<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:43 V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 15.000 kr., 40 m. ved 25.000 kr.
3-15-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-11-7 Plass : 4-11-7

1 2013: -4 -0 -1 -0 -2 -16 501 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Feseth Kasper 2140 1 Plass 16 501
4 år BRUN H v.Kasper Mollyn S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 6 31/10 - 03 / 6 2100 36,1 g 277
e. Drav Bonny v. Troll Jahn S. Eilefsen Klosterskogen Travbane 0 07/3 - 01 / 2 2100 40,3 g 72
Stall Uffen S. Eilefsen Romme 2 01/3 - 02 / 2 2640 36,0 g 101
S. Eilefsen S. Eilefsen Biri Travbane P 08/2 - 21 / 5 2100 38,0 P
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma S. Eilefsen Momarken Travbane N 29/1 - 20 / 9 2160 44,7 N
2 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 2 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Drammen Travbane 1 28/10 - 10 / 7 2100 36,0 147
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Drammen Travbane 3 19/10 - 01 / 8 2100 36,6 154
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Biri Travbane P 11/10 - 23 / 2 2100 38,8 P
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Momarken Travbane N 06/8 - 20 / 10 2160 40,9 rg N
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Biri Travbane - 14/6 - 21 / 9 2120 dgpp N
3 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -9 -0 -0 -1 -5 -14 512
Høiby Torina 3 Plass 14 512
7 år SVART HP v.Sjefen B. Steinseth Drammen Travbane 0 26/9 - 02 / 2 2100 dist arg 118
e. Høiby Tori v. Mjølner Jo B. Steinseth Drammen Travbane 7 12/9 - 03 / 8 2100 34,8ag 226
Sigurd Grindstuen-Erna Furset O. Østre Biri Travbane 8 02/8 - 01 / 15 2120 36,5 g 226
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 4 23/6 - 01 / 15 2120 36,9 229
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Arvika 6 11/6 - 09 / 2 2100 36,4 g 44
4 2019: -4 -0 -0 -1 -3 -14 000 2018: -18 -0 -1 -3 -8 -48 500
Romhus Gulle 4 Plass 121 500
11 år SVARTBRUN HP v.Åsajerven C. Antonsen Momarken Travbane 1 03/11 - 01 / 1 2140 35,8 66
e. Romhus Eli v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 0 11/10 - 01 / 2 2100 41,0 g 66
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn G. Gundersen Momarken Travbane P 24/9 - 20 / 2 2140 36,8 P
C. Antonsen Per A. Skjærseth K. Johansen Drammen Travbane N 19/4 - 21 / 15 2140 dgpp N
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 15/12 - 20 / 3 1640 57,0 g B
5 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -10 -0 -0 -0 -5 -11 500
Tess Rappa 5 Plass 11 500
9 år BRUN HP v.Bokli Eld O. Kjenner Drammen Travbane 0 01/7 - 02 / 9 2100 35,0a 715
e. Frigg Rappa v. Friggbest K. Johansen Bjerke Travbane 8 21/5 - 02 / 7 2100 34,0ag 610
Stall Rulse Racers II O. Kjenner Klosterskogen Travbane 7 02/5 - 01 / 11 2120 36,7 g 443
O. Kjenner Espen Alme O. Kjenner Drammen Travbane 7 25/4 - 03 / 1 2100 35,4ag 441
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 0 16/4 - 04 / 6 2140 35,7ag 669
6 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -0 -0 -1 -4 -16 769
Skogbryn Stjerna* 6 Plass 16 769
6 år BRUN HP v.Håkon Jo* B. Albinsson Färjestad 0 04/11 - 02 / 10 2160 37,0 261
e. Venger Tora v. Elding B. Albinsson Färjestad 0 26/10 - 09 / 4 2140 36,0 276
Sverige J. Åberg Romme 5 07/10 - 07 / 3 2140 34,3 168
