Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 #MONTÉLØP #
MONTÉLØP
Kaldblods 2100 m. Monté Tillegg 20 m. ved vunnet 125.000 kr., 40 m. ved 275.000 kr.
5-15-årige høyest 425.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-6 Plass : 5-4-6

1 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -0 -1 -1 -5 -24 000
Karmland Balder 2100 1 Plass 157 000
8 år BRUN V v.H.G. Balder I. Olsen Sørlandets Travpark 3 13/10 - 08 / 3 2160 29,3 102
e. Salt Stili v. Elding A. Heisholt Sørlandets Travpark 2 05/10 - 02 / 4 1660 28,4 396
Ingunn G. Christensen-Nina Skjæveland J. Undem Klosterskogen Travbane 4 30/9 - 06 / 8 2100 31,4a 490
H. Bye Ingunn G. Christensen M. Helland Klosterskogen Travbane 4 16/9 - 02 / 9 1700 30,1a 394
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl M. Helland Sørlandets Travpark 0 01/9 - 07 / 6 2160 31,5 553
2 2014: -15 -0 -2 -2 -6 -41 000 2013: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000
Gileld 2 Plass 101 850
11 år LYSBRUN V v.Spikeld R. Aarlie Drammen Travbane P 03/10 - 22 / 1 2100 34,8 P
e. Gilfrid v. Atom Vinter R. Aarlie Drammen Travbane N 26/9 - 21 / 1 2100 dgpp N
Arne Tufta-Torkel Tufta T. Håvardstun Bergen Travpark - 29/9 - 03 / 6 2120 dg 590
R. Aarlie T. Håvardstun Bergen Travpark 7 14/7 - 10 / 11 2140 33,0 g 462
Delt svart/rød H. Håvardstun Bergen Travpark 0 08/7 - 03 / 15 2120 33,2 g 547
3 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Svenno 3 Plass 113 500
9 år SVART V v.Høiby Kongen V. Hop Drammen Travbane 0 14/4 - 09 / 6 2100 br 568
e. Nesalma v. Alm Svarten K. Malmin Drammen Travbane P 28/2 - 20 / 4 2100 39,1 P
Leif Halvorsen /Hvittingfoss K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 27/6 - 08 / 9 2500 34,5a 1185
I. Olsen Leif Halvorsen V. Hop Drammen Travbane 0 07/6 - 02 / 7 2100 32,6a 308
Lysblå m/lilla ermer,lysblå mansj,rekl H. Borgli Drammen Travbane 0 09/5 - 04 / 10 2120 br g 133
4 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -23 -1 -4 -2 -8 -101 500
Komnes Viktor 4 Plass 227 000
9 år BRUN V v.Alm Viktor K. Malmin Bjerke Travbane 6 18/9 - 05 / 6 2660 30,4 197
e. Golde v. Lasso* (S) S. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 13/9 - 25 / 3 2120 31,6 P
Karianne Nistad /Seim K. Malmin Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 11 2100 dg a 79
S. Løvvold Morten Louis Johnsen K. Malmin Bjerke Travbane 5 14/8 - 04 / 2 2640 29,6 g 297
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl K. Malmin Klosterskogen Travbane - 29/7 - 04 / 2 2100 dg a 115
5 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -11 -1 -2 -1 -4 -49 000
Solebriska 2120 1 Plass 269 500
10 år LYSBRUN HP v.Qvadrigo (S) M. Finsand Forus Travbane 1 15/10 - 01 / 1 2040 28,6 17
e. Sole Jenta v. Grans Trygg M. Finsand Sørlandets Travpark 1 13/10 - 08 / 5 2160 28,5 20
Helene G. Forberg /Froland H. Bye Klosterskogen Travbane 2 16/9 - 08 / 3 2100 30,5a 190
M. Finsand Ingunn G. Christensen M. Finsand Forus Travbane 1 14/9 - 01 / 1 2040 29,8 94
Hvit m/grønt sk.stk,sidefelt&ermer, re M. Finsand Sørlandets Travpark 6 20/7 - 01 / 5 2140 32,8ag 268
6 2016: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -12 -0 -0 -0 -2 -5 500
Tidemand Pål 2 Plass 361 500
11 år MØRKBR V v.Pål Even M. Berås Sørlandets Travpark 2 13/10 - 08 / 6 2180 28,3 62
e. Tidemand Trolla v. Perle Troll M. Berås Sørlandets Travpark P 05/10 - 22 / 2 2160 32,5 P
Torfinn Topland /Birkeland G. Flåten Bjerke Travbane - 08/11 - 04 / 4 1609 dg a 445
M. Berås Arild Berås (T) G. Flåten Bjerke Travbane 0 03/10 - 05 / 13 2160 31,9 992
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek G. Flåten Momarken Travbane - 11/9 - 08 / 5 1640 dg a 98
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000
Jerker Vinn V.H. 2140 1 Plass 397 000
10 år HUSKBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 23/9 - 03 / 4 1700 27,6a 764
e. Hjelset Fia v. Friggbest A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 31/8 - 03 / 6 1700 29,2a 220
Stall Maxis A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 08 / 8 2100 32,5a 91
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 0 07/8 - 01 / 7 2600 29,5a 94
Hvit,marine. harl.rut,mar/rød ermr,rek A. Akselsen Klosterskogen Travbane 6 29/7 - 06 / 11 1700 27,6a 303
8 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -16 -0 -1 -0 -8 -44 000
H.M. Hird Balder 2 Plass 638 500
13 år BRUN H v.Norne E. Hafskjold Sørlandets Travpark 4 13/10 - 08 / 9 2200 27,8 101
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Drammen Travbane 0 03/10 - 01 / 7 1700 28,9ag 264
Signe Heggernes /Sandsli J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 02 / 4 1600 26,5 g 794
E. Hafskjold Geir Nordbotten (A) G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 6 01/7 - 09 / 4 2100 27,9a 413
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar M. Bagstevold Drammen Travbane 6 22/6 - 11 / 10 2120 31,3 126
9 2013: -13 -1 -0 -1 -3 -31 000 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Norsprint 3 Plass 293 550
11 år SVART H v.Pål Even J. Dagsvold Klosterskogen Travbane 0 10/10 - 04 / 7 1700 28,5a 272
e. Norin v. Alm Svarten J. Dagsvold Klosterskogen Travbane 3 23/9 - 03 / 2 1700 26,9a 342
Jeanett Marie Dagsvold /Holmestrand J. Dagsvold Biri Travbane 0 09/9 - 02 / 2 1609 28,1a 87
J. Dagsvold R. Bjørnbeth Klosterskogen Travbane 1 31/8 - 03 / 12 1700 27,8a 266
Gull m hvitt sidestk&arm,gull ermr,rek J. Dagsvold Drammen Travbane 0 24/8 - 03 / 12 1700 28,8a 860