<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:00 V65-4
V5-1


Kaldblods 1640 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 188.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-10-8 Plass : 3-10-8

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -1 -3 -11 462
Bjøroli 1640 1 Plass 166 462
10 år SVART HP v.Bokli Balder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 30/10 - 04 / 12 1640 30,2 57
e. Lygna Larsi v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane 6 04/10 - 07 / 3 2100 32,8a 127
Ole H. Stastad-Haavel O. Stastad O. Mikkelborg Biri Travbane 1 23/9 - 02 / 5 1609 27,6a 94
O. Mikkelborg Haavel O. Stastad (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 07/9 - 01 / 11 1660 28,4 105
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 28/8 - 04 / 8 1660 29,4 156
2 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -18 -3 -2 -2 -4 -88 500
Graneodin 2 Plass 168 733
6 år SVART H v.Moe Odin E. Holm Biri Travbane 0 20/10 - 07 / 7 1609 28,4a 117
e. Granelill v. Helmin Rigel E. Holm Bjerke Travbane 0 11/9 - 04 / 9 2100 29,2a 59
Einar Helmen /Gran E. Holm Momarken Travbane 6 23/7 - 06 / 7 1640 28,6a 31
E. Holm E. Holm Jarlsberg Travbane 1 11/7 - 05 / 12 2100 27,9a 185
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Drammen Travbane 0 22/6 - 04 / 2 1700 29,2 223
3 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -21 -2 -0 -3 -6 -76 716
Hokseng Rypa 3 Plass 174 435
7 år BRUN HP v.H.G. Balder L. Pulkkinen Momarken Travbane 3 03/11 - 03 / 8 2160 33,5 42
e. Hokseng Stjerna v. Elding R. Lichtenwørther Färjestad 1 26/10 - 02 / 2 1640 27,5a 55
Stall Solbacka B. Albinsson Åmål 6 19/10 - 02 / 3 2080 31,6 -
M. Hultman Frode Larsen A. Rønning Årjäng P 21/9 - 92 / 1 2200 32,5 P
tredelt hvit/blå/grå B. Albinsson Romme 8 26/8 - 03 / 1 1640 31,0 123
4 2013: -11 -1 -4 -0 -4 -63 500 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mona 4 Plass 149 500
9 år SVART HP v.Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane 2 30/10 - 04 / 4 1640 30,1 40
e. Evy Mollyn v. Lykke Gutten L. Kolle Sørlandets Travpark 6 13/10 - 04 / 4 2160 29,2 138
Stall Solvika L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 27/9 - 05 / 4 1600 27,8 115
L. Kolle Malin Eie G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 02 / 10 1700 29,7a 70
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Øverdal Klosterskogen Travbane 0 06/6 - 04 / 6 1700 29,5ag 71
5 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -3 000
Maurstad Elden 5 Plass 231 000
9 år MØRKBR H v.Bokli Eld F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 16/10 - 03 / 9 1609 28,1a 237
e. Maurstad Mi v. Spang Best F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 04 / 10 2100 30,3a 82
Hans Ingar Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 03/9 - 04 / 10 1609 26,5a 68
F. Mjølnerød Hans Ingar Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 26/8 - 04 / 9 2100 29,3a 44
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Biri Travbane 1 16/8 - 05 / 9 1609 31,5a 59
6 2013: -7 -0 -1 -1 -2 -40 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Veiset Mina 6 Plass 171 350
7 år BRUN HP v.Lome Kongen O. Østre Sørlandets Travpark 3 26/10 - 06 / 7 1640 27,3 g 151
e. Rokne Pia v. Alm Silver O. Østre Biri Travbane 0 20/10 - 07 / 8 1609 28,4a 169
Ola Anders Opheim-Brit Opheim O. Østre Sørlandets Travpark 5 28/9 - 05 / 8 1660 27,3 110