P. Midtfjeld Frode Larsen P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 01/10 - 01 / 6 2160 34,3 100
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek M. Hultman Årjäng 3 21/9 - 02 / 4 2140 34,4 40
7 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -6 -0 -0 -1 -3 -13 554
Acksjökungen* (S) 7 Plass 19 746
5 år M.BRUN V v.Järvsöfaks (S) V. Hop Momarken Travbane 7 03/11 - 01 / 13 2160 36,3 g 84
e. Horgen Kora* v. Elding G. Gundersen Momarken Travbane 0 01/10 - 01 / 10 2160 36,0 g 312
Sverige E. Jernberg Rättvik 5 13/5 - 02 / 10 2160 38,9 g 451
V. Hop Elina Jernberg (A) M. Andersson Momarken Travbane 0 18/12 - 07 / 4 2140 dist g 230
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Andersson Färjestad 5 12/11 - 10 / 2 2140 39,7 393
8 2017: -3 -0 -2 -0 -0 -11 515 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -4 546
Sagisara* (S) 2160 1 Plass 73 195
11 år BRUN HP v.Krembest G. Kylen Färjestad P 26/10 - 16 / 1 2180 38,9 P
e. Sagi Eden* v. Elding P. Ådefors Årjäng - 20/9 - 08 / 1 2140 br g 145
Sverige P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 27/8 - 01 / 11 2140 br ag 501
G. Kylen Kent Frankert (A) P. Ådefors Arvika 0 29/7 - 09 / 1 2100 34,7 867
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. M. Jakobsson Momarken Travbane 0 13/11 - 03 / 4 2140 br arg 495
9 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -1 -0 -3 -12 249
Gran Balder* (S) 2 Plass 42 356
8 år BRUN V v.H.G. Balder U. Axelson Färjestad 7 04/11 - 02 / 13 2180 35,4 g 99
e. Herråns Wilma (S) v. Troll Jahn U. Axelson Bjerke Travbane 2 15/10 - 03 / 3 2100 31,6a 195
Sverige U. Axelson Åmål 5 04/10 - 10 / 10 2120 35,3 94
U. Axelson Therese Andersson M. Ivarsson Arvika 0 01/7 - 06 / 6 2120 37,4 g 388
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin M. Ivarsson Arvika 8 11/6 - 09 / 15 2140 35,0 g 721
10 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -8 000 2015: -7 -2 -0 -0 -1 -42 932
Fina Rosalita* (S) 2180 1 Plass 100 974
9 år M.BRUN HP v.Hallsta Lotus* (S) M. Ivarsson Årjäng 5 06/10 - 01 / 1 1640 32,0 g 308
e. Ålita Express (S) v. Nixen E. Sillen Årjäng - 21/9 - 06 / 7 2140 br g 785
Sverige E. Sillen Arvika 0 23/6 - 05 / 5 2120 37,2 g 568
M. Ivarsson Maija Rajala E. Sillen Åmål 0 05/5 - 06 / 12 2100 36,8 g 259
Svart, grønt brystb, sv triangel D. Aarum Färjestad 0 29/4 - 10 / 2 2140 37,1 g 43
11 2019: -12 -1 -2 -3 -1 -70 878 2018: -26 -6 -0 -4 -5 -216 375
Strikkeprinsen 2 Plass 735 753
11 år RØD V v.Håkon Jo* B. Humborstad Momarken Travbane 0 28/10 - 02 / 7 2140 35,0a 82
e. Marina Lill v. Marine Svarten D. Dalen Momarken Travbane - 23/7 - 04 / 7 2140 dg a 43
Bjørn Humborstad /Kongsvinger D. Dalen Drammen Travbane - 15/7 - 05 / 2 2100 dg a 16
D. Dalen Bente Aanonsen D. Dalen Momarken Travbane 2 02/7 - 05 / 6 2140 30,2a 71
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Biri Travbane 4 14/6 - 05 / 11 2120 31,7 377
12 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -1 869 2013: -14 -0 -1 -1 -7 -30 492
Lome Pärla* (S) 3 Plass 39 954
6 år SVARTBRUN HP v.Lome Kongen B. Goop Färjestad 3 04/11 - 02 / 15 2180 35,2 g 117
e. Pål Fjälla (S) v. Pål Lunar M. Andersson Färjestad 0 26/10 - 09 / 14 2160 36,7 g 485
Sverige B. Goop Årjäng - 20/9 - 08 / 4 2160 br g 59
M. Andersson Mats Andersson (T) Å. Sundberg Arvika 4 29/7 - 09 / 5 2100 33,7 148
svart m/røde stjerner på hvitt sk.stk. B. Goop Arvika 2 01/7 - 06 / 14 2140 32,7 209