<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
V4-3
DD-1
Grunncupen finale

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.000 kr., 40 m. ved 350.000 kr.
3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-12 Plass : 3-1-12

1 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -3 -27 000
Art Haaken 2140 1 Plass 789 307
9 år BRUN V v.Moe Odin A. Frønes Forus Travbane 1 21/12 - 09 / 2 2040 29,0 63
e. Jerkila v. Lome Elden L. Kolle Forus Travbane 3 16/11 - 07 / 4 2060 28,7 95
Janne Pauline Skaane-Christoffer R. Eriksen L. Kolle Sørlandets Travpark 2 26/10 - 07 / 2 2140 29,3a 55
Å. Tengsareid Jenny Thygesen (T) A. Frønes Jarlsberg Travbane 1 18/10 - 01 / 7 2100 29,8a 36
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Thygesen Forus Travbane 3 08/10 - 10 / 5 2060 29,6 66
2 2018: -9 -2 -2 -1 -1 -81 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Røyns Kasper 2 Plass 601 492
9 år BLAKK V v.Kasper Mollyn R. Fremstad Leangen Travbane 1 30/11 - 04 / 2 2140 30,3 189
e. Røynskrem v. Krembest R. Fremstad Leangen Travbane - 28/9 - 06 / 6 2160 dg 247
Ragnar Fremstad /Brekstad R. Fremstad Bjerke Travbane 0 26/8 - 06 / 10 2600 30,8a 867
R. Fremstad R. Fremstad Leangen Travbane 1 05/8 - 05 / 1 2140 30,1 39
gul m/grå stolpe M. Fremstad Biri Travbane 0 23/6 - 06 / 5 2620 33,3 91
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 3 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 2 13/11 - 04 / 10 1640 27,9 27
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Sørlandets Travpark 1 26/10 - 07 / 12 2140 29,3a 75
Team Haugland T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 27/9 - 05 / 5 1600 27,6 21
T. Solberg Jan Anund Haugland T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 09 / 7 2120 30,7 63
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/8 - 06 / 2 2600 31,3a 361
4 2016: -10 -0 -2 -0 -1 -17 377 2015: -21 -3 -2 -0 -6 -79 074
Hirvonen* 4 Plass 424 525
7 år SVART H v.Trø Faks M. Gundersen Forus Travbane 2 21/12 - 09 / 1 2040 29,1 22
e. Minardi v. Elding R. Wiig Forus Travbane 2 14/12 - 07 / 2 1600 29,0 g 90
Sverige R. Wiig Forus Travbane 3 26/11 - 09 / 3 2040 29,0 g 49
K. Djøseland K. Djøseland Sørlandets Travpark 1 24/11 - 07 / 3 2140 29,4 171
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. R. Wiig Forus Travbane 0 16/11 - 07 / 3 2060 30,2 g 224
5 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -4 -1 -3 -5 -154 000
Rai 5 Plass 189 000
5 år LYSBRUN V v.Raikkonen A. Heisholt Forus Travbane 1 14/12 - 07 / 6 1600 28,9 48
e. Pålvina v. Perle Troll A. Heisholt Bjerke Travbane 1 26/11 - 04 / 2 2100 29,4a 76
Team Rai A. Heisholt Jarlsberg Travbane 3 08/11 - 04 / 5 2600 31,2 148
A. Heisholt A. Heisholt Sørlandets Travpark 0 26/10 - 07 / 8 2140 31,1ag 260
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Jarlsberg Travbane 5 27/9 - 05 / 1 1600 27,9 52
6 2015: -10 -1 -1 -1 -3 -60 500 2014: -12 -1 -2 -4 -3 -74 731
Valle Jerven 2160 1 Plass 460 231
7 år SVART V v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 5 11/12 - 03 / 12 1609 26,5a 222
e. Sunnmørsjenta v. Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 23/11 - 06 / 6 2100 29,7ag 57
Marte Kløverød-Oddbjørn Johansen H. Tvedt Drammen Travbane 1 16/11 - 04 / 1 2100 29,3a 17
E. Høitomt Tom Erik Solberg (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 31/10 - 06 / 3 2100 30,8a 15
Hvit m/svarte ermer, reklame T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 17/10 - 04 / 3 2500 29,9a 26
7 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -10 447 2017: -19 -0 -3 -1 -3 -54 372
Viktor K. 2 Plass 722 319
10 år SVART H v.Alm Viktor R. Kruse Bjerke Travbane 3 18/12 - 07 / 15 2200 29,9 310
e. Snedig v. Minpil R. Kruse Bjerke Travbane 0 11/12 - 03 / 3 1609 29,7a 122
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik O. Østre Biri Travbane 0 09/11 - 06 / 6 2120 29,8 g 320
R. Kruse Jon Magne Vik O. Østre Bjerke Travbane 2 30/10 - 06 / 5 1609 24,5a 71
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl O. Østre Biri Travbane - 11/10 - 05 / 1 1609 dg a 26
8 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -9 000 2016: -23 -2 -3 -1 -7 -115 785
Nordby Ask 3 Plass 823 523
8 år SVART V v.Briskeby Philip E. Høitomt Bjerke Travbane 0 21/12 - 03 / 3 2100 29,2a 30
