<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 V5-4
DD-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 70.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-11-4 Plass : 7-11-4

1 2018: -9 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000
Vethe Jerven 2100 1 Plass 160 209
10 år SVART V v.Åsajerven E. Høitomt Biri Travbane 0 04/10 - 03 / 6 2600 38,2ag 42
e. Pålnett v. Elding K. Ødegaard Bjerke Travbane 2 24/9 - 02 / 1 2600 30,5a 55
Yngve Garseg /Eidsberg E. Høitomt Drammen Travbane 2 05/9 - 05 / 10 2100 31,7a 21
E. Høitomt Knut Arne Ødegaard (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 23/8 - 09 / 8 2609 30,7a 159
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Biri Travbane 7 16/8 - 08 / 13 2120 37,7 g 102
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -3 -1 -33 000
Mølleslettens Aron 2 Plass 98 500
7 år SVART V v.Bork Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 15/11 - 07 / 11 2140 35,1 136
e. Vilje Sjura v. Viljesterk L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 31/10 - 02 / 4 2100 32,1 175
Trond Aaleborg-Linn-Therese Nilsen T. Solberg Sørlandets Travpark 0 13/10 - 03 / 10 2160 br g 81
L. Kolle Linn-Therese Nilsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 15/9 - 09 / 6 2140 31,5 48
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Berås Sørlandets Travpark 6 19/7 - 08 / 11 2180 31,9 453
3 2014: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2013: -23 -0 -3 -1 -10 -58 192
Komnes Storstjerne 3 Plass 74 192
6 år SVART HP v.Åsajerven A. Heisholt Sørlandets Travpark - 28/9 - 03 / 1 2140 dg a 771
e. Komnes Glitter v. Dublan A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 13/9 - 05 / 9 2120 32,0 508
Eivind Gravdal /Hof A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 15/8 - 06 / 5 2100 dg a 168
K. Ødegaard V. Hop Klosterskogen Travbane 5 29/7 - 05 / 10 1700 31,2a 259
blå m/rød bunn. A. Heisholt Drammen Travbane 2 09/7 - 01 / 5 2100 31,6a 271
4 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -0 -2 -2 -2 -33 500
Eldingstjerna 4 Plass 63 500
8 år MØRKBR HP v.Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 24/10 - 08 / 8 2100 32,8a 75
e. Frk. Aurora v. Braute T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 10/10 - 01 / 2 2100 33,2 50
Vegar Wetterstad /Kongsberg H. Andersen Drammen Travbane 3 03/10 - 04 / 6 2100 31,0a 232
T. Solberg T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 23/9 - 07 / 4 1700 30,5a 26
Blå m/gull seler&stjerner, reklame R. Tvedt Bergen Travpark 5 29/8 - 03 / 8 1600 30,0a 1316
5 2014: -15 -0 -2 -2 -6 -41 000 2013: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000
Gileld 5 Plass 101 850
11 år LYSBRUN V v.Spikeld R. Aarlie Bjerke Travbane 0 13/11 - 01 / 11 2180 33,9 g 1060
e. Gilfrid v. Atom Vinter R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 31/10 - 08 / 3 2120 34,2 g 634
Arne Tufta-Torkel Tufta R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 01 / 2 2100 34,3 436
R. Aarlie R. Aarlie Drammen Travbane P 03/10 - 22 / 1 2100 34,8 P
Delt svart/rød R. Aarlie Drammen Travbane N 26/9 - 21 / 1 2100 dgpp N
6 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 6 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon E. Høitomt Bjerke Travbane 0 12/11 - 03 / 2 2100 33,1ag 307
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 31/10 - 02 / 10 2120 32,0 207
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 29/7 - 05 / 1 1700 31,8a 87
