Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.000 kr., 40 m. ved 38.000 kr.
3-15-årige høyest 58.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-15-8 Plass : 9-15-8

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -4 -0 -1 -0 -0 -12 000
Sprov Hiljar 2140 1 Plass 224 000
13 år SVART V v.Nordli Svarten O. Kjøsnes Leangen Travbane 4 26/10 - 08 / 6 2160 34,4 33
e. Hafell Kari v. Sokna Troll T. Wollebæk Momarken Travbane 2 01/10 - 01 / 8 2160 33,4 79
Mathias Skrugstad-Liv Rindal T. Wollebæk Biri Travbane 5 20/9 - 01 / 9 2120 34,3 g 483
T. Wollebæk Gunn Margrete Rindal T. Wollebæk Biri Travbane 7 16/8 - 03 / 2 2100 38,7 505
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl K. Skrugstad Biri Travbane P 19/4 - 20 / 8 2120 42,0 P
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Droseld 2 Plass 84 000
11 år BRUN V v.Bokli Eld G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 18/10 - 09 / 7 2100 33,6 360
e. Huldre Drosi v. Korbest L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 27/6 - 04 / 8 2100 37,0 768
Halvor Smeland /Flatdal T. Solberg Klosterskogen Travbane - 09/5 - 07 / 4 1700 dg a 694
G. Austevoll Halvor Smeland J. Gaustad Klosterskogen Travbane 8 21/2 - 04 / 1 2100 38,2 g 93
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 28/11 - 09 / 7 2140 dist 334
3 2014: -5 -0 -1 -0 -3 -14 000 2013: -6 -0 -1 -0 -3 -15 500
Hegg Mai 3 Plass 35 500
5 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld P. Bendiksen Bjerke Travbane 2 29/10 - 02 / 6 2100 32,5a 97
e. Holter Terna v. Friggbest P. Bendiksen Bjerke Travbane 4 15/10 - 03 / 10 2100 32,2a 782
Per Ivar Bendiksen-Ann Kristin Bendiksen P. Bendiksen Drammen Travbane 4 26/9 - 02 / 5 2100 33,2a 701
P. Bendiksen P. Bendiksen Drammen Travbane 0 24/1 - 03 / 5 2100 40,2ag 338
svart,oransje skråb.og sk.stk. m/sv.st K. Johansen Biri Travbane 8 14/12 - 09 / 5 2100 37,8 g 286
4 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -15 -1 -2 -2 -7 -73 119
Lykke Sara 2160 1 Plass 415 423
10 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Drammen Travbane 0 28/10 - 04 / 3 2500 34,9 566
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Bjerke Travbane 0 15/10 - 03 / 11 2100 33,0a 91
Sara Bjerring-Jarle Åsheim J. Bjerring Drammen Travbane 6 26/9 - 02 / 1 2100 34,3ag 29
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 3 17/9 - 03 / 10 2100 33,0a 199
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Sørlandets Travpark 4 25/8 - 09 / 7 2160 36,0 30
5 2013: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000 2012: -13 -0 -1 -0 -8 -24 500
Høiby A.T. 2 Plass 31 500
7 år LYSBRUN V v.Kos Knekten A. Tandberg Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 09 / 5 2609 dist a 615
e. Eldy v. Alm Rigel A. Tandberg Bjerke Travbane 8 13/8 - 03 / 8 2100 32,9a 1999
Audun Tandberg-Ole Anders Westby A. Tandberg Biri Travbane 0 21/7 - 10 / 6 2100 br ag 980
A. Tandberg A. Tandberg Momarken Travbane 7 06/5 - 02 / 3 2140 33,6a 808
grønn med gult og hvitt bånd A. Tandberg Jarlsberg Travbane 0 15/2 - 02 / 4 1609 dist ag 640
6 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 3 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 23/10 - 01 / 7 2160 34,3 185
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Biri Travbane 2 11/10 - 08 / 1 2100 34,7 880
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Momarken Travbane 7 29/9 - 08 / 2 2140 36,3 g 626
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 23/9 - 01 / 5 2100 36,0 564
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane P 06/8 - 20 / 6 2160 39,8 P
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500
Vangs Dolli 4 Plass 26 500
5 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Holtung Bjerke Travbane - 29/10 - 02 / 5 2100 dg a 488
e. Aceta v. Ilmin V. Hop Jarlsberg Travbane - 18/10 - 05 / 3 2100 dg 349
Stall Neshesten P. Holtung Bjerke Travbane 5 30/9 - 03 / 4 2100 33,7ag 877
V. Hop Per Dave Holtung (T) G. Gundersen Momarken Travbane 0 24/9 - 03 / 10 2140 35,9ag 177
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl P. Holtung Bjerke Travbane P 04/9 - 24 / 12 2180 36,7 g P
8 2015: -11 -1 -2 -1 -5 -69 793 2014: -18 -1 -3 -2 -4 -81 000
Alvinn S.K. 5 Plass 208 293
