<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:24 V5-5
DD-2


Varmblods 1609 m. Autostart.
3-12-årige høyest 420.000 kr. med høyest 300 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-1 Plass : 3-9-1

1 2015: -10 -0 -1 -0 -1 -6 000 2014: -13 -1 -0 -1 -3 -27 000
Gann Stone 1609 1 Plass 450 581
10 år BRUN V v.Potato Chip (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 27/11 - 03 / 10 2100 17,1a 689
e. Hiland Almahurst (US) v. Bonefish (US) H. Holm Drammen Travbane 4 07/11 - 01 / 11 2100 17,7a 203
Benedicte Bjørnstad /Harstad G. Austevoll Drammen Travbane 0 28/10 - 07 / 4 2100 18,4a 193
H. Holm Kjell Viktor Hansen P. Wallinder Bjerke Travbane 0 23/7 - 05 / 9 2100 dist ag 715
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Momarken Travbane 0 25/6 - 03 / 3 1640 14,0a 102
2 2013: -13 -1 -0 -0 -5 -31 216 2012: -4 -0 -0 -1 -0 -6 721
Onedin Zet* (S) 2 Plass 316 683
8 år BRUN V v.Tibbe Lavec* (S) T. Nagel Bjerke Travbane 0 19/11 - 05 / 7 1609 16,7a 302
e. Kramer Cascade (US) v. Super Bowl (US) T. Nagel Drammen Travbane 4 03/10 - 05 / 10 1700 16,9a 239
Sverige T. Nagel Årjäng 0 22/6 - 05 / 3 2140 16,0a 984
T. Nagel Rolf Nagel (A) T. Nagel Arvika 0 11/6 - 07 / 4 2100 17,1a 315
Grønn, gult skstk og hengsler T. Nagel Arvika 0 01/6 - 01 / 9 2140 17,5 PK
3 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -2 092
Victory On Line (S) 3 Plass 415 830
8 år BRUN V v.Rite On Line (US) K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 05 / 7 2100 16,5a 478
e. Euro Light (S) v. Alf Palema* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 10/10 - 01 / 10 1609 15,3a 114
Hestesport-Centeret AS /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 30/9 - 07 / 3 1700 16,4ag 231
G. Gundersen Jane Helen Stareng (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 19/9 - 05 / 8 2100 16,8a 306
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Solberg Sørlandets Travpark 4 01/9 - 08 / 7 2140 17,8a 82
4 2015: -11 -0 -0 -1 -8 -23 335 2014: -11 -0 -1 -1 -6 -27 190
Torpedo November* (DE) 4 Plass 525 166
10 år SVARTBRUN V v.General November (DE) M. Johansson Färjestad 0 25/11 - 05 / 2 2640 17,1a 999
e. Harpune* (DE) v. Speedy Soma (DE) J. Mahony Momarken Travbane 0 12/11 - 06 / 2 1640 16,0a 289
Sverige A. Rønning Åmål 3 04/10 - 02 / 4 2080 18,4 22
M. Johansson Nicklas Sundqwist (A) A. Rønning Örebro 2 15/9 - 09 / 2 1609 14,1a 100
Svart m/blå/grå vinkel M. Johansson Örebro 0 06/9 - 03 / 9 2100 14,3a 891
5 2013: -15 -3 -1 -0 -4 -166 760 2012: -16 -1 -3 -3 -3 -83 594
Pina Colada* (S) 5 Plass 354 818
5 år BRUN HP v.Mr. Pine Chip (US) E. Bergløf Åby 0 12/11 - 05 / 4 1640 19,3ag 220
e. Dream Of Road* (S) v. Defi D'aunou* (FR) E. Bergløf Färjestad 0 26/10 - 03 / 9 2140 16,8a 141
Sverige E. Bergløf Färjestad 0 26/8 - 08 / 14 2160 15,4 501
G. Austevoll Erik Bergløf (T) C. Lindblom Örebro 0 16/8 - 06 / 6 2140 15,2 259
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl C. Lindblom Axevalla 0 20/7 - 09 / 12 2140 14,8 278
6 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Power Pigen (DK) 6 Plass 159 858
8 år BRUN HP v.Gill's Victory* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 0 01/11 - 02 / 11 2100 18,1a 265
e. April Pigen (DK) v. Little Devil (US) G. Austevoll Biri Travbane 5 11/10 - 04 / 7 2100 15,5a 352
Stall Schumann D. Dalen Drammen Travbane 0 30/5 - 05 / 7 2100 19,5a 472
E. Høitomt Unni Storelvmo Svendsen D. Dalen Bjerke Travbane 0 21/5 - 05 / 3 1609 15,7a 68
