<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:03 V65-5
V5-2
DD-1
Thon Hotell Linne løpet

Varmblods 1609 m. Autostart.
3-12-årige høyest 260.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-5-8 Plass : 11-5-8

1 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -0 -0 -2 -5 -19 000
Imperial Broline (S) 1609 1 Plass 248 500
9 år BRUN V v.Supergill* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane - 14/10 - 05 / 1 1609 dg a 288
e. Etelton Jet (FR) v. Tarass Boulba* (FR) G. Gundersen Drammen Travbane 6 03/10 - 05 / 7 1700 17,1a 176
Laila Hageberg Heggedal-Yrill Nilsen G. Gundersen Momarken Travbane 4 17/9 - 07 / 6 1640 15,4a 435
O. Østre Laila Hageberg Heggedal K. Johansen Drammen Travbane 0 05/9 - 03 / 7 2100 19,8ag 59
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 3 09/7 - 03 / 5 1700 15,6a 109
2 2015: -15 -0 -2 -0 -4 -26 314 2014: -24 -1 -3 -4 -9 -83 500
C.C. Mr. Paradise 2 Plass 342 314
8 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) K. Johansen Bjerke Travbane 0 14/10 - 05 / 2 1609 14,2a 202
e. Valley Of Paradise (US) v. Donerail* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 5 26/6 - 09 / 6 2140 16,5 684
Annette Skadsdammen /Mogreina L. Lund Bjerke Travbane 6 12/6 - 09 / 2 2100 17,7ag 245
K. Malmin Annette Skadsdammen K. Malmin Drammen Travbane 7 30/5 - 01 / 3 1700 17,9a 74
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 0 01/5 - 07 / 12 2600 17,0a 695
3 2015: -7 -1 -1 -0 -4 -33 500 2014: -9 -0 -2 -0 -2 -21 000
Ocean Pearl (DK) 3 Plass 301 733
9 år BRUN HP v.Pearsall Hanover* (US) T. Ellefsen Drammen Travbane 0 17/10 - 03 / 10 1700 22,2ag 44
e. Farouche (S) v. Smokin Yankee (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 08/10 - 05 / 7 1609 14,4a 105
Olaf Rønningen /Skien E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 30/9 - 05 / 8 1700 dg a 67
E. Høitomt Olaf Rønningen E. Høitomt Momarken Travbane 4 25/6 - 04 / 5 2140 15,0a 219
Hvit m/svarte ermer, reklame M. Høitomt Klosterskogen Travbane - 17/6 - 05 / 11 1700 dg a 321
4 2013: -10 -0 -0 -0 -5 -10 024 2012: -14 -2 -1 -2 -2 -114 254
Paladin Sisu* (S) 4 Plass 196 947
5 år M.BRUN V v.Muscle Memory (US) S. Lundqvist Bjerke Travbane 6 14/10 - 05 / 3 1609 13,8a 139
e. Mae Jean Boko (S) v. Mack Lobell* (US) S. Lundqvist Färjestad 7 13/9 - 05 / 1 1640 14,4a 835
Lundqvist Stellan, Karlstad S. Lundqvist Momarken Travbane 4 27/8 - 05 / 4 2140 16,4a 164
S. Lundqvist S. Lundqvist Örebro 0 11/7 - 06 / 1 2640 16,3 2574
svart m. blått/hv. sk.stk.,gul/hv. erm S. Lundqvist Årjäng 8 13/6 - 02 / 11 2640 17,7 250
5 2015: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -14 -0 -1 -1 -5 -23 000
Dumdumboy (S) 5 Plass 266 701
8 år MØRKBR V v.Super Arnie* (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 06 / 11 1700 16,2a 359
e. She's The One* (S) v. Spotlite Lobell* (US) Å. Tengsareid Forus Travbane 0 08/10 - 07 / 7 1600 14,9a 62
Jimmy Vatland-Frode Husebø M. Fløttum Jarlsberg Travbane 2 27/9 - 02 / 7 2100 14,6a 212
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 07 / 6 2100 18,1a 91
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Fløttum Bjerke Travbane 1 06/9 - 02 / 4 2100 17,5a 39
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ultimate Rock 6 Plass 236 761
8 år BRUN H v.Steinlager (S) C. Trotter Solvalla - 29/9 - 11 / 1 2140 dg a 66
e. Bijou Hanover (US) v. Malabar Man* (US) H. Holm Bjerke Travbane 1 17/9 - 05 / 9 1609 14,9a 18
Geir Smeby-Per Arne Olsen B. Goop Bjerke Travbane 4 08/9 - 06 / 7 3120 16,6 76