7 år SVART V v.Alm Viktor G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 18/10 - 05 / 1 2100 dg 35
e. Spikelin v. Spikeld G. Gundersen Biri Travbane 3 04/10 - 02 / 8 2120 34,0 44
Roger Moe /Lillehammer G. Gundersen Bjerke Travbane 2 17/9 - 03 / 1 2100 32,8ag 25
G. Gundersen Roger Moe G. Gundersen Momarken Travbane 2 10/9 - 08 / 3 2140 32,4 50
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 2 30/8 - 01 / 13 2120 32,3 100
9 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000
Trolltinder 2180 1 Plass 75 500
13 år SVART V v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane - 01/11 - 08 / 6 2160 dp 19
e. Hov Jenta v. Eldon K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 3 24/10 - 08 / 9 2100 31,7a 627
Torbjørg Norheim /Skien K. Dalsbotten Jarlsberg Travbane - 18/10 - 05 / 7 2120 dg 679
H. Holm Terje Norheim H. Holm Bjerke Travbane 0 10/9 - 02 / 6 2100 34,0ar 248
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 5 15/8 - 07 / 9 2120 33,2 g 90
10 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -20 -1 -1 -3 -7 -50 146
Lotsa* (S) 2 Plass 63 157
7 år BRUN HP v.Hallsta Lotus* (S) P. Nilsen Bjerke Travbane - 21/8 - 06 / 3 2140 dg 216
e. Vinnelda (S) v. Thuli Elden P. Nilsen Bjerke Travbane - 14/8 - 03 / 4 2140 dg 453
Sverige H. Rudqvist Årjäng 3 05/8 - 04 / 4 1640 30,8 g 173
M. Hultman M. Ivarsson Arvika 8 29/7 - 09 / 4 2120 33,7 g 225
tredelt hvit/blå/grå P. Nilsen Årjäng P 22/7 - 91 / 2 2180 34,6 P
11 2014: -15 -0 -2 -2 -6 -41 000 2013: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000
Gileld 3 Plass 101 850
11 år LYSBRUN V v.Spikeld R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 31/10 - 08 / 3 2120 34,2 g 634
e. Gilfrid v. Atom Vinter R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 01 / 2 2100 34,3 436
Arne Tufta-Torkel Tufta R. Aarlie Drammen Travbane P 03/10 - 22 / 1 2100 34,8 P
R. Aarlie R. Aarlie Drammen Travbane N 26/9 - 21 / 1 2100 dgpp N
Delt svart/rød T. Håvardstun Bergen Travpark - 29/9 - 03 / 6 2120 dg 590
12 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500
Erga Borken 4 Plass 57 500
8 år BORKET V v.Alm Viktor K. Mathisen Biri Travbane 6 31/10 - 01 / 1 2100 31,7a 487
e. Tove Grå v. Atom Vinter O. Østre Bjerke Travbane 0 08/10 - 01 / 3 2100 31,5a 295
Hanne Stokkebryn-Helge Stokkebryn O. Østre Bjerke Travbane - 24/9 - 02 / 6 2600 dg a 1006
K. Mathisen Hanne Stokkebryn Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 21/7 - 23 / 2 2100 35,0 g P
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl R. Wiig Bergen Travpark 0 18/8 - 05 / 12 2120 36,8 193
13 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Gårder Terna 5 Plass 68 500
9 år GRÅ HP v.Bokli Eld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 01/11 - 08 / 3 2160 33,1 199
e. Gråfolen v. Alm Sannar C. Antonsen Momarken Travbane 5 28/10 - 02 / 9 2140 33,6a 474
Jorunn Signe Ballangrud /Reinsvoll O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 14/10 - 02 / 12 2100 31,1a 1374
O. Mikkelborg Jorunn Signe Ballangrud O. Mikkelborg Biri Travbane 0 11/10 - 03 / 6 2100 34,9ag 596
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Østre Biri Travbane 0 03/5 - 03 / 12 2120 33,6 1041
14 2014: -10 -3 -0 -0 -2 -70 500 2013: -18 -3 -1 -2 -3 -77 000
Spang Molvin 6 Plass 147 500
5 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Momarken Travbane 1 28/10 - 02 / 3 2140 32,3a 52
e. Eidsjenta v. Spang Best O. Mikkelborg Biri Travbane 0 20/10 - 05 / 10 1620 33,5 g 47
Ole Synstelien /Eina K. Johansen Biri Travbane 1 04/10 - 02 / 11 2120 32,8 58
O. Østre Ole Synstelien K. Johansen Klosterskogen Travbane - 30/9 - 09 / 8 2120 dg 149
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Mikkelborg Biri Travbane 0 23/9 - 04 / 9 2100 33,8ag 52
15 2014: -12 -0 -0 -2 -3 -28 000 2013: -15 -1 -4 -1 -5 -67 000
Frøken Rastløs 7 Plass 111 584
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Bjerke Travbane 0 26/8 - 04 / 10 2100 30,1a 559
e. Bestfrøkna v. Spang Best K. Johansen Biri Travbane 0 19/8 - 02 / 9 2100 32,0ag 356
Stall Frøken Rastløs G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/8 - 02 / 6 2100 31,8ag 408
K. Johansen Therese Andresen V. Hop Momarken Travbane 6 23/7 - 04 / 1 2140 30,9a 215
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Drammen Travbane 5 09/7 - 01 / 7 2100 32,0a 68