Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 Øyvind Slåen Transport

Kaldblods 2100 m. Voltestart.
3-årige høyest 4.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-4-1 Plass : 6-4-1

1 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -2 -6 -105 000
Vetla Vinna 2100 1 Plass 187 000
9 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Drammen Travbane P 19/10 - 20 / 4 2120 40,9 P
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren
A. Røren
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk
2 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -1 -0 -0 -7 -28 309
Komnes Kaja 2 Plass 31 309
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) N. Helledal Sørlandets Travpark P 24/11 - 20 / 8 2160 43,3 g P
e. Frøken Amalie v. Bork Rigel
Stall Frivoll
N. Helledal Roy Berntsen
blå m/hvitt felt i rød v.
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -1 -0 -1 -8 000
Junior Brodern 3 Plass 20 000
6 år BRUN V v.Trø Faks O. Mikkelborg Drammen Travbane 6 16/11 - 01 / 2 2100 40,3 111
e. Sæther Anja v. Plugg A. Stensen Biri Travbane P 20/10 - 20 / 4 2120 40,6 P
Tore Lereng /Gjøvik
V. Hop Tore Lereng
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
4 2019: -7 -0 -1 -2 -3 -33 000 2018: -18 -3 -1 -1 -10 -120 500
Valle Max 4 Plass 360 500
9 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 08/11 - 01 / 3 2100 38,2 g 21
e. Valle Eldi v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane P 30/9 - 21 / 4 2120 39,0 P
Andreas Bjørge Fosse /Eikangervåg
T. Solberg Per Gottling (T)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -40 000
Myklejenta Karin 5 Plass 142 500
9 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 07/10 - 09 / 1 2100 br g 343
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 27/9 - 01 / 9 2100 37,7 g 74
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane P 13/9 - 20 / 12 2120 38,2 P
K. Bjørnerød
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm
6 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 6 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg T. Borg Sørlandets Travpark - 24/11 - 01 / 4 2140 g3 g 112
e. Voje Lykka v. Lykkebron* T. Borg Sørlandets Travpark P 10/11 - 20 / 8 2160 36,9 g P
Helena Regina Dybesland /Høvåg H. Øverdal Klosterskogen Travbane 08/11 - 22 / 6 1720 55,2 g B
T. Borg Jan Kristian Øverdal (A)
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Haugestad Blitz 7 Plass 29 000
8 år BRUN V v.Skibber E. Gravdal Jarlsberg Travbane 8 29/11 - 08 / 8 2100 39,4 205
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten E. Gravdal Klosterskogen Travbane 5 24/10 - 09 / 5 2100 39,1 448
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 0 19/10 - 01 / 1 2100 39,3 107
E. Gravdal G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 27/9 - 01 / 13 2120 38,5 671
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Jarlsberg Travbane P 09/8 - 23 / 7 2120 43,3 g P
8 2015: -2 -1 -1 -0 -0 -16 000 2014: -12 -0 -0 -2 -3 -16 500
Tele Balder 8 Plass 34 500
5 år SVART V v.Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 0 16/11 - 01 / 1 2100 43,8 g 83
e. Lannem Stjerna v. Braute T. Solberg Jarlsberg Travbane P 08/11 - 22 / 8 2120 41,0 g P
Asle T. Pettersen-Lill Pettersen G. Austevoll Drammen Travbane 11/9 - 23 / 10 1720 54,8 g B
E. Høitomt Lars O. Romtveit (T) G. Austevoll Drammen Travbane 04/9 - 21 / 9 1720 55,7 B
Hvit m/svarte ermer, reklame