<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
DD-1
V4-3
Sparebank 1 Telemark (Kaldblodscupen kval 6 av 9)

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 900.000 kr.
3-15-årige høyest 1.400.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-14-15 Plass : 8-14-15

1 2016: -4 -0 -0 -1 -1 -9 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -30 500
Jeppes Odin 2100 1 Plass 704 652
14 år SVART V v.Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 6 13/11 - 05 / 11 2100 28,9ag 55
e. Aksvarta v. Finstad Per D. Aarum Romme 2 19/10 - 09 / 1 2160 24,7 98
Reidar Mangelrød /Larvik D. Aarum Årjäng 1 06/10 - 09 / 6 2180 25,6 83
E. Høitomt Hedda E. Assev (T) M. Andersson Årjäng 2 20/9 - 04 / 3 2660 26,1 102
Hvit m/svarte ermer, reklame V. Hop Bjerke Travbane 4 11/9 - 06 / 7 2100 26,7a 293
2 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -0 -3 -0 -2 -28 500
Eikdølen 2 Plass 841 832
7 år RØD V v.Moe Odin Ø. Tjomsland Biri Travbane 7 09/11 - 06 / 8 2140 27,9 203
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 26/10 - 04 / 9 2140 25,8a 183
Stall Hekkfjell Ø. Tjomsland Momarken Travbane 4 12/10 - 10 / 8 2660 26,8 304
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 21/9 - 10 / 8 2060 25,0 293
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 4 15/8 - 02 / 12 2100 26,7a 152
3 2018: -7 -1 -1 -0 -3 -43 500 2017: -24 -4 -1 -6 -7 -152 000
Vertigo Prins 3 Plass 1 697 272
10 år LYSBRUN H v.Spikeld R. Wiig Forus Travbane 2 09/11 - 09 / 8 2060 25,8 20
e. Håketine v. Bork Rigel S. Wassberg Bergen Travpark 1 02/11 - 02 / 7 2120 27,4 12
Kjell Sunde-Roy Espedal T. Solberg Sørlandets Travpark 0 26/10 - 04 / 12 2140 26,7a 301
G. Austevoll Kjell Sunde (A) S. Wassberg Bergen Travpark 2 12/10 - 03 / 7 1620 24,9 18
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl S. Wassberg Bergen Travpark 1 03/10 - 01 / 5 1600 25,8 14
4 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kjeltringen 4 Plass 804 967
11 år MØRKBR V v.Spikeld C. Antonsen Färjestad 3 17/11 - 08 / 4 2180 26,2 170
e. Steine Koso v. Kos Knekten C. Antonsen Sørlandets Travpark 0 26/10 - 04 / 10 2140 26,7a 213
Thomas Antonsen /Mysen C. Antonsen Bjerke Travbane - 02/10 - 01 / 5 2100 dg a 131
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 1 25/9 - 09 / 7 2160 24,9 295
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 0 10/9 - 07 / 8 1640 26,1a 108
5 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -9 982 2017: -10 -2 -1 -2 -1 -115 244
Solør Stegg* 5 Plass 1 845 595
11 år SVART H v.Alm Viktor J. Blekkan Leangen Travbane 3 11/11 - 03 / 4 1660 28,2 g 40
e. Frøken Kia v. Elding K. Johansen Biri Travbane 4 20/10 - 09 / 7 2100 29,3a 39
Sverige J. Blekkan Leangen Travbane 0 05/10 - 10 / 13 2160 29,2 g 552
K. Johansen Jon A. Høgstad J. Blekkan Bjerke Travbane 0 07/9 - 04 / 10 2180 25,8 g 351
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Klosterskogen Travbane 3 31/8 - 10 / 3 2120 26,4 171
6 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 6 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen M. Tovengen Momarken Travbane 0 12/11 - 09 / 3 2160 29,7 g 41
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten R. Kruse Sørlandets Travpark 4 26/10 - 04 / 11 2140 25,6a 322
Marthe Dybdahl Hoff /Askim R. Kruse Momarken Travbane 1 12/10 - 01 / 9 2780 28,7 33
R. Kruse Terje Gjerstad M. Tovengen Momarken Travbane P 10/9 - 20 / 5 2160 31,1 P
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl R. Kruse Bjerke Travbane 0 09/1 - 07 / 11 2100 30,7ag 69
7 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -11 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hjerteborken 7 Plass 611 891
11 år BORKET V v.Pål Even G. Gundersen Bjerke Travbane - 13/11 - 05 / 12 2100 dg a 641
e. Teleborka v. Bork Rigel G. Gundersen Bjerke Travbane 2 01/11 - 07 / 4 1609 26,2a 147
Odd Einar Kvande /Surnadal G. Gundersen Biri Travbane 2 20/10 - 09 / 6 2100 29,3a 280
G. Gundersen Elsie Hafskjold (A) E. Høitomt Momarken Travbane 0 12/10 - 10 / 2 2640 28,0 923
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer F. Hamre Momarken Travbane 6 10/9 - 07 / 2 1640 25,9a 303
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 8 Plass 1 997 488
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) T. Solberg Biri Travbane 2 09/11 - 06 / 13 2140 27,4 155
e. Norheim Elle v. Elding S. Eilefsen Momarken Travbane 0 12/10 - 10 / 7 2660 27,7 493
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid S. Eilefsen Leangen Travbane 0 05/10 - 10 / 15 2160 27,4 208
T. Solberg Georg William Sverdrup T. Solberg Bjerke Travbane 0 25/9 - 09 / 14 2160 25,6 224
Blå m/gull seler&stjerner, reklame K. Johansen Bjerke Travbane 6 07/9 - 04 / 11 2180 24,7 99
9 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -1 -0 -6 -59 000
A.B. Lom'n 9 Plass 1 170 500
10 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Forus Travbane - 16/11 - 09 / 15 1620 dg 104
e. Vinterrappa v. Atom Vinter V. Hop Bjerke Travbane 2 25/9 - 09 / 11 2160 25,0 23
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 2 07/9 - 04 / 6 2180 24,0 56
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 21/8 - 08 / 6 2100 23,0a 103
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark 5 10/8 - 10 / 2 1600 23,9 g 49
10 2016: -3 -0 -0 -0 -3 -16 500 2015: -14 -1 -4 -0 -6 -109 000
Rognfaks 10 Plass 930 421
8 år SVART KH v.Voje Faks T. Borg Sørlandets Travpark 3 10/11 - 02 / 3 2160 26,9 21
e. Stjernesiri v. Elding T. Borg Bjerke Travbane 3 07/9 - 04 / 7 2180 24,4 77
Team Øverdal & Co. T. Borg Klosterskogen Travbane 1 31/8 - 10 / 5 2120 25,9 28
T. Borg Jan Kristian Øverdal (A) T. Borg Klosterskogen Travbane 2 15/8 - 02 / 6 2100 25,7a 39
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Forus Travbane 7 27/7 - 09 / 10 2040 25,6 58
11 2015: -9 -1 -0 -0 -3 -34 000 2014: -15 -1 -1 -1 -5 -75 500
Osingen 11 Plass 870 500
9 år RØD H v.Moe Odin T. Solberg Forus Travbane 0 16/11 - 09 / 8 1620 25,1 182
e. Rolana v. Dublan V. Hop Sørlandets Travpark 5 26/10 - 04 / 7 2140 25,7a 228
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Biri Travbane 1 20/10 - 09 / 5 2100 29,1a 16
H. Holm Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 09/10 - 04 / 8 1609 22,0a 932
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 12 2100 24,1a 433
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Johan Herbjørn 12 Plass 710 500
12 år MØRKBR V v.Spikeld J. Undem Sørlandets Travpark 4 10/11 - 02 / 4 2160 26,9 130
e. Høiby Tina v. Troll Jahn J. Undem Bjerke Travbane 5 23/10 - 02 / 5 2660 27,5 133
Ida-Helen M. Andersen /Birkeland Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 07/9 - 04 / 14 2180 dg 298
J. Undem Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 31/8 - 10 / 7 2120 dg 61
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek Å. Tengsareid Bergen Travpark 2 10/8 - 10 / 5 1600 23,6 147
13 2018: -9 -2 -0 -2 -4 -207 491 2017: -14 -4 -2 -0 -4 -317 120
Moe Svarten 2120 1 Plass 2 480 050
11 år SVART H v.Åsajerven J. Bjerring Drammen Travbane 1 28/10 - 02 / 5 2120 28,3 18
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten J. Bjerring Momarken Travbane 0 12/10 - 10 / 15 2680 26,7 g 167
Stall Eide-Vold J. Bjerring Leangen Travbane 3 22/7 - 04 / 7 2200 25,7 44
J. Bjerring J. Bjerring Leangen Travbane 1 06/4 - 09 / 15 2180 26,7 52
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bjerke Travbane - 23/3 - 09 / 13 2180 g4 g 35
14 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 2 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Biri Travbane 1 09/11 - 09 / 1 2600 27,3 230
e. Månami v. Troll Jahn S. Ruud Bjerke Travbane 1 23/10 - 02 / 6 2680 26,6 75
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Momarken Travbane 0 12/10 - 10 / 13 2680 26,6 428
S. Ruud S. Ruud Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 1 2100 24,4a 425
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Bjerke Travbane 0 21/8 - 08 / 8 2100 24,0a 121
15 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Føynland Kongen 3 Plass 2 003 819
12 år BRUN H v.Lome Kongen G. Flåten Färjestad 1 17/11 - 08 / 3 2180 24,6 95
e. Koyda v. Hof Ener G. Flåten Bjerke Travbane 6 02/10 - 01 / 11 2100 24,1a 109
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Momarken Travbane 1 17/9 - 04 / 1 1640 23,9 44
G. Flåten Pål Kristiansen (A) G. Flåten Bjerke Travbane 0 08/9 - 08 / 7 2140 24,9 1292
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 21/8 - 08 / 7 2100 24,2a 191