<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1
Lindums løp

Kaldblods 2100 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 36.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
5. Løp
Hvite Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-7-4 Plass : 12-7-4

1 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 2100 1 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 18/10 - 09 / 3 2100 33,9 g 34
e. Rufina v. Spikeld L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 10/10 - 08 / 9 2120 34,9 g 21
Silje Hogner /Slattum L. Kolle Klosterskogen Travbane - 23/9 - 01 / 8 2120 g4 g 17
L. Kolle Monica Røed Sørensen L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 13/9 - 01 / 3 2100 32,6 86
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane P 15/8 - 20 / 4 2120 37,0 P
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -2 -2 -1 -62 963
Valle Milli 2 Plass 239 274
9 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Austevoll Drammen Travbane 0 28/10 - 04 / 2 2500 36,4 157
e. Ellil v. Elding G. Austevoll Drammen Travbane 1 07/10 - 09 / 5 2100 34,8 61
Ingvild Charlen T. Evertsen /Bogøy G. Austevoll Momarken Travbane 5 01/10 - 01 / 3 2140 35,2 43
G. Austevoll Annette Stordal (A) G. Austevoll Momarken Travbane 0 19/3 - 01 / 2 2140 38,5 g 124
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 0 01/3 - 01 / 1 2100 40,9 g 190
3 2017: -16 -1 -2 -0 -5 -42 000 2016: -23 -2 -4 -2 -7 -134 500
Haugs Tornado 3 Plass 302 000
7 år HUSKBRUN V v.Haugs Gutten V. Hop Bjerke Travbane 0 23/10 - 01 / 10 2180 br r 33
e. Breens Hedda v. Rigel Jo H. Tvedt Drammen Travbane 2 07/10 - 05 / 8 2100 33,5 50
Thor-Egil Haugen-Gro A. Værås Haugen T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 27/9 - 01 / 14 2120 34,8 564
T. Solberg Thor-Egil Haugen C. Engebråthen Jarlsberg Travbane P 18/8 - 20 / 6 2120 42,2 g P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
4 2015: -12 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -18 -0 -1 -3 -7 -50 605
Farmens Odin 4 Plass 110 806
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld B. Goop Årjäng 5 22/7 - 04 / 2 2160 32,7 78
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 10/7 - 05 / 2 2100 31,9 220
Stall Farmen E. Høitomt Drammen Travbane 2 01/7 - 02 / 11 2100 32,4a 71
E. Høitomt Karoline Krogh-Hanssen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 18/6 - 02 / 3 2100 31,5ag 79
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 5 30/5 - 02 / 5 2100 35,1a 39
5 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -13 -0 -1 -2 -6 -31 500
Nergaards Driva 5 Plass 33 500
6 år BRUN HP v.Håkon Jo* B. Steinseth Drammen Travbane 7 16/11 - 05 / 12 2100 33,9a 323
e. Tranmæls Lykke v. Lykke Gutten B. Steinseth Bjerke Travbane 3 29/10 - 02 / 1 2100 33,0a 45
Inge Hansen /Våler I Solør B. Steinseth Bjerke Travbane 5 15/10 - 03 / 7 2100 32,3a 180
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 6 04/10 - 02 / 7 2100 35,4 g 251
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl V. Hop Drammen Travbane 3 26/9 - 02 / 6 2100 33,1a 86
6 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 6 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 13/11 - 01 / 6 2160 33,6 284
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 23/10 - 01 / 7 2160 34,3 185
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane 2 11/10 - 08 / 1 2100 34,7 880
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 29/9 - 08 / 2 2140 36,3 g 626
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 23/9 - 01 / 5 2100 36,0 564
