<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:45 V65-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige norskfødte hopper høyest 25.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-9-4 Plass : 8-9-4

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -0 -1 -2 -8 000
Who Else 2100 1 Plass 38 000
7 år BRUN HP v.Millmaker V. Hop Klosterskogen Travbane 7 10/10 - 07 / 5 2100 21,4a 131
e. Gunslinger Girl v. Gunslinger Spur (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 7 23/9 - 08 / 1 2100 20,9a 93
Trond Andre Eidspjeld-Else Sjøblom Omnes G. Austevoll Jarlsberg Travbane 8 26/8 - 02 / 4 2100 18,5a 215
T. Eidspjeld G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/8 - 03 / 11 2100 19,5a 332
mørk blå m/mintgrønt sk.stk og seler G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 29/7 - 01 / 6 2120 20,5 57
2 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -18 -0 -0 -1 -5 -20 500
Sweet Ziva 2 Plass 48 500
5 år BRUN HP v.Thai Tanic K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 09/10 - 09 / 14 2160 19,2 818
e. Hot'n Sweet v. Tom Pedro K. Bjørnerød Momarken Travbane 0 01/10 - 05 / 1 2140 19,1a 1205
Kristian Bjørnerød /Fredrikstad K. Malmin Biri Travbane 0 20/9 - 02 / 15 2120 18,3 741
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 3 10/9 - 03 / 3 2600 19,3a 133
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 27/8 - 03 / 8 2100 18,4ag 431
3 2014: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -1 -0 -0 -1 -17 000
Thai Delight 3 Plass 22 500
5 år BRUN HP v.Lindy Lane* (US) S. Bendiksen Harstad Travpark 0 25/5 - 04 / 7 2100 21,4 98
e. Saltwater Taffy (US) v. Enjoy Lavec* (S) D. Dalen Harstad Travpark - 12/5 - 01 / 10 2100 dg 45
Alf Johannessen /Hemsedal D. Dalen Harstad Travpark 1 01/4 - 01 / 2 2080 22,8 36
J. Dagsvold D. Dalen Harstad Travpark 6 17/2 - 03 / 4 2040 24,2 66
Gull m hvitt sidestk&arm,gull ermr,rek V. Hop Bjerke Travbane 0 16/1 - 01 / 1 2140 br g 233
4 2013: -7 -0 -0 -2 -3 -17 500 2012: -2 -0 -1 -0 -0 -7 000
Firedance 4 Plass 24 500
5 år RØD HP v.Kings Sugarboy (S) O. Mikkelborg Drammen Travbane 8 03/10 - 02 / 8 2100 19,2a 292
e. Riverdance v. Flying Irishman* (US) G. Gundersen Drammen Travbane 3 26/9 - 03 / 8 2100 19,2a 157
Stall Rødhette K. Malmin Biri Travbane 5 09/9 - 01 / 5 2100 18,3a 58
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) K. Malmin Biri Travbane 0 30/8 - 09 / 6 2100 18,9ag 278
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 7 14/8 - 09 / 7 2140 19,6 g 82
5 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -9 -1 -1 -1 -3 -30 500
Wannabe Classic 5 Plass 30 500
5 år SVART HP v.Likely Lad (US) G. Austevoll Biri Travbane 0 11/10 - 09 / 5 2100 19,6 65
e. Sanball (S) v. Gum Ball* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 6 03/10 - 02 / 12 2100 19,0a 76
Stall Bergsund AS /Hønefoss G. Austevoll Momarken Travbane 1 24/9 - 01 / 1 2140 19,1 77
M. Pedersen Trond Anderssen (T) T. Borg Biri Travbane P 15/5 - 20 / 3 2100 21,4 P
Halvt hvit/blå, hvite ermer, rekl. D. Dalen Jarlsberg Travbane P 27/4 - 24 / 6 2100 23,9 P
6 2015: -7 -0 -0 -0 -3 -6 000 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Dream Lady 6 Plass 26 500
