Neste løp >>>
Start ca kl. 13:37 V5-1


Kaldblods 1640 m. Autostart.
3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-5 Plass : 7-8-5

1 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -1 -0 -0 -6 000
Haugestad Linnfrigg 1640 1 Plass 85 101
10 år BRUN H v.Friggbest W. Hestad Årjäng 4 06/10 - 01 / 4 1660 30,4 g 155
e. Temlinn v. Alm Hadar O. Østre Momarken Travbane 3 24/9 - 09 / 2 2140 30,7 343
Wenche Hestad-Harry B. Hågensen O. Østre Momarken Travbane 0 10/9 - 02 / 5 2640 34,9ag 619
O. Østre Wenche Hestad (A) E. Hafskjold Jarlsberg Travbane P 23/8 - 21 / 2 2100 40,6 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Helland Jarlsberg Travbane P 31/5 - 21 / 10 2120 37,0 g P
2 2015: -8 -0 -0 -1 -5 -31 500 2014: -26 -3 -2 -1 -4 -95 500
Stumne Siri 2 Plass 211 000
7 år BRUN HP v.Moe Odin H. Holm Drammen Travbane 0 19/10 - 05 / 12 1700 30,4a 708
e. Slogum Støva v. Ilmin V. Hop Bjerke Travbane 0 02/10 - 08 / 5 2160 32,9 g 136
Hilde Solbakken-Sven-Tore Jacobsen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 13/9 - 05 / 4 2100 31,7 93
P. Midtfjeld Merete Viksås V. Hop Momarken Travbane 2 02/9 - 01 / 3 1640 31,6ag 62
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl T. Horpestad Åmål 0 05/5 - 06 / 4 2100 37,9 g 88
3 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Smedsrud Jerven 3 Plass 88 914
8 år SVART H v.Åsajerven V. Hop Drammen Travbane 1 17/10 - 04 / 6 1700 30,4a 54
e. Smedsrud Jenta v. Rappfot K. Johansen Jarlsberg Travbane 5 10/10 - 05 / 10 2120 32,7 g 278
Rolf Torbjørn Hammer /Selbu A. Eggan Nossum Travbane 5 14/7 - 08 / 1 1700 32,7 149
K. Johansen Andreas Opheim (T) M. Olsen Leangen Travbane 6 08/7 - 05 / 4 1640 30,5a 625
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. B. Garberg Leangen Travbane 0 30/6 - 06 / 11 2160 32,9 316
4 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -2 -0 -1 -5 -64 500
Stumne Stjerna 4 Plass 168 500
6 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 18/10 - 05 / 8 2120 30,4 61
e. Stumne Smil v. Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 4 02/10 - 08 / 2 2140 30,7 59
Merete Viksås /Roa A. Frønes Klosterskogen Travbane 5 23/9 - 07 / 12 1700 31,2a 189
G. Austevoll Merete Viksås G. Austevoll Bjerke Travbane 5 10/9 - 02 / 8 2100 30,0ag 479
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 26/8 - 04 / 2 2100 32,0ar 619
5 2018: -15 -0 -0 -1 -5 -22 500 2017: -18 -0 -0 -1 -8 -34 000
Stjerne Bo 5 Plass 264 000
11 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) C. Antonsen Biri Travbane 4 04/10 - 03 / 1 2600 35,2ag 134
e. Mørtvedt Mari v. Elding C. Antonsen Klosterskogen Travbane 3 30/9 - 06 / 1 2100 31,4a 142
Helene G. Forberg /Froland C. Antonsen Momarken Travbane 2 17/9 - 08 / 7 1640 29,1a 223
C. Antonsen Lars Aksel Karlsen K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 14/8 - 03 / 11 2140 33,6 83
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 0 23/7 - 04 / 11 2140 br a 776
6 2018: -13 -1 -3 -0 -6 -84 000 2017: -23 -2 -3 -3 -7 -97 500
Brenne Balder 6 Plass 252 500
11 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Ødegaard Drammen Travbane 6 17/10 - 04 / 5 1700 31,2a 387
e. Gullterna v. Haakesjur E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/10 - 02 / 9 2100 31,2a 317
Reidar Andersen /Skiptvet T. Solberg Sørlandets Travpark 0 28/9 - 03 / 4 2140 31,3a 141
R. Andersen Knut Arne Ødegaard (T) V. Hop Klosterskogen Travbane P 16/9 - 22 / 6 2120 34,2 P
mørkblå m/rødt dobbeltkors, hvit søm A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 17/9 - 05 / 9 2100 36,1ag 280
7 2014: -8 -0 -2 -0 -4 -22 500 2013: -13 -2 -3 -2 -5 -82 500
Solami 7 Plass 121 000
5 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 06/10 - 03 / 6 2100 30,5a 71
e. Tronjasol v. Storm Jo E. Høitomt Momarken Travbane 5 17/9 - 08 / 9 1640 30,3a 25
Kristin Furulund Strøm /Spydeberg E. Høitomt Biri Travbane 2 30/8 - 04 / 7 2100 29,0a 22
E. Høitomt Egil Furulund E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 18/8 - 06 / 8 2100 31,1a 105
Hvit m/svarte ermer, reklame P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 11/6 - 01 / 11 2100 34,5ag 29
8 2017: -3 -0 -0 -1 -1 -6 935 2016: -21 -3 -3 -3 -3 -108 556
Valle Åsa 8 Plass 398 991
8 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 10/10 - 05 / 5 2120 31,3 118
e. Valle Eldi v. Elding G. Gundersen Drammen Travbane 4 03/10 - 04 / 9 2100 31,0a 51
Stall Stranda G. Gundersen Biri Travbane 3 23/9 - 04 / 3 2100 32,2ag 40
G. Gundersen Per K. Rundén G. Gundersen Bjerke Travbane 4 10/9 - 02 / 4 2100 29,9a 215
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane - 02/9 - 01 / 1 1640 dg a 21
9 2018: -14 -0 -1 -1 -4 -25 554 2017: -20 -1 -4 -3 -8 -103 000
Furderud Svarten 9 Plass 270 347
10 år SVART H v.Bokli Eld B. Humborstad Momarken Travbane 0 06/7 - 03 / 12 2140 br a 42
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Momarken Travbane 1 25/6 - 08 / 2 2140 30,3 42
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Momarken Travbane 2 20/6 - 01 / 2 2140 27,8a 23
B. Humborstad B. Humborstad Momarken Travbane 3 02/6 - 04 / 2 2140 29,1a 114
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Biri Travbane 2 15/5 - 09 / 4 2100 33,0 25
10 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Jærvsøluna (S) 10 Plass 50 692
9 år M.BRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 11/10 - 03 / 7 2100 32,7a 460
e. Omer Luna (S) v. Pål Lunar Ø. Ruttenborg Årjäng 7 21/9 - 06 / 2 2140 32,1 655
Stall Gepa Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 4 17/9 - 08 / 2 1640 30,1ag 506
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 30/8 - 05 / 5 2100 31,3a 234
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 14/8 - 03 / 2 2140 br 768