<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:48 V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-6 Plass : 4-7-6

1 2013: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000 2012: -13 -0 -1 -0 -8 -24 500
Høiby A.T. 2100 1 Plass 31 500
7 år LYSBRUN V v.Kos Knekten A. Tandberg Bjerke Travbane 0 13/11 - 01 / 5 2160 35,4 1549
e. Eldy v. Alm Rigel A. Tandberg Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 09 / 5 2609 dist a 615
Audun Tandberg-Ole Anders Westby A. Tandberg Bjerke Travbane 8 13/8 - 03 / 8 2100 32,9a 1999
A. Tandberg A. Tandberg Biri Travbane 0 21/7 - 10 / 6 2100 br ag 980
grønn med gult og hvitt bånd A. Tandberg Momarken Travbane 7 06/5 - 02 / 3 2140 33,6a 808
2 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500
Erga Borken 2 Plass 57 500
8 år BORKET V v.Alm Viktor K. Mathisen Biri Travbane 0 22/11 - 04 / 8 2120 35,3 g 266
e. Tove Grå v. Atom Vinter K. Mathisen Bjerke Travbane 0 13/11 - 01 / 12 2180 33,1 g 544
Hanne Stokkebryn-Helge Stokkebryn K. Mathisen Biri Travbane 6 31/10 - 01 / 1 2100 31,7a 487
Ø. Mathisen Hanne Stokkebryn O. Østre Bjerke Travbane 0 08/10 - 01 / 3 2100 31,5a 295
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl O. Østre Bjerke Travbane - 24/9 - 02 / 6 2600 dg a 1006
3 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -6 -1 -0 -0 -0 -14 000
Måleng Elden 3 Plass 146 000
11 år BRUN V v.Steinsvad Eld K. Brenden Drammen Travbane 0 25/11 - 08 / 1 2100 34,2 853
e. Turbo Lill v. Trons Trollmin* K. Brenden Bjerke Travbane 0 01/11 - 08 / 4 2160 34,7 467
Dag Larsen /Vormsund K. Brenden Biri Travbane 8 20/10 - 05 / 5 1620 33,3 557
K. Brenden Dag Larsen B. Humborstad Momarken Travbane 5 02/9 - 01 / 8 1640 33,3ag 316
gul m/svart skråbånd. R. Kruse Momarken Travbane - 23/4 - 03 / 7 2140 dg a 1760
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -3 -3 -6 -90 909
N.S. Viras Lykke 4 Plass 401 909
9 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 27/11 - 09 / 3 2140 31,3 82
e. Sima Vira v. Bokli Eld G. Gundersen Drammen Travbane 1 16/11 - 05 / 1 2100 32,9a 41
Gerd Johannessen-Emma Johannessen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 7 08/11 - 05 / 5 2120 34,3 31
G. Gundersen Gerd Johannessen G. Gundersen Drammen Travbane 1 07/10 - 05 / 14 2120 32,1 312
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 2 26/9 - 02 / 4 2100 33,0a 205
5 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -15 -0 -1 -1 -7 -29 000
Huldre Arthur 5 Plass 74 500
9 år MØRKBR V v.Steinsvad Eld M. Løve Momarken Travbane 4 28/10 - 02 / 12 2140 33,3a 813
e. Huldre Molly v. Mentor Mollyn M. Løve Sørlandets Travpark 5 13/10 - 03 / 8 2160 32,7 1456
Team Løve M. Løve Klosterskogen Travbane 8 30/9 - 09 / 9 2120 34,1 g 822
M. Løve Lars Martin Løve M. Løve Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 03 / 8 2120 br rg 525
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Klosterskogen Travbane 8 08/8 - 03 / 10 1700 31,9a 524
6 2015: -12 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -18 -0 -1 -3 -7 -50 605
Farmens Odin 6 Plass 110 806
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Drammen Travbane 3 25/11 - 05 / 4 2100 34,6 24
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen B. Goop Årjäng 5 22/7 - 04 / 2 2160 32,7 78
Stall Farmen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 10/7 - 05 / 2 2100 31,9 220
E. Høitomt Karoline Krogh-Hanssen (T) E. Høitomt Drammen Travbane 2 01/7 - 02 / 11 2100 32,4a 71
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 4 18/6 - 02 / 3 2100 31,5ag 79
7 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2014: -7 -1 -1 -1 -0 -27 500
Torsby Balder 7 Plass 83 500
7 år BRUN V v.H.G. Balder K. Øyhaugen Biri Travbane 0 17/11 - 05 / 11 1609 32,2a 86
e. Hole Stjerna v. Pål Even K. Øyhaugen Biri Travbane 4 20/10 - 05 / 12 1620 33,1 45
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Øyhaugen Biri Travbane 1 23/9 - 04 / 8 2100 30,7a 57
K. Øyhaugen K. Øyhaugen Bjerke Travbane 2 03/9 - 02 / 3 2100 32,5a 26
blå m/hvit ø K. Øyhaugen Momarken Travbane 4 27/8 - 01 / 6 2140 30,9ag 390
8 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 8 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon G. Austevoll Drammen Travbane - 21/11 - 04 / 6 2100 dg a 154
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 12/11 - 03 / 2 2100 33,1ag 307
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 31/10 - 02 / 10 2120 32,0 207
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 29/7 - 05 / 1 1700 31,8a 87
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 14/7 - 02 / 10 1609 30,3ag 814