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 14/7 - 02 / 10 1609 30,3ag 814
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl C. Jensen Jarlsberg Travbane - 05/7 - 04 / 2 2100 dg 180
7 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -41 559 2014: -16 -0 -1 -2 -7 -133 750
Spik Il 7 Plass 250 809
6 år BRUN V v.Spikeld T. Desserud Bjerke Travbane 5 14/10 - 02 / 4 2100 30,7ag 73
e. Steinsvad Il v. Ilmin T. Desserud Drammen Travbane 2 03/10 - 04 / 5 2100 30,9a 27
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Biri Travbane 3 20/9 - 05 / 4 2100 30,3 139
T. Desserud T. Desserud Biri Travbane 6 30/8 - 04 / 6 2100 31,3ag 47
mørkblå m/lysblå og hvit v. T. Desserud Jarlsberg Travbane 3 09/8 - 04 / 6 2120 31,7 130
8 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -1 -0 -0 -6 000
Haugestad Linnfrigg 8 Plass 85 101
10 år BRUN H v.Friggbest E. Hafskjold Momarken Travbane 0 03/11 - 03 / 1 2140 dist g 112
e. Temlinn v. Alm Hadar O. Østre Momarken Travbane 0 21/10 - 01 / 1 1640 br ag 45
Wenche Hestad-Harry B. Hågensen W. Hestad Årjäng 4 06/10 - 01 / 4 1660 30,4 g 155
M. Helland Wenche Hestad (A) O. Østre Momarken Travbane 3 24/9 - 09 / 2 2140 30,7 343
gul m/svart h og ermstriper O. Østre Momarken Travbane 0 10/9 - 02 / 5 2640 34,9ag 619
9 2018: -24 -6 -0 -4 -4 -212 875 2017: -32 -5 -6 -1 -9 -266 000
Strikkeprinsen 9 Plass 661 375
10 år RØD V v.Håkon Jo* D. Dalen Momarken Travbane 2 12/11 - 08 / 11 2180 32,9 75
e. Marina Lill v. Marine Svarten B. Humborstad Momarken Travbane 0 28/10 - 02 / 7 2140 35,0a 82
Bjørn Humborstad /Kongsvinger D. Dalen Momarken Travbane - 23/7 - 04 / 7 2140 dg a 43
D. Dalen Bente Aanonsen D. Dalen Drammen Travbane - 15/7 - 05 / 2 2100 dg a 16
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Momarken Travbane 2 02/7 - 05 / 6 2140 30,2a 71
10 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -0 -0 -0 -8 -24 448
Finnskog X.O. 10 Plass 70 255
6 år HUSKBRUN V v.Kasper Mollyn K. Ødegaard Klosterskogen Travbane - 31/10 - 02 / 12 2120 dg 383
e. Silje Spretta v. Pajaprins V. Hop Jarlsberg Travbane - 06/10 - 03 / 1 2100 dg a 107
Stall Siste Sjanse G. Austevoll Momarken Travbane 0 10/9 - 02 / 2 2640 31,7ag 79
G. Gundersen Knut Arne Ødegaard (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/8 - 02 / 10 2100 33,7ag 86
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Kjenner Kala Landbane 4 30/7 - 02 / 7 1900 30,8ag 172
11 2017: -9 -2 -1 -1 -5 -74 250 2016: -20 -3 -5 -7 -3 -181 999
Hornnes Balder 11 Plass 482 999
8 år SVART H v.Moe Odin T. Borg Jarlsberg Travbane 3 15/11 - 01 / 9 2620 34,3 20
e. Hornnes Tuva v. Lykke Gutten T. Borg Bjerke Travbane 3 24/9 - 02 / 7 2600 31,0ag 23
Geir-Arne Ellefsen /Harstad T. Borg Bjerke Travbane 2 10/9 - 02 / 11 2100 29,4a 37
T. Borg Jan Martin Bjerring (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 2 23/8 - 09 / 3 2609 30,8a 30
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 4 13/8 - 03 / 2 2100 32,7a 23
12 2014: -12 -0 -0 -2 -3 -28 000 2013: -15 -1 -4 -1 -5 -67 000
Frøken Rastløs 12 Plass 111 584
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Bjerke Travbane 2 13/11 - 01 / 15 2180 31,9 141
e. Bestfrøkna v. Spang Best K. Johansen Bjerke Travbane 0 26/8 - 04 / 10 2100 30,1a 559
Stall Frøken Rastløs K. Johansen Biri Travbane 0 19/8 - 02 / 9 2100 32,0ag 356
K. Johansen Therese Andresen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/8 - 02 / 6 2100 31,8ag 408
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. V. Hop Momarken Travbane 6 23/7 - 04 / 1 2140 30,9a 215