5 år BRUN HP v.Buckaroo K. (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 10/10 - 07 / 3 2100 21,4a 46
e. Skerry Mamsell v. Stanley Kosmos (US) H. Tvedt Drammen Travbane 0 03/10 - 02 / 7 2100 19,9a 190
Alf Kirksæther /Vestfossen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 19/9 - 02 / 11 2100 19,2a 64
G. Stenberg Trond Søhoel Jensen (T) G. Austevoll Biri Travbane 4 09/9 - 01 / 1 2100 17,7a 64
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Austevoll Biri Travbane 0 26/7 - 02 / 3 2100 20,2a 118
7 2014: -9 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -10 -0 -2 -0 -4 -22 500
Beauty Pedro 7 Plass 29 500
5 år BRUN HP v.Stand Strong* (US) G. Gundersen Drammen Travbane 2 03/10 - 02 / 4 2100 18,4a 157
e. Caramelle Pedro v. Sugarcane Hanover* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/9 - 03 / 2 2100 18,0a 428
Terje Pedersen /Nittedal H. Eggen Bjerke Travbane 7 11/9 - 09 / 14 2160 19,4 224
H. Eggen Terje Pedersen H. Eggen Bjerke Travbane 0 26/8 - 10 / 8 2100 19,5ar 1430
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl H. Eggen Biri Travbane 0 19/8 - 01 / 2 2100 20,5a 83
8 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -10 -0 -1 -0 -2 -10 500
Bertani B. 8 Plass 91 750
6 år BRUN HP v.Hot Chili Pepper K. Johansen Bjerke Travbane 4 10/9 - 03 / 8 2600 19,3a 109
e. Robbie Rags v. Robin Rags T. Solberg Bjerke Travbane 5 27/8 - 04 / 5 2100 18,4a 981
Team Frøyland T. Solberg Bjerke Travbane 4 14/8 - 08 / 11 2140 19,6 235
H. Holm Baard Finn Frøyland K. Johansen Bjerke Travbane 3 31/7 - 09 / 9 2140 20,4 90
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Solberg Drammen Travbane 3 15/7 - 01 / 1 2100 19,0 123
9 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -9 -0 -1 -1 -4 -23 500
Corinne Va Bene 9 Plass 23 500
4 år RØD HP v.Fast Photo* (US) C. Antonsen Klosterskogen Travbane 5 10/10 - 07 / 9 2100 21,1a 51
e. Corinne Simb (S) v. Somatic (US) C. Antonsen Momarken Travbane 0 01/10 - 06 / 2 2140 18,1a 248
Dag Halfdan Usterud-Ronny Lindqvist C. Antonsen Drammen Travbane 6 26/9 - 03 / 9 2100 19,3a 152
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 27/8 - 05 / 9 2100 19,0a 248
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 15/8 - 01 / 10 2100 20,8 g 96
10 2014: -3 -0 -1 -0 -1 -9 500 2013: -3 -1 -0 -1 -1 -20 000
Continental S.G. 10 Plass 29 500
6 år BRUN HP v.Stand Strong* (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 06/10 - 01 / 5 2100 18,3 52
e. Treatmelikealady (S) v. Kosar* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 16/9 - 01 / 3 2100 21,0 75
Steinar Grøstad /Lierskogen G. Austevoll Bjerke Travbane P 28/8 - 23 / 7 2160 19,3 P
H. Tvedt Vidar Engebretsen (T) G. Gundersen Drammen Travbane 21/12 - 23 / 8 1720 dgpp r N
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl
11 2013: -9 -0 -0 -0 -7 -16 000 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Thai Michelle 11 Plass 16 000
4 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) C. Tuverud Jarlsberg Travbane 5 06/10 - 01 / 6 2100 19,1 225
e. Thai Orchid v. Speedy Somolli (US) G. Gundersen Drammen Travbane 0 26/9 - 01 / 2 2100 20,0a 103
Charlotte Myren Tuverud-Ole Kristian Lindvik C. