<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:40 V5-1


Varmblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.000 kr.
3-12-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-8-7 Plass : 6-8-7

1 2015: -8 -0 -0 -0 -2 -4 500 2014: -12 -0 -0 -1 -3 -13 000
Bad Timing 2040 1 Plass 19 100
6 år BRUN HP v.Super News (US) M. Lyngen Olsborgmoen Travbane 4 05/10 - 02 / 4 1720 27,6 g
e. Kamilla G. See v. Gypsy Thief (US) J. Bjerring Harstad Travpark P 08/9 - 22 / 2 2040 21,0 P
Asle T. Pettersen /Hamnvik J. Bjerring Harstad Travpark N 11/7 - 20 / 1 2040 25,6 N
M. Lyngen Asle T. Pettersen (B) T. Lagesen Harstad Travpark N 22/6 - 20 / 4 2040 23,9 N
Hvit,blå ermst/sele v.side,rød søm,rek T. Lagesen Harstad Travpark N 03/6 - 20 / 1 2040 26,2 g N
2 2018: -9 -1 -0 -2 -3 -36 750 2017: -9 -0 -1 -2 -3 -29 500
Lady's Blue News 2 Plass 314 750
8 år MØRKBR V v.Super News (US) T. Nygård Harstad Travpark 6 13/10 - 02 / 6 2040 23,9ag 134
e. Lady In Blue v. Santana Lobell* (US) T. Nygård Olsborgmoen Travbane P 05/10 - 21 / 2 2100 27,0 P
Hege Dahlbæck-Atle Tommy Nergård J. Bjerring Harstad Travpark N 16/3 - 21 / 4 2040 40,1 g N
T. Nygård Hege Dahlbæck J. Bjerring Harstad Travpark 28/10 - 22 / 1 1600 42,6 g N
blå m/sv. ermer og stolpe, blå ermst
3 2015: -26 -0 -0 -2 -18 -46 556 2014: -22 -0 -1 -4 -9 -31 693
Live Your Dream* (FI) 3 Plass 102 018
8 år SVARTBRUN HP v.Supertoy (US) K. Paoljærvi Rovaniemi 2 21/9 - 09 / 1 2100 20,8 164
e. Singha Fleur (S) v. J.R. Broline* (US) K. Paoljærvi Rovaniemi P 24/8 - 91 / 1 2120 20,1 g P
Finland K. Paoljærvi Rovaniemi 0 01/9 - 01 / 1 2100 21,4a 186
K. Palojærvi P. Gustafsson Boden 0 17/8 - 03 / 1 2140 19,9 488
rød/hvit/svart P. Joki Rovaniemi 0 05/8 - 01 / 2 2100 22,0 g 276
4 2016: -9 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -13 -0 -0 -0 -2 -5 500
Viola Stork 2060 1 Plass 46 000
9 år SVART HP v.More Chips (US) S. Pettersen Harstad Travpark 3 13/10 - 05 / 1 2040 20,1a 787
e. Sweet Girl v. Thackeray* (S) S. Pettersen Harstad Travpark 0 08/9 - 01 / 12 2040 19,7a 738
Magne Evensen /Lyngseidet F. Mortensen Harstad Travpark 0 04/8 - 07 / 3 2040 21,5 530
S. Pettersen Kristian Storhaug (T) F. Mortensen Harstad Travpark 5 25/5 - 04 / 4 2060 22,3 566
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra F. Mortensen Harstad Travpark 6 12/5 - 01 / 6 2060 22,0 413
5 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -6 450 2014: -8 -0 -1 -1 -3 -7 796
Voodoo Kemp* (FI) 2 Plass 44 856
8 år BRUN V v.Power To Charm* (US) H. Holm Harstad Travpark 0 13/10 - 05 / 9 2040 20,6a 97
e. Heart And Mind (S) v. Kosar* (US) J. Østman Bodø Travbane 2 15/9 - 04 / 1 2100 19,4 177
Finland S. Saarela Torneå 0 01/9 - 08 / 1 1600 17,8a 169
S. Saarela S. Saarela Rovaniemi 0 24/8 - 07 / 2 2100 20,0a 421
Blå og grå M. Niemelæ Pasvik Travpark 4 17/8 - 02 / 1 1660 25,3 g PK
6 2013: -12 -2 -1 -3 -2 -14 669 2012: -3 -1 -0 -0 -1 -3 686
Speedy Sel* (FI) 3 Plass 18 355
5 år BRUN H v.New Grove Coin (FI) M. Peltoniemi Torneå 3 06/10 - 02 / 2 2120 17,6 10,0
e. B.S. Brownie (S) v. Super Arnie* (US) M. Kuusela Rovaniemi 5 06/9 - 04 / 1 2100 18,0a 9,5
Finland J. Niskanen Torneå 3 01/9 - 08 / 2 1600 17,1a 1,7
G. Kanstad Outi Kunnari (A) M. Peltoniemi Kaukonen 1 18/8 - 05 / 1 2100 21,7 3,1
Hvit,gull/svarte seler,ermstr&belt.Rek M. Peltoniemi Torneå 3 11/8 - 03 / 2 1600 16,5a 12,4
7 2015: -12 -2 -1 -1 -4 -57 200 2014: -11 -1 -1 -0 -4 -28 000
Hall Of Hope 4 Plass 125 200
6 år MØRKBR H v.Adams Hall* (US) H. Holm Bodø Travbane 1 15/9 - 04 / 7 2100 19,1 24
e. Gleam Of Hope (US) v. American Winner* (US) S. Bendiksen Harstad Travpark 0 08/9 - 01 / 2 2040 br ag 26
Stine Marlen Bendiksen /Røyse H. Holm Harstad Travpark 1 04/8 - 07 / 2 2040 19,9 23
H. Holm Stine Marlen Bendiksen (T) H. Holm Bodø Travbane P 20/7 - 20 / 2 2100 21,8 P
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl S. Bendiksen Harstad Travpark N 29/7 - 20 / 2 2040 27,9 g N
8 2014: -7 -1 -0 -2 -0 -25 000 2013: -12 -1 -2 -1 -2 -63 500
Soffi Hall 5 Plass 93 500
5 år BRUN HP v.Adams Hall* (US) E. Sjåvoll Bodø Travbane 3 15/9 - 04 / 6 2100 19,7 39
e. Catzee v. Super Arnie* (US) E. Sjåvoll Harstad Travpark 2 08/9 - 01 / 7 2040 17,6a 147
Heidi Gylseth /Bogøy E. Sjåvoll Harstad Travpark 0 24/8 - 03 / 3 2060 20,3 490
M. Carlsen Heidi Gylseth E. Sjåvoll Harstad Travpark 5 04/8 - 07 / 9 2060 20,3 g 165
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek E. Sjåvoll Harstad Travpark 0 27/7 - 02 / 4 2060 23,0 g 299
9 2017: -13 -1 -2 -1 -6 -49 815 2016: -11 -1 -3 -0 -2 -37 000
Wild Masa* (FI) 6 Plass 263 243
8 år MØRKBR H v.Viking Masa Saito* (FI) K. Palojærvi Boden 8 03/10 - 02 / 1 2160 19,2 762
e. Duranne (FI) v. Duran Hanover (US) H. Flink Rovaniemi - 21/9 - 08 / 1 2100 dg a 457
Finland J. Kariniemi Bodø Travbane - 15/9 - 04 / 5 2100 dg 106
J. Kariniemi K. Paoljærvi Oulu 0 02/9 - 06 / 1 2100 18,3a 1221
Rød/svart K. Paoljærvi Rovaniemi 2 24/8 - 08 / 1 2160 20,0 181
10 2014: -7 -0 -0 -1 -2 -9 250 2013: -5 -0 -0 -1 -2 -17 000
Way To Glory 7 Plass 26 250
4 år BRUN V v.Boardwalk Hall* (US) S. Bendiksen Harstad Travpark 3 13/10 - 02 / 1 2040 22,8a 66
e. Nova Landing v. Armbro Goal* (US) M. Meløy Harstad Travpark 0 27/7 - 02 / 2 2040 22,6 363
Roald Sandvik-Anne Marie Eira Sandvik M. Meløy Olsborgmoen Travbane P 14/7 - 21 / 3 2100 25,6 g P
S. Bendiksen O. Eggum Harstad Travpark 18/11 - 20 / 2 1600 43,0 N
Svart m/rød/sølv sk.klaff&ermring, rek L. Vebostad Harstad Travpark 07/10 - 20 / 1 1600 48,1 N
11 2017: -12 -0 -0 -1 -8 -33 220 2016: -17 -2 -4 -2 -6 -96 714
Calypso River* (S) 8 Plass 292 859
7 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) M. Niva Skellefteå 6 13/10 - 07 / 1 2140 18,2 181
e. Extreme Makeover (S) v. Extreme Dream* (FR) M. Niva Boden 0 01/8 - 02 / 1 2140 dist g 61
Finland M. Niva Boden 6 06/7 - 08 / 1 2160 19,8 62
M. Niva Anna Niva (A) J. Takter Tingsryd 4 20/5 - 06 / 2 1609 15,9a 24
Blå, rød, hvit O. Samuelsson Kalmar 7 10/5 - 02 / 1 2140 18,2 215
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Shady Plane 9 Plass 16 600
8 år MØRKBR HP v.Brief Encounter (S) O. Eggum Olsborgmoen Travbane 1 05/10 - 02 / 6 1720 24,8
e. Nightshade Plane v. Nordin Hanover* (US) K. Brenden Harstad Travpark 0 08/9 - 01 / 1 2040 21,6a 564
Trond Myhre /Sjøvegan J. Bjerring Harstad Travpark P 24/8 - 22 / 2 2040 22,7 g P
M. Ringberg Trond Myhre S. Bendiksen Harstad Travpark N 12/5 - 20 / 2 2040 29,1 N
blå m/MGR på hvitt skråbånd S. Bendiksen Harstad Travpark N 07/10 - 22 / 1 2040 25,4 N
13 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -1 -0 -1 -9 500
Great Gazeau 10 Plass 23 500
8 år BRUN H v.Cigar Bar (US) L. Vebostad Harstad Travpark 0 28/4 - 03 / 13 2100 20,4 802
e. Great Jeanne D'arc v. Ideal Du Gazeau (FR) K. Johansen Harstad Travpark 0 21/4 - 05 / 5 1600 22,5 g 73
Torgrim Øverland /Notodden L. Vebostad Harstad Travpark 2 01/4 - 01 / 5 2100 22,5 160
D. Dalen Anette Ingebrigtsen L. Vebostad Harstad Travpark 0 03/3 - 01 / 12 2100 23,8 r 254
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl G. Gundersen Biri Travbane 0 02/11 - 01 / 2 2100 24,4 88
14 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -9 -0 -0 -0 -3 -9 000
Pajero Lady 11 Plass 37 000
6 år MØRKBR HP v.Brief Encounter (S) J. Stillerud Harstad Travpark 4 13/10 - 02 / 2 2040 23,2a 75
e. Impressive Carousel v. Tap In* (US) S. Pettersen Olsborgmoen Travbane 5 05/10 - 02 / 1 1700 29,2
Heidi Gylseth /Bogøy J. Stillerud Harstad Travpark 0 08/9 - 01 / 10 2040 19,2a 738
J. Bjerring Asle T. Pettersen (B) J. Stillerud Harstad Travpark 5 24/8 - 03 / 1 2040 20,9 281
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl T. Lagesen Harstad Travpark 0 04/8 - 07 / 4 2040 dist g 666
15 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -0 -1 -4 -12 619
B.W.T. Luxor* (FI) 12 Plass 28 449
6 år MØRKBR V v.Supertoy (US) J. Niskanen Rovaniemi 5 12/10 - 10 / 2 2100 20,2a 139
e. B.W.T. Dreamaway (FI) v. Friendly Face (US) J. Niskanen Torneå 0 06/10 - 02 / 1 2120 20,0 278
Finland P. Ahvenjärvi Pasvik Travpark 4 01/6 - 01 / 2 1680 27,3 g PK
H. Flink Taisto Liikamaa (A) S. Saarela Harstad Travpark 3 21/4 - 05 / 6 1600 19,6 259
blå/svart/gul M. Jauhola Boden - 04/4 - 10 / 1 2160 dg 327