7 2014: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2013: -12 -1 -1 -1 -8 -48 000
Gråberg Jerva 7 Plass 53 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven A. Stensen Biri Travbane 5 23/9 - 04 / 4 2100 32,8a 62
e. Horgen Ronja v. Rigel Jo A. Stensen Bjerke Travbane 4 04/9 - 08 / 9 2160 32,5 g 328
Stein Helge Bakken-Nils Gråberg E. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/8 - 03 / 7 2100 34,9a 184
G. Gundersen Stein Helge Bakken E. Høitomt Biri Travbane 6 02/8 - 05 / 11 2100 32,3 253
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Bjerke Travbane 4 23/7 - 02 / 5 2100 33,4a 26
8 2014: -3 -0 -0 -0 -2 -5 500 2013: -11 -0 -0 -1 -5 -19 000
Trø Mille 8 Plass 40 000
5 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) G. Mikkelsen Forus Travbane 4 29/10 - 08 / 2 2040 32,0 g 466
e. Trø Gleda v. Korbest K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 18/10 - 05 / 5 2100 33,0 480
Willy Salvesen /Grimstad K. Malmin Jarlsberg Travbane - 10/10 - 05 / 4 2100 dg 1103
K. Malmin Willy Salvesen O. Østre Momarken Travbane 3 24/9 - 03 / 4 2140 33,9a 199
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 4 17/9 - 03 / 7 2100 33,6a 256
9 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -10 -0 -1 -1 -7 -28 500
Aaseth Pia 9 Plass 32 500
7 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Skjetnemark Jarlsberg Travbane - 08/11 - 05 / 12 2120 g8 955
e. Polar Stjerna v. Polar Troll A. Skjetnemark Klosterskogen Travbane 7 17/10 - 08 / 6 2120 34,9 1513
Anne Line Dørum /Tønsberg A. Skjetnemark Bjerke Travbane 4 30/9 - 03 / 7 2100 33,5ag 138
A. Dørum A. Skjetnemark Bjerke Travbane 5 03/9 - 02 / 8 2100 33,6a 55
svart m/hvite vinkler,rødt midtfelt A. Skjetnemark Bjerke Travbane 2 13/8 - 03 / 5 2100 32,4a 1368
10 2019: -3 -2 -1 -0 -0 -36 000 2018: -8 -4 -1 -1 -0 -73 000
Villdensky 10 Plass 239 000
10 år SVART V v.Tangen Scott L. Kolle Klosterskogen Travbane P 31/10 - 20 / 10 2120 35,1 g P
e. Bø Rene v. Alm Hellin T. Solberg Klosterskogen Travbane - 15/8 - 07 / 8 2120 g10 g 110
Marianne Dalhaug Leivseth-Mads Arne Leivseth T. Solberg Klosterskogen Travbane - 08/8 - 03 / 4 1700 dg a 52
K. Johansen Arnt Henry Hølland T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 29/7 - 09 / 12 2120 32,0 30
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Solberg Jarlsberg Travbane - 10/7 - 05 / 3 2100 dg 88
11 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -19 500 2018: -17 -1 -1 -3 -7 -70 000
Nebbenes Friggi 11 Plass 229 000
9 år BRUN HP v.Frigg Elden P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 5 18/10 - 05 / 6 2100 33,0 124
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn P. Midtfjeld Momarken Travbane 6 29/9 - 08 / 7 2180 33,7 167
Rune Guddal-Arnt Mikkelsen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 18/9 - 01 / 7 2160 34,7 73
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 11/9 - 01 / 1 2140 33,8 142
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek V. Hop Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 05 / 5 2100 34,3 208
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -3 -63 984
Norsjø Kongen* 12 Plass 384 969
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) L. Kolle Drammen Travbane - 07/10 - 05 / 1 2100 dg 35
e. Findal Janka v. Lappe Troll* L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 30/9 - 09 / 4 2100 32,3 280
Sverige L. Kolle Drammen Travbane 8 12/9 - 03 / 5 2100 34,9ag 44
J. Undem Ole Oskar Hoksrud L. Kolle Drammen Travbane - 15/7 - 04 / 8 2520 dg 53
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 05/7 - 09 / 4 2100 34,2 g 268