<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V75-1
V5-3
Hoppecupen (kval. 4 av 7)

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.000 kr., 40 m. ved 900.000 kr.
3-8-årige hopper.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-6-1 Plass : 14-6-1

1 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 2140 1 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden T. Solberg Leangen Travbane 5 05/10 - 08 / 11 2180 27,7 54
e. Høibyterna v. Mjølner Jo T. Solberg Bjerke Travbane 2 07/9 - 08 / 12 2180 26,1 104
Per Arvesen-Svein Knut Granum L. Gundersen Sørlandets Travpark 2 01/9 - 03 / 2 1640 26,3 117
P. Arvesen T. Solberg Drammen Travbane 2 24/8 - 05 / 10 2140 27,7 69
rød m/grønn vinkel T. Solberg Bergen Travpark - 10/8 - 04 / 7 2120 dg 179
2 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2014: -24 -2 -3 -2 -8 -241 500
Voje Eldina 2 Plass 666 597
7 år SVART HP v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 6 16/10 - 07 / 7 2140 28,6 g 63
e. Voje Lykka v. Lykkebron* G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 05/10 - 05 / 6 2160 27,5 135
Team Øverdal V. Hop Färjestad 4 14/9 - 04 / 5 2160 27,8 139
V. Hop Jan Kristian Øverdal (A) T. Borg Drammen Travbane 2 24/8 - 06 / 9 2120 27,9 155
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Borg Drammen Travbane 0 12/8 - 04 / 6 2120 29,8 111
3 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -28 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -37 000
Myhreng Eldi 3 Plass 703 000
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 16/10 - 07 / 6 2140 28,6 g 84
e. Gulheim Seira v. Minpil K. Johansen Sørlandets Travpark 2 28/9 - 05 / 15 1680 26,1 g 84
Terje Myhrengen /Jevnaker O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 18/9 - 04 / 1 1609 26,0a 305
O. Mikkelborg Terje Myhrengen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 06/9 - 05 / 7 2100 28,0a 268
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl G. Gundersen Drammen Travbane 6 24/8 - 05 / 14 2140 28,2 357
4 2017: -16 -1 -1 -1 -6 -71 000 2016: -12 -0 -1 -0 -7 -37 000
Seile Perla 4 Plass 651 500
11 år MØRKBR HP v.Lome Kongen H. Holm Bjerke Travbane 4 23/10 - 07 / 10 1609 26,5a 260
e. Dag Svarta v. Ulsvarten H. Holm Momarken Travbane 6 02/9 - 03 / 5 2140 27,1ag 318
Kari Anne Knutsen /Birkeland H. Holm Kala Landbane 7 30/7 - 07 / 7 1920 27,9 112
K. Johansen Linda Brevik H. Holm Jarlsberg Travbane 3 14/7 - 04 / 5 1609 24,5a 251
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Høitomt Momarken Travbane 0 06/7 - 05 / 12 2680 28,2 167
5 2013: -19 -2 -1 -3 -5 -241 000 2012: -11 -1 -1 -0 -5 -76 500
Halling Riga 5 Plass 385 750
9 år MØRKBR HP v.Pål Even E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/9 - 08 / 13 2180 28,4 g 405
e. Slett Riga v. Alm Rigel E. Høitomt Drammen Travbane 0 24/8 - 05 / 11 2140 28,8 g 199
Bernt Åge Nilsen /Porsgrunn E. Høitomt Biri Travbane 5 03/8 - 06 / 7 2120 28,3 144
T. Solberg Ine Elisabeth Dahl (T) E. Høitomt Forus Travbane 1 27/7 - 07 / 4 2040 27,1a 66
Blå m/gull seler&stjerner, reklame V. Hop Forus Travbane 5 29/6 - 07 / 7 2060 28,4 165
6 2014: -10 -1 -2 -0 -3 -93 238 2013: -17 -7 -7 -0 -1 -296 554
Frøyu Oda 6 Plass 640 986
7 år BRUN HP v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 1 16/10 - 07 / 2 2140 27,0 18
e. Frøyu Tiril v. Sokna Troll Ø. Bjørnstad Årjäng 2 06/10 - 09 / 3 2160 26,5 38
Øystein Bjørnstad-Tom Berntsen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 25/9 - 09 / 4 2140 26,6 139
G. Gundersen Øystein Bjørnstad (A) Ø. Bjørnstad Jarlsberg Travbane 2 13/9 - 09 / 1 2100 26,1a 13
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Ø. Bjørnstad Momarken Travbane 2 02/9 - 03 / 8 2140 26,4a 29
7 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -23 -1 -4 -2 -10 -137 726
Troll Sindy* 7 Plass 746 497
8 år SVART HP v.Lome Elden L. Kolle Momarken Travbane 5 12/10 - 07 / 2 1640 26,7a 75
e. Bottem Trolla v. Troll Kos L. Kolle Forus Travbane 3 21/9 - 06 / 4 2550 27,9a 383
Sverige L. Kolle Bjerke Travbane 6 08/9 - 04 / 10 2100 27,7a 341
L. Kolle Kjell Løvdal (T) L. Kolle Bjerke Travbane 3 26/8 - 05 / 5 2100 29,0a 34
