<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:43 V5-4
Max Utleie AS
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 50.000 kr., 40 m. ved 102.000 kr.
5-15-årige høyest 203.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-3.000-(3.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-4-7 Plass : 11-4-7

1 2016: -12 -1 -0 -2 -3 -44 000 2015: -19 -3 -5 -2 -4 -101 500
Hage Frøya 2100 1 Plass 231 250
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 0 05/10 - 02 / 1 1640 br g 420
e. Hage Lilja v. Friggbest E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 23/9 - 07 / 7 1700 dg ar 107
Pål Kaarby-Lone Kristensen S. Løvvold Sørlandets Travpark P 15/9 - 23 / 4 2160 34,8 P
E. Hafskjold Kari Anne Knutsen (T) K. Malmin Sørlandets Travpark 0 01/9 - 07 / 3 2140 32,0 g 454
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar T. Borg Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 06 / 11 2100 35,4ag 626
2 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -3 500 2014: -18 -3 -0 -2 -6 -85 000
Arthur 2120 1 Plass 153 000
7 år BRUN V v.Kasper Mollyn O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 08 / 5 2100 33,7ag 75
e. Alm Saara v. Skarvar (S) O. Østre Klosterskogen Travbane 3 17/10 - 02 / 2 2100 31,6 73
Stall Bolton Wanderers O. Østre Jarlsberg Travbane 4 06/10 - 03 / 10 2100 31,1a 228
H. Nilsen O. Østre Klosterskogen Travbane 0 30/9 - 06 / 9 2100 33,5ag 276
rød m/blått bånd, hvit søm, reklame S. Eilefsen Momarken Travbane 3 17/9 - 08 / 5 1640 29,5a 48
3 2014: -15 -0 -2 -2 -6 -41 000 2013: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000
Gileld 2 Plass 101 850
11 år LYSBRUN V v.Spikeld R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 01 / 2 2100 34,3 436
e. Gilfrid v. Atom Vinter R. Aarlie Drammen Travbane P 03/10 - 22 / 1 2100 34,8 P
Arne Tufta-Torkel Tufta R. Aarlie Drammen Travbane N 26/9 - 21 / 1 2100 dgpp N
R. Aarlie T. Håvardstun Bergen Travpark - 29/9 - 03 / 6 2120 dg 590
Delt svart/rød T. Håvardstun Bergen Travpark 7 14/7 - 10 / 11 2140 33,0 g 462
4 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -0 -1 -1 -5 -24 000
Karmland Balder 3 Plass 157 000
8 år BRUN V v.H.G. Balder I. Olsen Sørlandets Travpark 3 13/10 - 08 / 3 2160 29,3 102
e. Salt Stili v. Elding A. Heisholt Sørlandets Travpark 2 05/10 - 02 / 4 1660 28,4 396
Ingunn G. Christensen-Nina Skjæveland J. Undem Klosterskogen Travbane 4 30/9 - 06 / 8 2100 31,4a 490
H. Bye Ingunn G. Christensen M. Helland Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 02 / 9 1700 30,1a 394
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl M. Helland Sørlandets Travpark 0 01/9 - 07 / 6 2160 31,5 553
5 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Svenno 2140 1 Plass 113 500
9 år SVART V v.Høiby Kongen I. Olsen Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 01 / 3 2100 37,5 r 601
e. Nesalma v. Alm Svarten V. Hop Drammen Travbane 0 14/4 - 09 / 6 2100 br 568
Leif Halvorsen /Hvittingfoss K. Malmin Drammen Travbane P 28/2 - 20 / 4 2100 39,1 P
E. Eide Leif Halvorsen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 27/6 - 08 / 9 2500 34,5a 1185
Rød,hv.ermer,rød/gull sk.stk,gull ermr V. Hop Drammen Travbane 0 07/6 - 02 / 7 2100 32,6a 308
6 2013: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -0 -2 -0 -2 -19 000
Danield 2 Plass 171 500
9 år MØRKBR V v.Elding B. Larsen Drammen Travbane 0 17/10 - 01 / 6 2100 33,7ag 744
e. Temligo v. Alm Svarten L. Kolle Bjerke Travbane 0 08/5 - 04 / 10 2100 31,6a 967
Linda Eikeberg-Vibeke Eikeberg M. Nyløkken Momarken Travbane 0 16/4 - 01 / 4 2160 33,9 152
J. Eilertsen Linda Eikeberg B. Larsen Drammen Travbane P 04/4 - 20 / 4 2120 35,3 P
Hvit,marine. harl.rut,mar/rød ermr,rek L. Pedersen Jarlsberg Travbane - 13/7 - 01 / 1 1600 dg 448
7 2014: -7 -0 -0 -0 -3 -7 500 2013: -26 -3 -2 -3 -7 -97 501
Låhne Vind* 3 Plass 233 501
