<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:05 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2014: -9 -0 -0 -1 -3 -11 500 2013: -3 -0 -0 -1 -1 -10 000
J.C. Noble 2100 1 Plass 21 500
4 år MØRKBR H v.Gator Trout (US)
e. Sporting Karina v. Speedy Tomali (US)
Siri Lund Berntzen /Årnes
P. Holtung
rød m/grått sk.stk. seler & ermst.+ re
2 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Petite Belle 2 Plass 4 000
6 år RØD HP v.Stand Strong* (US) A. Eggen Bjerke Travbane N 16/10 - 22 / 1 2140 23,6 g N
e. Happie v. Recourse (US) H. Holm Bjerke Travbane N 09/10 - 22 / 4 2140 26,2 g N
Roald Engebretsen /Oslo A. Eggen Momarken Travbane N 06/8 - 20 / 4 2140 25,3 N
A. Eggen H. Holm Bjerke Travbane - 05/6 - 22 / 9 2160 dgpp N
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl A. Eggen Bjerke Travbane - 10/4 - 20 / 5 2140 dgpp r N
3 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Romero M.L. 3 Plass 183 000
8 år MELL.BR. V v.Korean* (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 09/1 - 01 / 2 2140 20,7 182
e. Diamond Dust (S) v. Diamond Way (DE) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 01 / 2 2100 22,0 97
Alvin Treland /Flekkefjord G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 21/10 - 22 / 2 2100 22,1 g P
G. Austevoll Vidar Engebretsen (T)
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
4 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 2120 1 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen M. Ivarsson Årjäng 6 20/9 - 08 / 2 2160 32,7 208
e. Moshus Thea v. Ilmin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 03 / 9 2120 38,4 525
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad C. Antonsen Bjerke Travbane 0 04/9 - 08 / 14 2160 34,1 713
O. Rakstad O. Kjenner Bjerke Travbane 8 07/8 - 09 / 14 2160 32,8 933
Ukjent C. Antonsen Kala Landbane 6 30/7 - 04 / 5 1900 33,8a 379
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -29 000
Hvalstad Loke 2 Plass 57 200
8 år SVART V v.Kasper Mollyn G. Austevoll Drammen Travbane 11/9 - 21 / 9 1720 56,7 g B
e. Tårån v. Elding M. Helland Drammen Travbane 04/9 - 21 / 4 1700 01,9 g B
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta
P. Sem
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek
6 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -7 000 2015: -2 -0 -0 -1 -1 -6 500
Nøste Vilja 3 Plass 24 500
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin
e. Nøstemari v. Baiagast
Knut-Erik Witberg-Ole Leif Witberg
D. Dalen Terje Larsen
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl
7 2015: -15 -1 -1 -0 -6 -29 000 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Nubgards Jerven 4 Plass 29 000
5 år BRUN V v.Åsajerven
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden
Inge Brusletto /Geilo
M. Helland Pål Sem (T)
gul m/svart h og ermstriper
8 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fjørin 5 Plass 0
3 år BRUN HP v.Steinsvad Eld G. Austevoll Bjerke Travbane 08/8 - 20 / 13 1680 47,5 B
e. Vill v. Perle Troll G. Gundersen Bjerke Travbane 01/8 - 20 / 7 1660 50,4 g B
Mikkel Antonsen /Gran
G. Gundersen Morten Antonsen (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
9 2013: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tyri Stegg 6 Plass 33 500
7 år SVART V v.Bokli Eld O. Mikkelborg Biri Travbane - 03/5 - 03 / 1 2100 dg 280
e. Skjold Pia v. Minpil O. Mikkelborg Biri Travbane - 19/4 - 03 / 12 2100 g0 ag 860
Kjell Arnljot Thorrud /Drammen O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 10/4 - 22 / 7 2160 36,2 P
K. Malmin Kjell Arnljot Thorrud K. Malmin Momarken Travbane - 28/3 - 02 / 2 2140 dg a 340
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 0 20/3 - 09 / 7 2160 dist g 179
10 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000 2013: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Rolstad Kvikk 7 Plass 79 500
9 år HUSKBRUN V v.Gam Vinter G. Austevoll Drammen Travbane - 07/10 - 05 / 10 2120 dg 108
e. Ulvenmina v. Minpil S. Vereide Momarken Travbane N 16/4 - 21 / 5 2160 38,9 r N
Kristoffer Stordal /Lierskogen D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 01/3 - 02 / 8 2609 34,3a 651
K. Stordal Annette Stordal (A) D. Dalen Drammen Travbane 0 11/2 - 06 / 9 2100 33,1a 585
Ukjent D. Dalen Drammen Travbane 0 04/2 - 03 / 7 2120 33,3 616