<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
NorEngros Gustav Pedersen (Grunncupen kval 5/10)

Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige høyest 150.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-2-5 Plass : 12-2-5

1 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -79 620 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 2140 1 Plass 709 509
10 år SVART V v.Fakse* (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 31/8 - 05 / 8 2500 31,0 g 36
e. Frøken Sindy v. Elding E. Høitomt Biri Travbane - 21/7 - 07 / 6 2600 dg a 20
Monica Borge-Knut-Erik Moe E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 10/7 - 03 / 13 2620 28,8 g 18
E. Høitomt Monica Borge E. Høitomt Bjerke Travbane - 26/6 - 03 / 11 1609 g1 ag 30
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 1 19/6 - 04 / 10 2140 28,9 26
2 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -3 -27 000
Art Haaken 2 Plass 789 307
9 år BRUN V v.Moe Odin A. Frønes Jarlsberg Travbane 1 18/10 - 01 / 7 2100 29,8a 36
e. Jerkila v. Lome Elden J. Thygesen Forus Travbane 3 08/10 - 10 / 5 2060 29,6 66
Janne Pauline Skaane-Christoffer R. Eriksen L. Kolle Forus Travbane 0 21/9 - 04 / 3 2040 28,6 65
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 5 26/8 - 08 / 3 2600 28,3a 472
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 08/8 - 09 / 3 2500 30,3 g 107
3 2018: -3 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -4 -0 -0 -0 -4 -14 500
Moi Jerka 3 Plass 411 500
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Undem Klosterskogen Travbane 0 23/9 - 09 / 7 2500 33,4ag 55
e. Moi Stjerna v. Sjefen Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 02 / 12 1700 30,2a 37
Harald Håland /Hornnes V. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 01/9 - 07 / 10 2160 29,6 g 35
V. Tjomsland Harald Håland Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 15/8 - 06 / 4 2100 29,4a 28
Gull m/røde ermer, sidefelt, reklame K. Kvasnes Forus Travbane 4 05/8 - 02 / 5 2040 31,6a 74
4 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ravnjenta 4 Plass 126 900
12 år SVART HP v.Sjefen E. Vinvand Sørlandets Travpark 0 05/10 - 03 / 8 2140 dist a 442
e. Harpa v. Dublan L. Kolle Forus Travbane 0 28/6 - 08 / 8 2080 31,3 519
Caroline M. Enge /Gyland O. Wassberg Forus Travbane P 18/6 - 20 / 6 2060 32,9 P
E. Vinvand Caroline M. Enge L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 16/5 - 04 / 10 1620 32,8 g 98
Grå m/hv brystfelt og striper, rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 25/4 - 04 / 1 1609 27,6a 19
5 2014: -10 -1 -1 -1 -2 -52 000 2013: -20 -3 -1 -6 -6 -133 500
H.M. Streif 5 Plass 185 500
4 år MØRKBR V v.H.M. Hird Balder T. Fløysand Bjerke Travbane 2 14/10 - 02 / 10 2100 27,7ag 61
e. Storeng Mia v. Saje (S) T. Fløysand Jarlsberg Travbane - 06/10 - 03 / 11 2100 dg a 64
Asbjørn Wessel-Tommy Fløysand T. Fløysand Momarken Travbane 1 17/9 - 08 / 4 1640 29,0a 34
T. Fløysand Martine Wessel (A) T. Fløysand Momarken Travbane 6 10/9 - 02 / 11 2640 31,5ag 52
svart m/oransje stj.som t,oransje søm T. Fløysand Biri Travbane 3 30/8 - 04 / 1 2100 29,7ag 83
6 2016: -10 -0 -2 -0 -1 -17 377 2015: -21 -3 -2 -0 -6 -79 074
Hirvonen* 6 Plass 424 525
7 år SVART H v.Trø Faks G. Gundersen Bergen Travpark 0 04/5 - 04 / 5 2100 30,2 g 94
e. Minardi v. Elding G. Gundersen Momarken Travbane 2 23/4 - 08 / 2 2140 29,3 42