9 år BRUN V v.Lex Jon G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 24/10 - 04 / 5 1609 29,2ag 104
e. Klingilita v. Elding S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 18/10 - 21 / 2 2120 34,1 P
Sverige G. Flåten Bjerke Travbane 0 16/10 - 03 / 8 1609 26,1a 975
S. Løvvold Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 06/10 - 09 / 3 2100 29,9 297
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 27/9 - 05 / 12 1620 27,8 332
8 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -11 -1 -2 -1 -4 -49 000
Solebriska 4 Plass 269 500
10 år LYSBRUN HP v.Qvadrigo (S) M. Finsand Klosterskogen Travbane 1 24/10 - 01 / 5 2120 31,1 24
e. Sole Jenta v. Grans Trygg M. Finsand Forus Travbane 1 15/10 - 01 / 1 2040 28,6 17
Helene G. Forberg /Froland M. Finsand Sørlandets Travpark 1 13/10 - 08 / 5 2160 28,5 20
M. Finsand Ingunn G. Christensen H. Bye Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 08 / 3 2100 30,5a 190
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re M. Finsand Forus Travbane 1 14/9 - 01 / 1 2040 29,8 94
9 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -8 -0 -0 -1 -4 -15 500
Karrus 5 Plass 201 700
12 år M.BRUN V v.Slogum Nils C. Jensen Bjerke Travbane 0 15/10 - 02 / 4 2100 31,2ag 262
e. Slogum Gry v. Elding C. Jensen Momarken Travbane 3 24/9 - 08 / 7 2160 31,2 173
Stall Maya C. Jensen Jarlsberg Travbane 6 18/8 - 09 / 2 2100 32,0ag 199
C. Jensen May Anita Karlsen C. Jensen Momarken Travbane 5 06/8 - 09 / 9 2140 30,9a 279
grå m/hv.sk.stk, røde seler,rekl C. Kolstad Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 06 / 7 2140 32,9 g 273
10 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -3 -0 -0 -0 -3 -9 000
Huseby Sofie 6 Plass 121 000
9 år BRUN HP v.Spikeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 17/10 - 02 / 14 2120 31,4 377
e. Huseby Stjerna v. Elding A. Akselsen Bjerke Travbane 4 30/9 - 01 / 3 1609 28,9a 409
Lene Nilsen /Våle A. Rasmussen Jarlsberg Travbane P 19/9 - 07 / 2 2120 35,3 P
C. Kolstad Lene Nilsen A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 21/6 - 21 / 8 2120 39,1 P
Rød m/gule&røde flammer,hv.mans,rekl B. Larsen Drammen Travbane 0 21/8 - 04 / 10 1700 dist a 242
11 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -9 000 2016: -19 -0 -0 -1 -9 -36 000
Skogly Prinsen 7 Plass 432 500
11 år SVART V v.Elding J. Gaustad Bjerke Travbane - 22/10 - 01 / 9 2100 dg a 42
e. Storsjø Dubla v. Dublan S. Eilertsen Bjerke Travbane 1 15/10 - 02 / 2 2100 28,3a 21
Adrian Valstad Hagmann /Askim S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 08 / 5 2100 30,0a 44
S. Eilertsen Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Jarlsberg Travbane 2 26/8 - 04 / 5 2100 29,0a 146
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 1 18/8 - 09 / 1 2100 28,9a 127
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -1 -0 -0 -2 -20 491
Stram Vaier 8 Plass 725 627
11 år SVART V v.Åsajerven S. Løvvold Klosterskogen Travbane P 17/10 - 20 / 2 2120 35,5 P
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 03 / 6 2609 29,9a 272
Stall Vaier M. Helland Momarken Travbane - 20/6 - 04 / 11 1640 dg a 692
V. Paltto Jan Rune Gaustad (T) M. Helland Klosterskogen Travbane 0 13/6 - 02 / 7 2100 32,0ag 242
svart, blått sk.felt/ermer,rød/hv. søm S. Løvvold Klosterskogen Travbane 6 06/6 - 04 / 12 1700 28,4a 203
13 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Skogbryn Røsten 9 Plass 151 500
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) O. Østre Biri Travbane 0 19/8 - 03 / 4 1609 29,5a 790
e. Venger Tora v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 31/7 - 04 / 12 1660 29,3 701
Tore Andresen /Yven O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 23/7 - 06 / 12 1640 28,7a 548
E. Hafskjold Frode Akselsen S. Werder Jarlsberg Travbane - 05/7 - 04 / 4 2120 dg 62
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man E. Jensen Bjerke Travbane 4 19/6 - 08 / 4 1609 31,0a 58