O. Østre Andreas Opheim (T) O. Østre Bjerke Travbane 2 07/9 - 01 / 10 1660 27,5 44
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane P 07/8 - 23 / 7 2160 30,3 P
7 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -4 -1 -81 000
Elegant 7 Plass 536 000
11 år SVART H v.Lome Elden E. Gravdal Bjerke Travbane 0 06/11 - 08 / 11 2600 32,1ag 74
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 2 24/10 - 02 / 7 2500 30,6a 34
Eivind Gravdal /Hof H. Eggen Bjerke Travbane 2 16/10 - 05 / 12 2140 28,3 188
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane 3 07/10 - 03 / 8 2500 32,3a 20
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 02/10 - 02 / 10 2600 31,3a 37
8 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -3 -0 -1 -0 -1 -18 500
Nito Nicklas 8 Plass 373 444
10 år SVART V v.Lumjor T. Glittum Bjerke Travbane 0 16/10 - 05 / 7 2140 29,9 g 52
e. Friskina v. Rigel Jo B. Steinseth Bjerke Travbane 2 17/9 - 02 / 5 2100 26,9a 36
Stall L.E.K. B. Steinseth Bjerke Travbane - 03/9 - 04 / 6 1609 dg a 76
B. Steinseth Leif Skogen B. Steinseth Biri Travbane 2 16/8 - 05 / 1 1609 31,6a 37
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl R. Strøm Bjerke Travbane 4 08/8 - 05 / 3 1609 27,2ag 132
9 2015: -3 -0 -0 -1 -1 -4 200 2014: -21 -1 -1 -1 -9 -33 250
Dorrsvarten 9 Plass 183 550
8 år SVART V v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 5 30/10 - 04 / 9 1640 30,3 74
e. Dorrmina v. Ilmin J. Hansen Jarlsberg Travbane 5 18/10 - 01 / 3 2100 30,5ag 53
Tom-Christer Nygård-Ronja Pedersen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 09/10 - 05 / 10 2140 28,9 119
E. Høitomt Jan Morten Hansen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 27/9 - 05 / 2 1600 27,9 95
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Kjenner Biri Travbane 2 23/9 - 02 / 4 1609 27,7a 132
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 10 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Sørlandets Travpark 1 26/10 - 07 / 12 2140 29,3a 75
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 27/9 - 05 / 5 1600 27,6 21
Team Haugland T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 09 / 7 2120 30,7 63
T. Solberg Jan Anund Haugland E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/8 - 06 / 2 2600 31,3a 361
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 29/7 - 04 / 4 2100 30,2ag 26
11 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -39 000 2014: -5 -2 -0 -0 -1 -32 500
Morgen Stjerna* 11 Plass 229 528
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld K. Johansen Sørlandets Travpark - 26/10 - 06 / 1 1640 dg 93
e. Lundbesta v. Spang Best P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 1 28/9 - 05 / 4 1640 28,0 25
Sverige B. Steinseth Bjerke Travbane 1 11/9 - 02 / 3 1640 29,1 46
V. Hop Bjørn Steinseth (T) V. Hop Biri Travbane 1 30/8 - 04 / 5 2100 28,9a 65
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 2 16/8 - 03 / 12 2120 34,6 60
12 2014: -8 -0 -0 -2 -2 -14 000 2013: -27 -2 -3 -4 -15 -143 500
Fakseflya 12 Plass 207 500
6 år SVART HP v.Fakse* (S) O. Storetvedt Bergen Travpark 2 19/10 - 03 / 8 1600 27,0a 107
e. Eldhusflya v. Elding O. Storetvedt Bergen Travpark 3 03/10 - 03 / 9 2120 29,2 174
Bjørn Vethe-Halle Vinsand O. Storetvedt Bergen Travpark 7 19/9 - 05 / 5 2120 31,4 g 49
G. Austevoll Bjørn Vethe O. Storetvedt Bergen Travpark 6 12/9 - 03 / 5 1600 27,5a 114
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl V. Hop Drammen Travbane 6 05/9 - 01 / 2 2100 28,6a 31