<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
DD-1
V4-3
FW RAMSLANDS MINNELØP (Kaldblodscupen kval 5 av 9)

Kaldblods 1600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 600.000 kr., 40 m. ved 900.000 kr.
3-15-årige høyest 1.400.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-3-5 Plass : 10-3-5

1 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -4 -3 -0 -2 -190 000
Dag Odinson 1600 1 Plass 458 000
6 år MØRKBR H v.Moe Odin G. Gudmestad Forus Travbane 2 05/11 - 07 / 9 2060 27,4 g 20
e. Dagstone v. Golan G. Gudmestad Forus Travbane - 08/10 - 09 / 3 1600 dg a 15
Randi Alendal G. Gudmestad Forus Travbane 2 21/9 - 10 / 4 2040 25,0 g 32
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 1 20/8 - 02 / 7 2060 24,9 11
Blå m/hvitt skulderstk & tre skråbånd G. Gudmestad Bergen Travpark 0 10/8 - 10 / 9 1600 26,1 g 166
2 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -31 -0 -1 -1 -10 -51 000
Flyti 2 Plass 458 000
11 år MØRKBR HP v.Spikeld K. Kvasnes Forus Travbane 0 09/11 - 09 / 3 2040 30,2 321
e. Flytlill v. Atom Vinter K. Kvasnes Forus Travbane 5 05/11 - 07 / 11 2060 29,1 629
Torstein Gudmestad /Bryne K. Kvasnes Forus Travbane 0 22/10 - 09 / 3 2570 32,4 395
K. Kvasnes Torstein Gudmestad (A) K. Kvasnes Forus Travbane 0 15/10 - 07 / 12 2060 27,9 868
Hvit m/røde ermer, blå/hvit ermr, rekl K. Kvasnes Forus Travbane 4 08/10 - 09 / 4 1600 27,2a 285
3 2013: -15 -5 -1 -0 -6 -189 000 2012: -10 -1 -1 -2 -2 -41 000
Dag 3 Plass 577 000
11 år LYSBRUN V v.Spang Best P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 06/11 - 06 / 11 2100 29,5a 52
e. Norheim Eldi v. Elding P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 23/10 - 07 / 9 1609 25,5a 42
Tormod Gretland /Mysen O. Østre Klosterskogen Travbane 1 10/10 - 04 / 5 1700 26,4a 59
P. Midtfjeld Tormod Gretland (T) P. Arvesen Jarlsberg Travbane 1 13/9 - 09 / 2 2100 26,0a 385
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek J. Brenne Momarken Travbane 0 02/6 - 06 / 10 2140 28,1a 495
4 2013: -6 -0 -3 -1 -0 -30 500 2012: -5 -0 -2 -0 -1 -18 000
Føynland Gutten 4 Plass 295 500
7 år BRUN H v.Spikeld R. Wiig Forus Travbane 2 09/11 - 05 / 9 2100 28,3 30
e. Føynland Annie v. Troll Jahn K. Djøseland Sørlandets Travpark 3 26/10 - 02 / 8 2140 28,8a 173
Stig Steinskog /Stavanger K. Djøseland Forus Travbane 2 15/10 - 07 / 2 2040 27,6 236
K. Djøseland K. Djøseland Sørlandets Travpark 2 17/8 - 02 / 1 2140 27,5a 462
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Haugaland Travpark 0 15/7 - 04 / 7 1800 28,7a 63
5 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -3 -0 -6 -44 764
Are Odin 5 Plass 646 764
10 år HUSKBRUN V v.Moe Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 1 09/11 - 09 / 1 2040 26,6 62
e. Hufsa v. Spang Best E. Høitomt Bjerke Travbane 4 01/11 - 07 / 3 1609 26,8a 107
Stall Ojki S. Wassberg Forus Travbane 6 15/10 - 07 / 9 2060 27,2 126
Å. Tengsareid Jenny Thygesen (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 1 08/10 - 09 / 1 1600 26,2a 132
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 15/9 - 08 / 6 2680 29,3 18
6 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -9 000 2016: -9 -0 -0 -1 -5 -23 000
Bidden 6 Plass 535 000
13 år SVART V v.Sjefen O. Selliken Forus Travbane 4 05/11 - 07 / 6 2060 28,9 g 134
e. Reitlin v. Friggbest O. Selliken Forus Travbane 2 22/10 - 09 / 2 2550 28,5 52
Arild Selliken-Arne F. Selliken O. Selliken Forus Travbane 4 15/10 - 07 / 6 2040 27,6 44
O. Selliken O. Selliken Forus Travbane 7 21/9 - 04 / 14 2080 26,8 585
gul m/blå stjerne og skulderstk. O. Selliken Forus Travbane 4 03/9 - 03 / 10 2080 27,6 g 79
7 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -0 -0 -3 -4 -45 000
Eng Støvern 7 Plass 545 202
12 år BRUN V v.Eng Svarten P. Buer Forus Travbane 5 09/11 - 09 / 2 2040 27,9 79
e. Jerker Støva v. Jerker P. Buer Forus Travbane 0 22/10 - 09 / 7 2590 29,8 80
Johan Auestad /Ålgård P. Buer Forus Travbane 3 15/10 - 07 / 11 2060 26,8 344
P. Buer Johan Auestad P. Buer Forus Travbane 0 08/10 - 02 / 3 2040 27,2 269
Rød m/hvitt sk.stk,ermer,rød mansj,rek P. Buer Forus Travbane 3 03/9 - 10 / 1 2040 25,4 319
8 2015: -9 -1 -0 -0 -3 -34 000 2014: -15 -1 -1 -1 -5 -75 500
Osingen 1620 1 Plass 870 500
9 år RØD H v.Moe Odin V. Hop Sørlandets Travpark 5 26/10 - 04 / 7 2140 25,7a 228