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Løvdal Forus Travbane 3 13/8 - 05 / 9 2040 29,2ag 54
8 2014: -11 -1 -0 -1 -2 -45 000 2013: -24 -4 -3 -4 -10 -280 000
Jentungen 8 Plass 599 500
8 år SVART HP v.Moe Odin E. Høitomt Leangen Travbane 6 05/10 - 08 / 10 2180 28,0 40
e. Valle Terna v. Metsgar G. Austevoll Bjerke Travbane 1 28/8 - 01 / 5 2100 25,8a 168
John Lars Stende-May-Lisbet Stende G. Stenberg Biri Travbane 7 03/8 - 06 / 8 2120 28,5 306
P. Midtfjeld John Lars Stende G. Stenberg Biri Travbane 3 26/7 - 10 / 5 1600 25,8 126
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek G. Stenberg Jarlsberg Travbane 6 11/7 - 02 / 7 2120 27,4 77
9 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -22 -4 -2 -1 -3 -277 000
Brenne Svarta 2160 1 Plass 569 500
9 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Drammen Travbane 0 28/10 - 02 / 3 2100 30,3 102
e. Gullterna v. Haakesjur Å. Tengsareid Forus Travbane 0 15/10 - 07 / 10 2060 27,8 188
Åsmund Degnes /Ørje L. Kolle Biri Travbane - 03/8 - 06 / 4 2120 dg 104
O. Østre Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 0 20/7 - 06 / 9 2140 29,5ag 445
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Forus Travbane 0 29/6 - 07 / 14 2080 29,1 96
10 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -24 -1 -4 -2 -8 -128 500
M.G. Siri 2 Plass 694 000
9 år SVART HP v.Bokli Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 2 16/10 - 07 / 10 2160 26,5 122
e. Nesrigla v. Rigel Jo T. Borg Bjerke Travbane 0 25/9 - 09 / 15 2160 25,6 877
Ann-Berit Ingebrigtsen-Anne Grete Rasmussen V. Hop Bjerke Travbane - 18/9 - 02 / 11 2160 dg 230
E. Høitomt Anne Grete Rasmussen (T) H. Holm Bjerke Travbane 6 07/9 - 08 / 10 2180 26,7 g 52
Hvit m/svarte ermer, reklame C. Lindblom Färjestad - 26/8 - 06 / 3 2160 g6 27
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -1 -1 -0 -4 -143 152
Vill Dina 3 Plass 952 245
11 år SVART HP v.Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/9 - 02 / 15 2180 27,6 g 693
e. Salsnes Vilja v. Viljesterk C. Antonsen Bjerke Travbane 5 07/9 - 08 / 15 2200 25,8 g 508
Arnstein Syrstad Mo-Terje Skjetne C. Antonsen Klosterskogen Travbane 7 31/8 - 07 / 12 1740 27,3 324
G. Austevoll Arnstein Syrstad Mo C. Antonsen Biri Travbane 4 03/8 - 06 / 14 2140 27,1 283
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl R. Wiig Sørlandets Travpark 5 20/7 - 06 / 10 2140 25,7a 174
12 2014: -11 -0 -1 -2 -3 -44 000 2013: -13 -2 -0 -2 -4 -108 000
Voje Spika 4 Plass 788 000
7 år SVART HP v.Spikeld T. Borg Bjerke Travbane 3 16/10 - 07 / 14 2160 26,9 g 80
e. Voje Lykka v. Lykkebron* E. Høitomt Bjerke Travbane 5 18/9 - 02 / 5 2160 27,7 g 226
Team Øverdal T. Borg Momarken Travbane 0 10/9 - 07 / 12 1640 26,2a 111
T. Borg Jan Kristian Øverdal (A) T. Borg Jarlsberg Travbane 1 23/8 - 06 / 7 1609 24,2a 254
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 15/8 - 02 / 9 2100 27,2ag 443
13 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -1 -1 -0 -0 -30 000
Vår Faxa 5 Plass 580 000
8 år SVART HP v.Åkre Lurifax* (S) A. Heisholt Bjerke Travbane 0 16/10 - 07 / 15 2160 27,8 g 298
e. Vår Dokka v. Skjoldsvarten A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 31/8 - 07 / 10 1740 27,7 268
Stall Revahaugen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 6 15/8 - 02 / 7 2100 26,9a 436
A. Heisholt Elisabeth B. Øksenholt A. Heisholt Biri Travbane 0 03/8 - 06 / 12 2120 31,9 62
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Sørlandets Travpark 3 20/7 - 06 / 1 2140 25,5a 206
14 2018: -4 -4 -0 -0 -0 -256 000 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 2180 1 Plass 5 302 554
11 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Sørlandets Travpark 1 13/10 - 02 / 9 2180 24,1 12
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Sørlandets Travpark 0 28/9 - 08 / 7 2140 24,1ag 130
Anita Wergeland /Dalsøyra S. Wassberg Bjerke Travbane 1 18/9 - 02 / 14 2180 25,9 12
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Bergen Travpark 1 10/8 - 04 / 14 2160 23,3 11
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Sørlandets Travpark 1 20/7 - 06 / 12 2140 24,4a 13