<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:11

Kaldblods 2100 m. Voltestart.
3-15-årige høyest 5.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
10. Løp
Rosa Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-3 Plass : 7-10-3

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -4 -1 -3 -98 421
Ruskeli Scott 2100 1 Plass 313 174
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott V. Hop Klosterskogen Travbane - 24/10 - 09 / 13 2120 g2 g 157
e. Ruskeliløkka v. Lapp Nils (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 18/10 - 09 / 11 2100 36,7 g 348
Karl Einar Stubsjøen /Gåsbakken T. Borg Klosterskogen Travbane 4 10/10 - 08 / 5 2100 38,4 61
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 27/9 - 22 / 10 2140 36,4 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane P 26/4 - 21 / 7 2100 46,1 g P
2 2014: -7 -0 -0 -2 -4 -16 500 2013: -3 -0 -0 -1 -1 -5 500
Sarda 2 Plass 22 000
7 år MØRKBR HP v.Spikeld L. Kolle Biri Travbane 0 11/10 - 01 / 14 2120 37,2 g 84
e. Arga v. Viljesterk M. Ottersen Biri Travbane 3 20/9 - 01 / 1 2100 34,8 g 353
Terje Borstad /Fosser M. Ottersen Momarken Travbane P 10/9 - 22 / 7 2160 38,4 P
M. Ottersen
grå m/grønt skulderstykke + reklame
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 3 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) H. Storås Drammen Travbane 4 19/10 - 01 / 5 2100 37,1 g 19
e. Super Lotta v. Lome Elden V. Hop Kongsvinger Travbane 0 03/7 - 08 / 1 2200 39,2 g 141
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten P. Holtung Bjerke Travbane P 29/5 - 22 / 13 2180 37,1 g P
G. Gundersen Per Dave Holtung (T) G. Gundersen Momarken Travbane 20/11 - 22 / 14 2160 49,6 B
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer P. Holtung Jarlsberg Travbane 30/8 - 10 / 12 2120 57,1 g B
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -1 -2 -10 000
Lønne Jerkeld 4 Plass 23 500
7 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld J. Gaustad Bjerke Travbane 7 18/9 - 01 / 5 2140 36,0 602
e. Mezzo Sopran v. Alm Svarten J. Gaustad Klosterskogen Travbane P 23/5 - 21 / 5 2120 43,9 P
Stall Lønnebakke J. Gaustad Jarlsberg Travbane 14/9 - 21 / 8 2120 57,3 B
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 12 1680 00,5 g B
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl
5 2014: -3 -0 -0 -0 -3 -8 000 2013: -6 -0 -1 -1 -4 -18 500
Sandebalder 5 Plass 26 500
7 år SVART V v.H.G. Balder T. Espedal Biri Travbane 6 11/10 - 01 / 9 2100 36,4 259
e. Gik Mina v. Ilmin T. Espedal Biri Travbane P 20/9 - 24 / 12 2120 38,0 P
Ole-Christian Kjenner /Ise K. Mathisen Biri Travbane - 18/11 - 07 / 1 2100 dg 965
T. Espedal Gunnar Gjerstad (T) K. Mathisen Biri Travbane 0 04/11 - 09 / 3 2100 42,0 g 384
Hvit m/oransje stj,mansj,rekl/oran.fel K. Mathisen Biri Travbane - 14/10 - 01 / 8 2100 dg 798
6 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 6 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld H. Tvedt Drammen Travbane - 07/10 - 09 / 2 2100 dg r 410
e. Haaga Borga v. Bork Rigel H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 27/9 - 01 / 8 2100 38,7 534
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov H. Tvedt Drammen Travbane P 05/9 - 21 / 4 2120 43,2 g P
G. Stenberg Mona Elisabeth Hov
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 7 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Drammen Travbane 3 19/10 - 01 / 8 2100 36,6 154
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Biri Travbane P 11/10 - 23 / 2 2100 38,8 P
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane N 06/8 - 20 / 10 2160 40,9 rg N
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Biri Travbane - 14/6 - 21 / 9 2120 dgpp N
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Bjerke Travbane N 29/5 - 22 / 12 2180 37,4 r N
8 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -17 -2 -2 -2 -7 -83 500
Spang Virmar 8 Plass 170 000
10 år BRUN V v.Lome Elden A. Stensen Biri Travbane P 20/9 - 24 / 11 2120 38,3 P
e. Spang Koso v. Kos Knekten
Stall Lindalen
A. Stensen Terje Lindalen
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
9 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Balder Vilja 9 Plass 4 000
7 år SVART HP v.H.G. Balder S. Nervik Biri Travbane 8 11/10 - 01 / 8 2100 37,9 g 578
e. Veldre Besta v. Spang Best S. Nervik Biri Travbane P 30/8 - 24 / 5 2100 40,3 P
Kjell Juliussen /Brumunddal
S. Nervik Kjell Juliussen
grønn m/rødt og svart skråbånd + rekla
10 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000
Trøllet 10 Plass 21 000
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Lunde Biri Travbane 2 11/10 - 01 / 6 2100 35,3 754
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Lunde Biri Travbane P 30/8 - 24 / 2 2100 40,4 P
Tore Bakken /Tangen K. Lunde Biri Travbane N 19/7 - 22 / 3 2100 47,0 rg N
K. Lunde Tore Bakken
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man
11 2013: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hvatt Støva 11 Plass 4 000
4 år BRUN HP v.Trø Faks P. Hvattum Drammen Travbane 6 19/10 - 01 / 12 2120 36,4 398
e. Jarli Frøkna v. Hvatt Djerven P. Hvattum Momarken Travbane 7 01/10 - 01 / 1 2140 36,0 141
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Biri Travbane P 20/9 - 24 / 10 2120 37,8 P
P. Hvattum P. Hvattum Bjerke Travbane P 28/3 - 20 / 7 2160 43,9 P
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Bjerke Travbane 16/11 - 20 / 10 1680 46,8 B
12 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000 2014: -13 -0 -0 -0 -4 -9 000
Kolnes Flya 12 Plass 34 500
6 år SVART HP v.Alm Viktor J. Undem Klosterskogen Travbane 6 10/10 - 08 / 2 2100 38,7 507
e. Vosseflya v. Kos Knekten J. Undem Klosterskogen Travbane P 30/9 - 21 / 5 2120 38,3 P
Linn Ditlefsen-Henning Ditlefsen
O. Kjenner Inger-Alice Tengesdal
Svart m/oransje stolpe,rekl.