e. Rolana v. Dublan V. Hop Biri Travbane 1 20/10 - 09 / 5 2100 29,1a 16
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 0 09/10 - 04 / 8 1609 22,0a 932
T. Solberg Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 12 2100 24,1a 433
Blå m/gull seler&stjerner, reklame V. Hop Momarken Travbane 2 17/9 - 04 / 8 1640 24,5 80
9 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -12 000 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000
Jærvsø Ole 2 Plass 1 136 626
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 10/11 - 02 / 7 2160 26,7 24
e. Rapptora v. Åsrapp Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 29/10 - 01 / 4 2060 24,3 29
Italy Stable & Roy Karlsen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 13/10 - 02 / 7 2160 25,3 g 96
Ø. Tjomsland A. Stensen Klosterskogen Travbane 0 15/8 - 02 / 4 2100 29,0ag 71
mørkblå m/sølv reklame A. Stensen Momarken Travbane 3 23/7 - 02 / 4 1640 23,0a 86
10 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -7 -0 -0 -1 -1 -8 000
Friskus 3 Plass 875 216
8 år HUSKBRUN H v.H.G. Balder K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 06/11 - 09 / 3 1660 25,1 31
e. Friskina v. Rigel Jo E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 26/10 - 04 / 8 2140 27,5a 185
Stall Y.S.L. E. Høitomt Forus Travbane 0 21/9 - 10 / 9 2060 25,7 101
E. Høitomt Yvonne Stage Lange E. Høitomt Bjerke Travbane 7 07/9 - 04 / 13 2180 24,9 110
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Kvasnes Sørlandets Travpark 1 01/9 - 03 / 6 1660 24,8 21
11 2013: -11 -2 -0 -2 -1 -57 986 2012: -22 -1 -2 -2 -11 -113 929
Timian Best* 4 Plass 842 867
9 år RØD V v.Moe Odin O. Lindqvist Umeå 3 08/11 - 10 / 2 2140 25,9 85
e. Hege Tina v. Alm Hellin T. Jansson Eskilstuna 0 03/11 - 08 / 5 2140 26,6a 223
Sverige K. Widell Bollnäs 0 14/10 - 09 / 2 2140 28,7 18
O. Lindqvist Anders Høgberg (S) O. Lindqvist Bergsåker 3 05/10 - 08 / 2 1640 22,3 153
blå m/svart sk.stk. røde seler. O. Lindqvist Östersund 1 26/9 - 03 / 14 2160 25,4 101
12 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -5 435 2016: -7 -1 -0 -0 -2 -20 276
Doktor Jaros* 5 Plass 1 101 825
10 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gudmestad Forus Travbane 3 09/11 - 09 / 6 2060 26,5 39
e. Faks Perla v. Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Forus Travbane 3 29/10 - 01 / 2 2040 26,1 53
Sverige G. Gudmestad Bergen Travpark 0 12/10 - 03 / 9 1620 26,6 g 52
S. Wassberg Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Forus Travbane 2 08/10 - 02 / 4 2040 25,3 98
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame G. Gudmestad Bergen Travpark 0 03/10 - 01 / 7 1600 28,1 g 42
13 2017: -17 -0 -4 -0 -8 -76 500 2016: -14 -0 -0 -2 -6 -34 000
Tøffe Toft 6 Plass 1 054 950
12 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn A. Berås Sørlandets Travpark 7 10/11 - 02 / 8 2160 27,6 482
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Bjerke Travbane 0 23/10 - 02 / 3 2660 27,6 603
Arild Berås /Kristiansand S A. Berås Sørlandets Travpark 5 13/10 - 02 / 2 2140 27,2 g 218
A. Berås A. Berås Forus Travbane 0 08/10 - 02 / 1 2040 28,4 g 294
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Klosterskogen Travbane 0 15/8 - 02 / 11 2100 br ag 207
14 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -2 -42 333
Ara Faks 7 Plass 1 167 963
14 år SVART V v.Järvsöfaks (S) P. Arvesen Biri Travbane 0 09/11 - 09 / 4 2600 29,0 g 1883
e. Ara Tulla v. Atom Vinter K. Lier Bjerke Travbane 4 06/11 - 09 / 4 1660 27,5 168
Morten Solbrekke-Hilde Solbrekke P. Arvesen Biri Travbane 0 20/10 - 09 / 3 2100 29,8ag 340
P. Arvesen K. Lier Bjerke Travbane - 25/9 - 02 / 5 2160 dg 706
rød m/grønn vinkel K. Lier Jarlsberg Travbane 6 13/9 - 08 / 7 2620 29,4 296
15 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -1 -0 -6 -59 000
A.B. Lom'n 8 Plass 1 170 500
10 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 2 25/9 - 09 / 11 2160 25,0 23
e. Vinterrappa v. Atom Vinter V. Hop Bjerke Travbane 2 07/9 - 04 / 6 2180 24,0 56
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 2 21/8 - 08 / 6 2100 23,0a 103
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bergen Travpark 5 10/8 - 10 / 2 1600 23,9 g 49
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Forus Travbane 5 27/7 - 09 / 11 2040 25,1 111