Neste løp >>>
Start ca kl. 17:35
1. Løp
Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-2-7 Plass : 8-2-7

1
Sundsvik* (S) 2100 0 Plass
6 år SVARTBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Frick Gävle 8 14/11 - 09 / 7 2160 43,0 g 86
e. Bräckas Karina* (S) v. Thuli Elden B. Goop Färjestad 4 18/10 - 08 / 6 1660 38,6 63
Sverige L. Witasp Rättvik 0 25/8 - 02 / 10 1660 39,0 g 58
G. Stenberg
N/A
2
Ty Linn 0 Plass
7 år BRUN HP v.H.G. Balder D. Dalen Drammen Travbane 4 16/11 - 01 / 10 2100 40,0 484
e. Ty Ina v. Rigel Jo P. Sem Drammen Travbane P 03/10 - 20 / 8 2120 40,0 P
Nils-Ole Robøle /Heggenes T. Wollebæk Biri Travbane - 23/6 - 23 / 10 2120 dgpp N
D. Dalen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 02/11 - 22 / 9 2120 59,5 g B
N/A Ø. Ruttenborg Biri Travbane 31/8 - 24 / 7 2120 03,4 g B
3
Sagi Maj (S) 2120 0 Plass
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Momarken Travbane 0 03/11 - 01 / 6 2160 br g 33
e. Sagi Eden* v. Elding B. Steinseth Drammen Travbane 1 19/10 - 01 / 9 2100 36,3 724
Nils Emil Skullerud-Harald Skullerud E. Høitomt Biri Travbane 0 11/10 - 01 / 7 2100 38,9 253
B. Steinseth Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 20/9 - 01 / 2 2100 dg 406
N/A B. Steinseth Biri Travbane P 24/5 - 23 / 4 2120 41,9 g P
4
Børke Bajas 0 Plass
5 år MØRKBR V v.Lome Elden P. Glittum Momarken Travbane 6 03/11 - 01 / 11 2160 36,2 g 40
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) E. Høitomt Biri Travbane 0 22/3 - 02 / 3 2100 36,3 rg 39
Magnus Skare-Hilde Kristin Monstad E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 07/3 - 01 / 14 2120 36,1 41
T. Glittum E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 14/2 - 01 / 6 2120 36,7 88
N/A E. Høitomt Bjerke Travbane P 05/12 - 20 / 6 2160 39,8 g P
5
Mine Svarten 0 Plass
8 år MØRKBR V v.Vinning Kos T. Borg Jarlsberg Travbane P 08/11 - 22 / 11 2120 34,3 P
e. Bø Katinka v. Vital Pil K. Roe Drammen Travbane - 24/1 - 03 / 4 2100 dg a 237
Andres Hegna /Bø I Telemark K. Roe Bjerke Travbane 4 05/12 - 01 / 15 2160 38,2 131
T. Borg K. Roe Jarlsberg Travbane 5 23/11 - 08 / 5 2120 36,5 g 149
N/A K. Roe Klosterskogen Travbane 4 01/11 - 07 / 12 2120 39,2 g 507
6
Missingmyr Stjernen 0 Plass
9 år BRUNSVART V v.Åsajerven O. Sagholen Momarken Travbane 5 19/11 - 08 / 4 2140 36,6 361
e. Flåli Frøkna v. Schuvar O. Sagholen Momarken Travbane 7 12/11 - 01 / 3 2140 38,8 160
Runa Haugen Strømnes /Råde O. Sagholen Momarken Travbane 8 03/11 - 01 / 9 2160 37,5 g 187
B. Strømnes O. Sagholen Drammen Travbane 0 28/10 - 01 / 12 2100 41,2 g 457
N/A O. Sagholen Biri Travbane 7 11/10 - 01 / 3 2100 37,2 g 350
7
Cuba Victoria 0 Plass
5 år SVART HP v.Alm Viktor O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 12/11 - 01 / 2 2140 36,1 237
e. Vesle Kira v. Bork Rigel G. Gundersen Drammen Travbane 5 28/10 - 01 / 2 2100 37,6 82
Annette Stordal-Dag Erik Stordal D. Dalen Drammen Travbane 0 19/10 - 01 / 4 2100 39,5 g 52
O. Mikkelborg G. Gundersen Drammen Travbane P 07/10 - 20 / 3 2120 35,4 g P
N/A G. Austevoll Drammen Travbane - 08/10 - 01 / 6 2100 dg 191
8
Ty Tinn 0 Plass
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Drammen Travbane 2 16/11 - 01 / 9 2100 39,8 45
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Drammen Travbane 3 28/10 - 01 / 9 2100 36,9 251
Elin-Merete Harvik /Hordvik K. Bjørnerød Drammen Travbane P 19/10 - 20 / 5 2120 38,2 P
K. Bjørnerød K. Johansen Biri Travbane 02/11 - 22 / 7 2120 59,3 B
N/A D. Dalen Biri Travbane 31/8 - 22 / 6 2120 57,1 B
9
Hvatt Støva 0 Plass
4 år BRUN HP v.Trø Faks P. Hvattum Drammen Travbane 6 19/10 - 01 / 12 2120 36,4 398
e. Jarli Frøkna v. Hvatt Djerven P. Hvattum Momarken Travbane 7 01/10 - 01 / 1 2140 36,0 141
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Biri Travbane P 20/9 - 24 / 10 2120 37,8 P
P. Hvattum P. Hvattum Bjerke Travbane P 28/3 - 20 / 7 2160 43,9 P
N/A P. Hvattum Bjerke Travbane 16/11 - 20 / 10 1680 46,8 B
10
Gjøndmai 0 Plass
7 år SVART HP v.Fakse* (S) G. Flåten Momarken Travbane 6 19/11 - 08 / 2 2140 36,6 g 389
e. Eld Vilja v. Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 08/11 - 01 / 2 2100 37,9 192
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord G. Flåten Jarlsberg Travbane P 24/10 - 20 / 4 2120 40,1 g P
I. Herbjørnrød
N/A