<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:58 V5-5
Transport Sentralen

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 305.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-7 Plass : 2-5-7

1 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -15 -0 -1 -3 -2 -30 000
Pola Linus 2100 1 Plass 311 500
9 år BRUN V v.Gam Vinter A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 24/11 - 07 / 11 2160 31,5 360
e. Dalby Lina v. Lapp Nils (S) L. Olsen Sørlandets Travpark 10 10/11 - 04 / 15 2180 30,6 173
Lena Birgitte Olsen /Kristiansand S V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 26/10 - 02 / 5 2140 30,6ag 111
A. Akselsen Lena Birgitte Olsen (A) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 10/10 - 03 / 5 1700 28,2a 63
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Løvdal Bjerke Travbane 4 07/9 - 07 / 11 2100 28,2a 210
2 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -13 -1 -0 -0 -5 -24 000
Hasse 2 Plass 343 889
11 år BRUN V v.Bokli Balder J. Brenne Bjerke Travbane 6 27/11 - 07 / 5 2100 29,4a 331
e. Augne Lill v. Elding H. Meland Drammen Travbane 0 16/11 - 04 / 4 2100 30,4a 283
Bjørn Liseter /Mysen J. Brenne Biri Travbane 2 31/10 - 05 / 1 1609 28,3a 69
J. Brenne Bjørn Liseter J. Brenne Klosterskogen Travbane 2 17/10 - 04 / 4 2500 29,8a 406
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame H. Meland Klosterskogen Travbane 6 10/10 - 03 / 10 1700 28,8a 269
3 2015: -9 -1 -1 -0 -4 -30 000 2014: -12 -0 -1 -3 -3 -35 000
Spikspretten 3 Plass 332 750
10 år SVART V v.Spikeld C. Antonsen Momarken Travbane 0 19/11 - 06 / 10 2160 br rg 261
e. Tupsy v. Braute C. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/10 - 03 / 10 1609 26,0a 168
Majken Høgberg Amundsen /Mysen C. Antonsen Momarken Travbane 6 29/9 - 06 / 2 2140 28,4a 238
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 19/6 - 02 / 10 2660 29,8 373
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Biri Travbane 0 01/6 - 03 / 10 1609 30,3ag 206
4 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 4 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos J. Undem Sørlandets Travpark 6 24/11 - 07 / 7 2160 29,2 803
e. Lex Nina v. Bork Rigel E. Vinvand Sørlandets Travpark 9 10/11 - 04 / 5 2160 31,3 g 399
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp J. Undem Sørlandets Travpark 5 05/10 - 05 / 2 2140 29,9 495
J. Undem Torstein Jørgensen E. Vinvand Sørlandets Travpark 6 25/8 - 03 / 7 2140 30,4ag 125
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 17/8 - 05 / 1 2140 29,9 g 168
5 2014: -17 -3 -3 -1 -6 -115 188 2013: -20 -2 -6 -2 -5 -134 000
Tele Viking 5 Plass 407 700
6 år SVART H v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 0 27/11 - 07 / 8 2100 30,8ag 63
e. Lannem Stjerna v. Braute S. Eilertsen Drammen Travbane 2 16/11 - 04 / 12 2100 29,3a 148
Stall Bøhæringane, Bø I Telemark K. Johansen Bjerke Travbane 2 16/10 - 03 / 1 1609 24,8a 74
K. Johansen Karoline Krogh-Hanssen (T) S. Eilertsen Drammen Travbane 6 24/8 - 01 / 11 2100 28,2a 78
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane - 19/8 - 03 / 2 1609 dg a 45
6 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -3 500
Finnskog Frikk 6 Plass 302 283
11 år MØRKBR V v.Frigg Mollyn M. Pedersen Drammen Travbane - 16/11 - 04 / 3 2100 dg a 476
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) T. Glittum Klosterskogen Travbane 3 31/10 - 06 / 7 2100 31,5a 238
Mette-Marit Kværne /Sem E. Hafskjold Bjerke Travbane 4 15/10 - 02 / 5 2100 30,2a 122
T. Glittum Mette-Marit Kværne T. Glittum Klosterskogen Travbane 7 23/9 - 03 / 11 1700 28,0a 776
Hvit m/grønne ermer/sidef., rekl. K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 31/8 - 03 / 4 1700 30,5ag 119
7 2014: -21 -1 -2 -3 -10 -96 195 2013: -22 -4 -6 -3 -5 -153 746
Sølvbergs Knekten* 7 Plass 339 887
9 år SVART V v.Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane 1 12/11 - 03 / 7 2180 31,3 14
e. Alsina v. Alm Svarten O. Sagholen Bjerke Travbane 2 06/11 - 08 / 5 2600 30,8a 115
Sverige O. Sagholen Bjerke Travbane 2 22/10 - 01 / 2 2100 29,9a 66
O. Sagholen O. Sagholen Drammen Travbane 1 07/10 - 03 / 5 2500 32,1a 35
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 3 02/10 - 02 / 7 2600 30,0a 85
8 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000 2013: -11 -0 -0 -1 -4 -17 500
Langaard Eld 8 Plass 242 000
8 år BRUN V v.Steinsvad Eld H. Holm Bjerke Travbane 4 14/11 - 01 / 8 2100 30,0a 344
e. Langaard Tyra v. Langaard Loke M. Berdalen Klosterskogen Travbane 0 10/10 - 03 / 6 1700 28,8a 434
Stall Langaard K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 27/9 - 05 / 9 1620 28,1 362
T. Solberg Halvor Bø Langaard H. Holm Bjerke Travbane 5 17/9 - 02 / 4 2100 29,1ag 222
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 17/8 - 02 / 8 2140 30,0a 624
9 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 9 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld G. Flåten Bjerke Travbane 0 27/11 - 07 / 9 2100 30,6a 289
e. Silje Spretta v. Pajaprins E. Rennesvik Drammen Travbane 0 16/11 - 04 / 7 2100 31,0a 434
Gunnar Kværne /Sem G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 31/10 - 06 / 2 2100 31,0a 149
G. Flåten Gunnar Kværne T. Glittum Klosterskogen Travbane 2 10/10 - 03 / 1 1700 28,4a 144
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 0 25/9 - 04 / 7 2600 30,2a 271
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -2 -1 -6 -75 493
Stensvik Iver* 10 Plass 666 287
11 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 23/11 - 06 / 3 2100 29,2a 188
e. Engdokka v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 0 06/11 - 08 / 4 2600 31,1a 33
Sverige V. Hop Klosterskogen Travbane 1 24/10 - 02 / 2 2500 30,3a 15
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 1 17/10 - 01 / 2 2100 29,1a 13
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 0 24/8 - 09 / 4 2920 br 759
11 2014: -10 -0 -0 -1 -3 -11 000 2013: -19 -0 -1 -2 -9 -59 500
Bjørntvedt Knekten 11 Plass 314 000
7 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/11 - 07 / 7 2100 29,4a 284
e. Bjørntvedt May v. Troll Jahn E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 26/10 - 02 / 6 2140 29,3a 184
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien J. Undem Drammen Travbane 3 19/10 - 07 / 5 1700 28,0 314
E. Høitomt Elsa Fiskum Bjørntvedt E. Høitomt Momarken Travbane 4 29/9 - 06 / 4 2140 28,0a 480
Hvit m/svarte ermer, reklame M. Fløttum Klosterskogen Travbane - 31/8 - 03 / 8 1700 dg a 134