Sverige G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 30/3 - 08 / 12 2120 29,5 940
K. Djøseland G. Gundersen Biri Travbane 5 10/11 - 06 / 10 2100 34,2ag 334
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. G. Gundersen Biri Travbane 4 02/11 - 04 / 10 2100 32,2ag 182
7 2014: -18 -2 -1 -2 -8 -63 500 2013: -17 -2 -2 -2 -8 -103 500
El Jo 7 Plass 215 500
9 år BRUN V v.Storm Jo M. Finsand Sørlandets Travpark 2 05/10 - 03 / 6 2140 29,0a 98
e. Elydia v. Elding M. Finsand Klosterskogen Travbane 6 30/9 - 08 / 10 1700 30,7ag 49
Kent Lauritsen /Saltrød J. Undem Forus Travbane 0 21/9 - 04 / 1 2040 29,3 193
J. Undem Kent Lauritsen J. Undem Bjerke Travbane 1 28/8 - 04 / 12 1660 28,9 96
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 5 15/8 - 04 / 8 1700 29,3a 56
8 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -4 -1 -3 -5 -154 000
Rai 8 Plass 189 000
5 år LYSBRUN V v.Raikkonen A. Heisholt Jarlsberg Travbane 5 27/9 - 05 / 1 1600 27,9 52
e. Pålvina v. Perle Troll A. Heisholt Klosterskogen Travbane 5 16/9 - 09 / 6 2120 31,5 91
Team Rai A. Heisholt Bjerke Travbane 3 04/9 - 05 / 4 2140 30,0 77
A. Heisholt A. Heisholt Bjerke Travbane 2 21/8 - 06 / 6 2140 30,5 41
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Sørlandets Travpark 1 11/8 - 05 / 5 2140 31,2 31
9 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Eigelands Odin 9 Plass 147 000
8 år LYSBRUN V v.Moe Odin K. Kvasnes Sørlandets Travpark 8 05/10 - 03 / 11 2140 31,3ag 34
e. Frisli Fuksi v. Braute V. Hop Forus Travbane 0 21/9 - 04 / 4 2040 28,9 245
Siri Sprauten-Frank Slettås V. Hop Klosterskogen Travbane 3 31/8 - 05 / 5 2500 30,7 70
V. Hop Oda Verdal (A) T. Solberg Sørlandets Travpark 1 25/8 - 07 / 12 2180 29,4 88
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 6 11/8 - 05 / 7 2160 31,9 g 34
10 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -2 -0 -0 -2 -39 000
Bovis Rambo 10 Plass 198 000
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Sørlandets Travpark 1 13/10 - 04 / 5 2160 28,4 97
e. Rosali v. Elding A. Frønes Sørlandets Travpark 5 05/10 - 03 / 5 2140 29,8a 79
Oddvar Bysheim /Tveit O. Østre Sørlandets Travpark 3 01/9 - 07 / 14 2180 29,1 g 130
O. Østre Oddvar Bysheim O. Østre Sørlandets Travpark 2 11/8 - 05 / 12 2160 30,6 g 70
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 29/7 - 04 / 8 2100 30,8ag 170
11 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -0 -1 -2 -1 -21 500
Lyngens Obelix 11 Plass 176 000
10 år BRUN V v.Røste Bo* (S) A. Berås Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 03 / 9 2100 31,4ag 58
e. Jubel Lina v. Slogum Bjørn A. Berås Klosterskogen Travbane 0 15/8 - 04 / 5 1700 30,1a 48
Kent-Willy Sandnes /Grimstad A. Berås Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 05 / 3 1600 29,6 g 168
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark 1 02/7 - 03 / 3 2140 28,5a 21
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 1 17/6 - 03 / 5 2140 28,8a 120
12 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 12 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 27/9 - 05 / 5 1600 27,6 21
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 16/9 - 09 / 7 2120 30,7 63
Team Haugland E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/8 - 06 / 2 2600 31,3a 361
T. Solberg Jan Anund Haugland T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 29/7 - 04 / 4 2100 30,2ag 26
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 12/7 - 02 / 11 2120 28,9 42