<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V65-1
Argus Blikk

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.000 kr.
3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-5-4 Plass : 6-5-4

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Frisli Oda 2100 1 Plass 48 000
7 år BRUN HP v.Moe Odin V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 13/10 - 03 / 3 2160 31,8 279
e. Veslepaja v. Perle Troll Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 03 / 13 2120 34,6 57
Sigfred Gotheim /Kvinesdal Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 20/8 - 09 / 1 2040 33,2 32
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 13/8 - 08 / 1 2040 34,8 18
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 17/7 - 01 / 1 2140 33,8 90
2 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2014: -16 -0 -5 -2 -2 -57 500
Edel Frøya 2 Plass 101 000
7 år MØRKBR HP v.Storm Jo A. Heisholt Klosterskogen Travbane 3 17/10 - 08 / 8 2120 34,4 187
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Heisholt Jarlsberg Travbane 4 10/10 - 05 / 2 2100 32,2 365
Olav Utgård-Trond Erik Utgård A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 30/9 - 09 / 11 2120 dist g 134
A. Heisholt A. Heisholt Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 03 / 14 2120 34,2 g 105
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Sørlandets Travpark 3 01/9 - 09 / 8 2160 32,9 37
3 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -15 -0 -1 -1 -5 -22 500
Haake Ole 3 Plass 170 450
9 år MØRKBR V v.Minpil V. Hop Jarlsberg Travbane 7 10/10 - 05 / 9 2120 33,2 g 177
e. Heidi Frøkna v. Alm Svarten V. Hop Jarlsberg Travbane 7 27/9 - 03 / 9 2620 31,6 167
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk A. Kristiansen Momarken Travbane 6 10/9 - 08 / 6 2160 32,4 422
V. Hop Arne Kristiansen (A) A. Kristiansen Jarlsberg Travbane 4 23/8 - 09 / 6 2609 32,8a 257
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Kristiansen Bjerke Travbane 3 13/8 - 03 / 10 2100 32,5a 312
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -3 -1 -33 000
Mølleslettens Aron 4 Plass 98 500
7 år SVART V v.Bork Odin T. Solberg Sørlandets Travpark 0 13/10 - 03 / 10 2160 br g 81
e. Vilje Sjura v. Viljesterk Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 15/9 - 09 / 6 2140 31,5 48
Trond Aaleborg-Linn-Therese Nilsen A. Berås Sørlandets Travpark 6 19/7 - 08 / 11 2180 31,9 453
L. Kolle Linn-Therese Nilsen A. Berås Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 07 / 3 2100 34,0 1354
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl A. Berås Jarlsberg Travbane 3 05/7 - 08 / 3 2100 33,0 95
5 2017: -16 -1 -3 -1 -7 -77 000 2016: -19 -6 -5 -4 -2 -167 500
Frøyu Trym 2120 1 Plass 379 500
9 år BRUN V v.Moe Odin A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 30/9 - 06 / 5 2100 34,2a 53
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll A. Frønes Sørlandets Travpark 1 15/9 - 02 / 4 2160 30,9 43
Thomas Tuft-Stine-Beate Hjartholm G. Flåten Drammen Travbane 5 15/7 - 05 / 8 2100 32,4a 365
A. Frønes Terje Villum T. Borg Jarlsberg Travbane 6 16/5 - 02 / 12 2100 32,2a 175
Mørk blå m/burg.ermer,reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/3 - 01 / 9 2100 35,1ag 50
6 2014: -12 -2 -0 -1 -3 -42 500 2013: -10 -3 -0 -2 -1 -81 000
Gull Tider 2 Plass 123 500
4 år LYSBRUN H v.Bork Odin T. Solberg Bergen Travpark - 19/10 - 07 / 6 2100 dg 49
e. Gyldne Tider v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane 3 09/10 - 01 / 5 2160 30,1 g 33