Hvit m/svarte ermer, reklame D. Dalen Biri Travbane 0 03/5 - 02 / 5 1609 16,3a 71
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -0 -0 -0 -5 -18 000
Super Fighter 7 Plass 354 500
8 år BRUN V v.Super News (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 27/11 - 03 / 7 2100 19,3ag 483
e. Tsarinna Kosmos G. v. Eric Kosmos (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 5 19/11 - 05 / 2 1609 16,4a 127
Per Rustad /Nannestad P. Midtfjeld Biri Travbane 0 11/10 - 07 / 6 1609 14,8a 1174
K. Johansen Per Rustad L. Kolle Drammen Travbane 8 26/9 - 05 / 11 2100 17,7a 431
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Drammen Travbane 0 15/7 - 07 / 9 1700 16,5a 500
8 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -19 -0 -2 -3 -6 -40 500
Athena Rod (S) 8 Plass 408 933
12 år BR.SKIMMEL HP v.Tap In* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 3 19/11 - 05 / 12 1609 16,3a 446
e. Baroness Dallas* (S) v. Brandy Hanover (US) K. Johansen Momarken Travbane 0 28/10 - 04 / 6 1640 18,0ag 217
Annette Skadsdammen-Julie Halcrow K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 10/10 - 01 / 1 1609 18,8ag 127
K. Malmin Annette Skadsdammen O. Sagholen Momarken Travbane 6 29/9 - 07 / 1 1640 14,7a 731
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 05 / 7 2100 17,9a 557
9 2015: -10 -0 -0 -0 -3 -12 033 2014: -19 -0 -3 -1 -6 -45 097
Flash Dreamcatcher* (S) 9 Plass 508 714
8 år SVART V v.Fast Photo* (US) M. Hultman Axevalla 0 29/11 - 08 / 3 2140 16,9a 206
e. Carina's Dream (S) v. Dreamaster* (US) A. Elehn Åmål 0 18/8 - 04 / 5 1680 br ag 207
Sverige M. Andersson Färjestad 0 02/8 - 04 / 12 1640 13,4a 316
M. Hultman T. Wallin Eskilstuna 4 23/7 - 05 / 9 1640 12,6a 718
tredelt hvit/blå/grå M. Johansson Årjäng 7 12/7 - 04 / 11 2140 14,4a 332
10 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -10 -0 -0 -0 -1 -4 000
Ringo Playmate 10 Plass 382 430
10 år BRUN V v.Armbro Plush (CA) H. Tvedt Bjerke Travbane 0 04/9 - 09 / 12 2100 15,9a 609
e. Ringo Perfect v. Thackeray* (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 18/8 - 07 / 6 1609 13,8a 466
Team Frøyland T. Solberg Bjerke Travbane 5 30/7 - 05 / 5 1609 15,5a 393
T. Solberg Baard Finn Frøyland T. Solberg Årjäng 5 22/7 - 06 / 1 2140 15,5a 235
Blå m/gull seler&stjerner, reklame P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 14/7 - 06 / 4 1609 14,3a 256
11 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -1 -1 -0 -6 050
Bally's Smash* (S) 11 Plass 436 646
8 år BRUN V v.Smasher* (US) R. Lichtenwørther Bjerke Travbane 2 19/11 - 05 / 8 1609 16,3a 198
e. Ballykissangel (S) v. Mr. Lavec* (S) R. Lichtenwørther Åmål 3 19/10 - 03 / 11 2120 17,7 PK
Sverige R. Lichtenwørther Årjäng 0 28/7 - 08 / 4 1640 16,1a 554
R. Lichtenwørther John U. Karlsson (A) R. Lichtenwørther Åmål 0 10/7 - 10 / 12 2100 17,6 278
Mørkblå sølv/blåfarget vinkel/ermbind. R. Lichtenwørther Åmål 6 12/10 - 02 / 1 1680 14,9a 251
12 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -18 -0 -0 -1 -4 -17 000
Spirit Scot 12 Plass 482 000
11 år BRUN H v.Thai Tanic B. Steinseth Biri Travbane 5 22/11 - 03 / 4 2100 15,9a 425
e. Marchie Scot v. Speedy Tomali (US) J. Øveraasen Biri Travbane P 17/11 - 20 / 3 2100 23,7 P
Ingerid Lærum Roll-Lund-Christine Lærum Copeland G. Austevoll Biri Travbane 0 31/10 - 03 / 11 1609 15,9a 291
B. Steinseth A. Akselsen Bjerke Travbane 4 23/10 - 05 / 9 2100 16,0a 629
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl O. Østre Drammen Travbane 4 26/9 - 05 / 2 2100 17,2a 411