P. Midtfjeld Anders Lundstrøm Wolden (T) S. Løvvold Bjerke Travbane 2 07/8 - 07 / 9 2100 17,5a 21
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Wallinder Momarken Travbane 1 23/7 - 05 / 3 2140 15,0a 27
7 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -12 -0 -0 -0 -5 -12 000
Tinka 7 Plass 303 500
10 år BRUN HP v.Super News (US) H. Storås Bjerke Travbane 5 24/9 - 05 / 1 1609 14,3a 120
e. Easy Beauty v. Hickory Care (DK) H. Storås Momarken Travbane 3 17/9 - 07 / 1 1640 15,2a 206
Knut Ekeberg-Anne Lise Ekeberg B. Steinseth Biri Travbane - 09/9 - 05 / 7 1609 dg a 454
H. Storås Knut Ekeberg (A) D. Dalen Bjerke Travbane 4 20/8 - 05 / 5 1609 15,3a 210
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl D. Dalen Bjerke Travbane 4 08/8 - 04 / 10 1609 15,6a 490
8 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -1 -1 -1 -1 -32 401
Sulphur* (S) 8 Plass 265 648
9 år M.BRUN V v.Easy Lover* (S) D. Aarum Årjäng 0 06/10 - 04 / 2 1640 14,8a 280
e. Sukat* (S) v. Super Arnie* (US) B. Albinsson Biri Travbane 1 09/9 - 05 / 6 1609 14,3a 565
Sverige B. Albinsson Årjäng 0 05/8 - 02 / 3 1640 15,7a 202
B. Albinsson B. Albinsson Arvika 0 01/7 - 09 / 12 2100 18,7a 61
grå med blå vinkel B. Albinsson Arvika 2 11/6 - 03 / 4 1700 15,4a 92
9 2014: -17 -0 -0 -1 -3 -19 000 2013: -8 -0 -0 -0 -3 -8 500
Skogans Drömtös (S) 9 Plass 252 976
7 år SVART HP v.Dream Vacation* (US) P. Bendiksen Drammen Travbane 0 17/10 - 03 / 2 1700 22,4ag 132
e. Skogans Victoria (S) v. Sugarcane Hanover* (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 5 15/8 - 09 / 1 2500 18,5a 304
Karolina Johansson-Tor Øyvind Hansen O. Østre Biri Travbane 0 02/8 - 02 / 8 2100 16,4a 473
O. Mikkelborg Karolina Johansson O. Østre Biri Travbane 5 21/7 - 06 / 6 1609 15,3a 179
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Østre Momarken Travbane 0 07/7 - 05 / 2 2140 16,0a 410
10 2015: -8 -0 -0 -2 -1 -14 500 2014: -15 -2 -1 -0 -2 -61 000
Chickamauga 10 Plass 321 500
7 år MØRKBR HP v.Banker Hall* (US) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 24/10 - 06 / 6 1700 15,6a 56
e. Bentley v. Super Arnie* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 09/10 - 06 / 8 1609 13,2a 218
Øistein Eriksen /Frogner G. Gundersen Bjerke Travbane 2 24/9 - 05 / 2 1609 14,0a 29
T. Borg Øistein Eriksen K. Johansen Bjerke Travbane 4 07/9 - 09 / 5 2100 15,7a 173
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Momarken Travbane - 02/9 - 05 / 1 1640 dg a 23
11 2017: -8 -0 -0 -0 -4 -13 500 2016: -8 -0 -1 -1 -3 -28 000
Perfect Tabac (S) 11 Plass 445 773
9 år BRUN V v.Scarlet Knight* (US) G. Gundersen Färjestad 0 14/9 - 09 / 1 3140 16,4 488
e. Picturemeperfect (US) v. S.J.'s Photo* (US) G. Gundersen Momarken Travbane 1 27/8 - 05 / 12 2140 15,7a 14
Marius Vilhelmshaugen /Tranby G. Gundersen Sørlandets Travpark 1 20/7 - 10 / 6 2640 15,6 69
G. Gundersen Trond Anderssen (T) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 10/7 - 07 / 12 2609 15,9a 55
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 1 25/6 - 05 / 11 1609 14,8a 33
12 2014: -2 -0 -0 -1 -1 -7 500 2013: -10 -1 -0 -1 -5 -48 500
Playwood S.L. 12 Plass 233 500
7 år RØD V v.Ganymede (FR) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 02/10 - 03 / 12 2100 16,6a 90
e. Hazelwood I.T. (S) v. Jeanne's Somolli* (US) A. Stensen Biri Travbane 6 20/9 - 07 / 7 2600 16,4a 111
Håvard Schjørlien-Atle Larsen A. Stensen Biri Travbane 0 15/5 - 07 / 4 1609 15,4a 207
G. Austevoll Lene Schjørlien A. Stensen Biri Travbane 1 08/3 - 07 / 1 1609 14,4a 35
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 5 08/2 - 07 / 6 2600 18,3a 127