<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:35 Mønstringsløp
Mønstringsløp
1640 m. Voltestart.
2-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Flower Drew 1640 1 Plass 5 000
6 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US)
e. Cenita Drew v. Why Not (US)
Leif Ingvar Brenden /Magnor
K. Brenden Leif Ingvar Brenden
gul m/svart skråbånd.
2 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Grace Classic 2 Plass 130 000
7 år BRUN HP v.Chipmate* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 28/8 - 22 / 2 1640 28,6 B
e. Prima As (DE) v. Diamond Way (DE) G. Austevoll Bjerke Travbane - 14/8 - 21 / 8 1660 dgpp N
Alice Husebø Eriksen-Trine Larsen Asmundsen
G. Austevoll Trond Anderssen (T)
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
3 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Photo Hooves 3 Plass 0
4 år BRUN V v.Fast Photo* (US) E. Høitomt Biri Travbane 22/11 - 20 / 8 2120 29,5 B
e. Nangijala v. Sierra Kosmos* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 13/11 - 20 / 7 1640 33,5 g N
Barbro Bakke /Sørum
E. Høitomt Barbro Bakke
Hvit m/svarte ermer, reklame
4 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2015: -7 -2 -2 -0 -1 -41 000
Penny Lane Classic 4 Plass 46 000
5 år BRUN HP v.Lindy Lane* (US)
e. Luckpenny San (S) v. Super Arnie* (US)
Stall Absol
L. Kolle Trond Anderssen (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
5 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -62 000
Olympic Ouzo 1660 1 Plass 134 500
7 år MØRKBR HP v.More Chips (US)
e. Ticket Dancer v. Gunslinger Spur (US)
Rolf Harry Hegna-Iselin Jahre Hegna
C. Kjenner Jarle Karlsen
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek
6 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bull's Classic 2 Plass 0
2 år RØD H v.Fast Photo* (US)
e. Sanball (S) v. Gum Ball* (US)
Stall Bergsund AS /Hønefoss
G. Gundersen Trond Anderssen (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
7 2017: -11 -1 -1 -0 -6 -42 000 2016: -6 -1 -0 -1 -3 -21 500
Victory Cosmic 3 Plass 63 500
6 år BRUN H v.Cosmic S.J. (US) G. Austevoll Biri Travbane 22/11 - 20 / 4 2100 30,0 g B
e. Berto Tessa (US) v. Garland Lobell (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 11/9 - 22 / 15 1680 36,4 g N
Stall Ida Christine
T. Solberg Per Gunnar Roos
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
8 2015: -4 -0 -1 -1 -1 -10 727 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ingerø Alma 1680 1 Plass 10 727
4 år BRUN HP v.Horgen Tore
e. Mørtvedt Mari v. Elding
Ole-Petter Kjenner-Eva Holmsen
K. Johansen Knut Haakenstad (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
9 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 2 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen O. Sagholen Momarken Travbane 19/11 - 22 / 6 2160 02,2 rg N
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn
Marit Lier /Mysen
P. Arvesen
rød m/grønn vinkel
10 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Vilje Varden 3 Plass 0
2 år RØD H v.Krageboen
e. Min Rappa v. Rappfot
David Becken /Torp
H. Holm David Becken
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
11 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjerne Tora 4 Plass 0
2 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 13/9 - 23 / 9 2140 01,2 g B
e. Eldi Stjerna v. Elding K. Ødegaard Momarken Travbane 10/9 - 24 / 11 2160 06,3 g N
Sverre Haug /Askim
K. Ødegaard
blå m/rød bunn.