45,7 g P
4 2017: -2 -1 -0 -0 -0 -12 000 2016: -11 -2 -2 -0 -3 -50 000
Thess Prinsen 4 Plass 160 500
7 år SVART V v.Lome Kongen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 8 22/12 - 04 / 1 2140 35,5 g 48
e. Dronninga v. Spang Best Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 15/12 - 01 / 12 2120 37,9 142
Flaata Stable AS /Rjukan Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 24/11 - 01 / 3 2140 dg 87
Å. Tengsareid K. Kvasnes Forus Travbane P 08/10 - 20 / 1 2040 36,7 P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Undem Klosterskogen Travbane 11/10 - 21 / 2 1700 54,9 g B
5 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 5 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg T. Borg Bjerke Travbane - 11/12 - 04 / 3 2160 dg 92
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Borg Klosterskogen Travbane 1 02/12 - 01 / 6 2100 37,5 17
Helena Regina Dybesland /Høvåg T. Borg Sørlandets Travpark - 24/11 - 01 / 4 2140 g3 g 112
T. Borg Jan Kristian Øverdal (A) T. Borg Sørlandets Travpark P 10/11 - 20 / 8 2160 36,9 g P
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl H. Øverdal Klosterskogen Travbane 08/11 - 22 / 6 1720 55,2 g B
6 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -10 -0 -1 -1 -7 -28 500
Aaseth Pia 2120 1 Plass 32 500
7 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Skjetnemark Drammen Travbane 6 25/11 - 05 / 9 2100 35,0 g 592
e. Polar Stjerna v. Polar Troll A. Skjetnemark Jarlsberg Travbane - 08/11 - 05 / 12 2120 g8 955
Anne Line Dørum /Tønsberg A. Skjetnemark Klosterskogen Travbane 7 17/10 - 08 / 6 2120 34,9 1513
A. Dørum A. Skjetnemark Bjerke Travbane 4 30/9 - 03 / 7 2100 33,5ag 138
svart m/hvite vinkler,rødt midtfelt A. Skjetnemark Bjerke Travbane 5 03/9 - 02 / 8 2100 33,6a 55
7 2018: -10 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 2 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks A. Wright Bjerke Travbane 3 02/1 - 04 / 4 2100 31,9a 88
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten P. Nilsen Färjestad 0 04/11 - 02 / 3 2180 37,2 15
Bjørn Haugen /Mjøndalen P. Nilsen Årjäng 1 06/10 - 01 / 2 1640 30,4 17
A. Wright Bjørn Haugen P. Nilsen Årjäng 1 21/9 - 02 / 2 2160 31,6 41
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Drammen Travbane - 12/9 - 03 / 9 2100 dv4 a 124
8 2015: -3 -1 -2 -0 -0 -25 000 2014: -10 -2 -2 -1 -5 -58 500
Kongerød Gutten 3 Plass 108 500
7 år RØD V v.Qvadrigo (S) E. Grohs Drammen Travbane 3 30/11 - 06 / 15 2120 34,7 206
e. Kongerød Jenta v. Elding E. Grohs Klosterskogen Travbane - 31/10 - 03 / 11 2120 dg 215
Tom Grohs /Skien E. Grohs Sørlandets Travpark 3 05/10 - 01 / 9 2180 33,0 g 160
E. Grohs Tom Grohs E. Grohs Klosterskogen Travbane 1 23/9 - 01 / 2 2100 34,2 71
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme E. Grohs Klosterskogen Travbane P 16/9 - 22 / 7 2120 35,5 P
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Areta Mollyn 4 Plass 392 500
10 år SVART HP v.Lome Elden T. Borg Jarlsberg Travbane 2 15/12 - 02 / 8 2100 35,2 35
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten T. Borg Drammen Travbane 6 21/11 - 01 / 11 2100 35,9 96
Kristine Farmen-Kari Farmen T. Borg Jarlsberg Travbane 4 08/11 - 05 / 1 2100 35,0 53
G. Austevoll John Ivar Farmen K. Malmin Klosterskogen Travbane - 16/9 - 03 / 6 2100 dg 40