e. Norheim Faxa v. Järvsöfaks (S) T. Solberg Bjerke Travbane 4 11/12 - 03 / 11 1609 26,5a 108
Carl Gunnar Myhre /Larvik T. Solberg Bjerke Travbane 1 27/11 - 07 / 3 2100 28,5a 33
V. Hop Petter Glittum (T) P. Glittum Forus Travbane 0 16/11 - 07 / 7 2080 29,0 g 150
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane - 02/11 - 05 / 9 2640 g0 g 133
9 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500
Rappo 4 Plass 219 184
6 år SVART V v.Åsajerven T. Solberg Bjerke Travbane 6 18/12 - 04 / 10 1609 30,2a 32
e. Irmelin v. Ilmin H. Holm Bjerke Travbane - 11/12 - 03 / 5 1609 dg a 98
Stall Kurt Og Gutta T. Solberg Leangen Travbane - 30/11 - 04 / 5 2160 dg 39
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane 6 20/11 - 02 / 1 3140 30,8 442
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 8 2620 br g 22
10 2016: -13 -0 -0 -4 -3 -61 500 2015: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000
Sjeikens Gull* 5 Plass 417 500
11 år SVART V v.H.G. Balder Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 08/12 - 02 / 7 1660 27,1 g 15
e. Slogum Gry v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 24/11 - 07 / 13 2160 29,0 18
Sverige Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 5 31/10 - 06 / 9 2100 31,5ag 25
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Bergen Travpark 1 19/10 - 05 / 6 1600 25,3 39
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 28/9 - 10 / 7 2140 28,8 g 61
11 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -12 547 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Lykkje Svarten 6 Plass 598 439
10 år SVART H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Leangen Travbane 0 30/11 - 04 / 3 2160 31,9 g 69
e. Ylblesa v. Pajaprins T. Mjøen Leangen Travbane 1 11/11 - 02 / 3 2140 30,4a 18
Hilde Solbakken-Sven-Tore Jacobsen T. Mjøen Leangen Travbane 2 05/10 - 04 / 8 2140 28,3ag 64
T. Wollebæk Hilde Solbakken T. Wollebæk Bjerke Travbane 1 18/9 - 05 / 12 2680 28,4 62
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Drammen Travbane 6 24/8 - 09 / 1 2900 28,4 650
12 2015: -7 -2 -0 -2 -2 -83 889 2014: -13 -0 -3 -2 -6 -98 824
Anneros Karl* (S) 2180 1 Plass 656 822
7 år BRUN BLAKK V v.H.G. Balder C. Antonsen Bjerke Travbane 1 11/12 - 03 / 1 1609 25,9a 15
e. Soltilla (S) v. Gyldenfly D. Aarum Romme 1 22/11 - 06 / 1 1640 24,8a 18
Sverige D. Aarum Bjerke Travbane 1 30/10 - 06 / 6 1609 24,3a 15
C. Antonsen Roland Jansson (T) D. Aarum Bjerke Travbane 1 16/10 - 03 / 2 1609 24,7a 27
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. D. Aarum Momarken Travbane 2 29/9 - 06 / 11 2140 27,6a 42
13 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -14 500
Moe Hrym 2 Plass 631 000
8 år BRUN V v.Moe Odin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 12/12 - 09 / 5 2120 31,6 15
e. Lykkevinna v. Vinningblesen T. Solberg Forus Travbane 1 16/11 - 07 / 6 2080 27,6 51
Miriam Gudmestad /Nærbø G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 02/11 - 05 / 13 2640 28,8 60
G. Austevoll Tor-Martin Moe G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 17/10 - 04 / 1 2500 29,6a 17
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 08/9 - 09 / 6 2600 26,4a 474
14 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -3 -1 -0 -1 -112 000
Ulsrud Ulf 3 Plass 565 000
7 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Forus Travbane - 14/12 - 09 / 2 1600 dg a 44
e. Lille Beth v. Kos Knekten K. Johansen Klosterskogen Travbane 1 23/11 - 06 / 1 2100 28,2a 18
Lena Mari Fjeld /Halden K. Johansen Jarlsberg Travbane 1 02/11 - 05 / 10 2640 28,7 275
K. Johansen Lena Mari Fjeld K. Johansen Momarken Travbane 1 29/9 - 06 / 3 2140 27,4a 16
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 0 18/9 - 04 / 4 1609 26,1ag 81
15 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -13 -0 -1 -1 -8 -65 000
Alm Kiwi 4 Plass 749 500
10 år LYSBRUN H v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 3 21/12 - 03 / 1 2100 28,7a 36
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) L. Kolle Biri Travbane 2 06/12 - 07 / 1 2100 28,3a 29
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 23/11 - 06 / 8 2100 28,6a 67
L. Kolle Knut Haakenstad (T) L. Kolle Bjerke Travbane 0 06/11 - 06 / 1 2100 29,8a 72
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 23/10 - 07 / 6 1609 27,3a 23