Stall Rummelhof T. Solberg Drammen Travbane 1 03/10 - 04 / 8 2100 30,8a 20
T. Solberg T. Solberg Sørlandets Travpark 1 15/9 - 09 / 4 2140 31,1 50
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 0 27/8 - 09 / 8 2100 br ag 523
7 2018: -9 -1 -2 -0 -4 -69 000 2017: -23 -2 -3 -3 -7 -97 500
Brenne Balder 3 Plass 237 500
11 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld C. Kjenner Drammen Travbane 4 28/10 - 05 / 12 2120 31,7 588
e. Gullterna v. Haakesjur R. Andersen Momarken Travbane 6 21/10 - 01 / 6 1640 29,8a 1002
Reidar Andersen /Skiptvet K. Ødegaard Drammen Travbane 6 17/10 - 04 / 5 1700 31,2a 387
R. Andersen Knut Arne Ødegaard (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/10 - 02 / 9 2100 31,2a 317
mørkblå m/rødt dobbeltkors, hvit søm T. Solberg Sørlandets Travpark 0 28/9 - 03 / 4 2140 31,3a 141
8 2016: -8 -0 -0 -2 -0 -12 000 2015: -11 -0 -0 -0 -3 -8 000
Hafell Prinsen 4 Plass 194 000
9 år SVART V v.Prins Juventus H. Storås Drammen Travbane - 28/10 - 05 / 7 2120 dg 381
e. Kine Lill v. Lyngsvarten E. Gravdal Bjerke Travbane 0 16/10 - 08 / 5 2140 33,4 g 757
Kristin Myklebostad /Vistdal E. Gravdal Bjerke Travbane 0 08/10 - 01 / 4 2100 32,8ag 266
E. Gravdal L. Kolle Klosterskogen Travbane - 30/9 - 06 / 11 2100 dg a 131
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl M. Helland Momarken Travbane 4 24/9 - 09 / 1 2140 31,0 83
9 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 5 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn O. Østre Jarlsberg Travbane 6 10/10 - 05 / 13 2120 32,7 g 131
e. Stjernedokka v. Bestjerker O. Østre Jarlsberg Travbane 4 27/9 - 03 / 7 2620 30,9 g 410
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid O. Østre Klosterskogen Travbane 0 29/7 - 05 / 2 1700 33,1a 203
O. Østre Jostein Mastereid O. Østre Bjerke Travbane 0 08/5 - 03 / 2 1640 30,5 596
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 23/4 - 01 / 2 1609 30,4a 45
10 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 6 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 29/7 - 05 / 1 1700 31,8a 87
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 14/7 - 02 / 10 1609 30,3ag 814
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen C. Jensen Jarlsberg Travbane - 05/7 - 04 / 2 2100 dg 180
E. Høitomt Gunhild C. Henriksen T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 17/6 - 06 / 8 2120 31,7 g 149
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 1 11/6 - 01 / 12 2100 31,3ag 385
11 2013: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -6 -0 -0 -2 -1 -28 500
Espe Elle 7 Plass 70 500
5 år MØRKBR HP v.Elding T. Borg Drammen Travbane 0 17/10 - 04 / 1 1700 34,2ag 408
e. Espe Mindi v. Pilmin R. Aarlie Klosterskogen Travbane 0 15/8 - 06 / 1 2100 33,9ag 839
Camilla Heim Klepaker /Tjodalyng R. Aarlie Kala Landbane 0 30/7 - 02 / 9 1900 br ag 786
T. Borg Hans Martin Klepaker R. Aarlie Drammen Travbane P 10/6 - 21 / 2 2120 35,1 P
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 31/5 - 03 / 5 2100 dist 87
12 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -0 -0 -0 -8 -24 448
Finnskog X.O. 8 Plass 70 255
6 år HUSKBRUN V v.Kasper Mollyn V. Hop Jarlsberg Travbane - 06/10 - 03 / 1 2100 dg a 107
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Austevoll Momarken Travbane 0 10/9 - 02 / 2 2640 31,7ag 79
Stall Siste Sjanse E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/8 - 02 / 10 2100 33,7ag 86
K. Ødegaard O. Kjenner Kala Landbane 4 30/7 - 02 / 7 1900 30,8ag 172
blå m/rød bunn. O. Kjenner Klosterskogen Travbane 5 23/5 - 08 / 8 2100 32,2ag 100