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl V. Hop Sørlandets Travpark - 01/9 - 09 / 6 2160 g6 42
10 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -73 119
Lykke Sara 5 Plass 415 423
10 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Drammen Travbane 2 19/12 - 05 / 1 2100 39,6 413
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 15/12 - 02 / 10 2120 37,1 g 296
Sara Bjerring-Jarle Åsheim J. Bjerring Drammen Travbane 7 21/11 - 01 / 7 2100 35,9 94
J. Bjerring J. Bjerring Drammen Travbane 0 28/10 - 04 / 3 2500 34,9 566
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bjerke Travbane 0 15/10 - 03 / 11 2100 33,0a 91
11 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 6 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/12 - 05 / 12 2160 dist g 229
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) M. Helland Jarlsberg Travbane 4 15/12 - 02 / 2 2100 35,5 50
Maria Andreassen /Stavern M. Helland Bjerke Travbane 5 10/12 - 03 / 6 2100 34,2ag 77
M. Helland Ida-Therese Skaane M. Helland Drammen Travbane 5 16/11 - 05 / 10 2100 33,4a 191
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Jarlsberg Travbane 3 08/11 - 05 / 2 2100 34,9 100
12 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 7 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Drammen Travbane 4 19/12 - 05 / 7 2100 39,8 90
e. Rufina v. Spikeld L. Kolle Klosterskogen Travbane - 12/12 - 05 / 2 1700 dg a 112
Silje Hogner /Slattum L. Kolle Drammen Travbane 8 25/11 - 05 / 1 2100 35,0 g 64
E. Høitomt Monica Røed Sørensen L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 18/10 - 09 / 3 2100 33,9 g 34
Hvit m/svarte ermer, reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 10/10 - 08 / 9 2120 34,9 g 21
13 2016: -15 -1 -1 -1 -5 -46 422 2015: -14 -2 -3 -1 -4 -73 000
Gregor Mollyn* 8 Plass 228 922
9 år BRUN V v.Lome Elden G. Gundersen Drammen Travbane 8 19/12 - 05 / 15 2120 39,4 59
e. Pia Mollyn v. Pilmin A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 29/11 - 22 / 11 2120 36,6 P
Sverige G. Gundersen Momarken Travbane 1 18/12 - 07 / 8 2180 35,0 15
G. Gundersen Lars O. Romtveit (T) G. Gundersen Momarken Travbane 1 20/11 - 01 / 6 2140 36,2 g 41
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane P 25/4 - 24 / 6 2160 40,6 g P
14 2014: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -15 -0 -0 -1 -12 -32 000
Bjørge Pål 9 Plass 36 000
10 år BRUN V v.Pål Even R. Wiig Forus Travbane 0 21/12 - 06 / 4 2040 35,7 173
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* M. Helland Klosterskogen Travbane 4 12/12 - 05 / 5 1700 34,1a 814
Anja Marie Christensen /Grimstad L. Kolle Sørlandets Travpark 5 10/11 - 08 / 11 2180 35,5 427
J. Undem Ingunn G. Christensen A. Heisholt Sørlandets Travpark 8 13/10 - 03 / 5 2160 33,5 1603
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 30/9 - 09 / 6 2120 33,0 1080
15 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -10 -0 -0 -0 -1 -2 500
Valle Frøkna 10 Plass 29 000
7 år RØD HP v.Moe Odin S. Vereide Jarlsberg Travbane 5 15/12 - 02 / 6 2100 36,7 613
e. Valle Lill v. Spikeld T. Borg Biri Travbane 0 15/5 - 09 / 3 2100 38,1 742
Øyvind Rype /Asker O. Østre Biri Travbane 0 08/2 - 09 / 12 2120 35,7 1094
S. Vereide Øyvind Rype T. Borg Biri Travbane 7 25/1 - 09 / 1 2100 38,4 61
Grønn m/gule sømmer, reklame K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 03 / 6 2120 36,0 150