<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:40 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Thai Bazaar 2140 1 Plass 192 000
8 år MØRKBR HP v.Credit Winner* (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 17/10 - 05 / 11 1700 br ag 35
e. Florida Flukt (S) v. Florida Pro (US) T. Solberg Bjerke Travbane 0 27/8 - 01 / 3 2100 br ag 157
Geir Kristiansen-Wenche G. Johnsrud T. Solberg Biri Travbane - 04/8 - 06 / 7 2100 dg a 402
T. Solberg T. Solberg Biri Travbane 4 26/7 - 04 / 11 2100 17,3a 50
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark 1 17/7 - 08 / 1 2140 17,7 41
2 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Doc's Crystal (US) 2 Plass 50 000
4 år BRUN HP v.Valley Victor (US) F. Hamre Jarlsberg Travbane N 24/10 - 20 / 1 2100 brp g N
e. Crysta Clear (US) v. Crysta's Crown (US) V. Hop Bjerke Travbane - 26/6 - 22 / 2 2140 dgpp N
Eirik Djuve /Sola R. Jerrell Lexington 0 30/8 - 04 / 1 1609 14,2a 833
M. Høitomt Frode Hamre (T) R. Jerrell Lexington 4 19/8 - 08 / 1 1609 14,2a 220
sølv m/svarte ermer,røde felt,reklame R. Jerrell Lexington 2 12/8 - 03 / 1 1609 16,1a 139
3 2014: -3 -0 -1 -0 -1 -10 500 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Invisible Power 3 Plass 483 500
8 år BRUN V v.Lasting Tribute (US) E. Jensen Drammen Travbane - 23/6 - 05 / 1 2100 g3 ag 120
e. Crazy Rene v. Petri Kosmos* (US) M. Berås Sørlandets Travpark 3 10/6 - 07 / 9 2140 16,9a 25
Jenny Thygesen-Trine Jonassen M. Berås Bjerke Travbane 1 24/3 - 03 / 3 1609 13,3a 76
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Rørvik Sørlandets Travpark 3 04/3 - 04 / 8 2160 17,4 112
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Rørvik Klosterskogen Travbane 3 23/2 - 07 / 6 2100 19,3a 60
4 2017: -4 -0 -0 -2 -2 -18 000 2016: -5 -1 -0 -0 -3 -26 000
Hot Fighter 4 Plass 259 000
8 år BRUN V v.Hot Chili Pepper S. Eilertsen Sørlandets Travpark 0 28/9 - 02 / 9 1609 14,9a 432
e. Filia Cold v. Freezing Cold* (US) S. Eilertsen Bjerke Travbane 4 11/9 - 03 / 9 2160 16,6 76
Anette Andersen /Froland S. Eilertsen Sørlandets Travpark 1 11/8 - 08 / 6 1609 14,7a 89
A. Andersen A. Berås Klosterskogen Travbane 2 25/7 - 02 / 5 1700 17,6a 59
rød m/aa i svart,gul rekl. på svart fe A. Berås Jarlsberg Travbane 5 12/7 - 04 / 2 1609 14,8a 559
5 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lu Lu 2160 1 Plass 0
4 år MØRKBR HP v.Trø Faks A. Berås Sørlandets Travpark P 14/10 - 20 / 6 2160 42,8 P
e. Lo U. v. Pål Even
Grunde Hamre /Hamresanden
A. Berås Grunde Hamre
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl
6 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -14 -0 -1 -2 -3 -27 000
Værvill 2 Plass 115 000
13 år BRUN V v.Braute K. Knutsen Sørlandets Travpark 0 11/11 - 07 / 1 2160 dist 281
e. Heidi Texa v. Alm Rigel A. Berås Sørlandets Travpark - 14/10 - 07 / 3 2180 dg 550
Ester Marie Johnsen-Tom Johnsen A. Berås Sørlandets Travpark 0 02/7 - 05 / 1 2140 31,9 g 126
V. Tjomsland Ester Marie Johnsen T. Borg Sørlandets Travpark 0 27/5 - 03 / 6 2160 28,5 90
Gull m/røde ermer, sidefelt, reklame A. Berås Sørlandets Travpark 8 20/5 - 05 / 12 2160 30,0 570
7 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -1 -0 -7 000
Trollgutt 3 Plass 1 777 684
14 år SVART V v.Spang Best K. Malmin Biri Travbane 0 10/11 - 09 / 6 2620 32,3 274
e. Lona Troll v. Troll Jahn K. Løvdal Forus Travbane 4 06/11 - 08 / 12 2080 28,6 82
Stall Trollgutt G. Austevoll Bergen Travpark 0 20/10 - 04 / 6 1600 23,9a 151
K. Løvdal K. Malmin Bjerke Travbane 1 10/10 - 07 / 1 2100 24,4a 343
blå m/grå ermer & l. G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 29/9 - 04 / 11 2140 26,2 321
8 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -10 000
Voje Per 4 Plass 276 000
9 år BRUN V v.Ulfrigg H. Øverdal Klosterskogen Travbane 08/11 - 22 / 6 1720 55,2 g B
e. Voje Lykka v. Lykkebron*
Helena Regina Dybesland /Høvåg
T. Borg Jan Kristian Øverdal (A)
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl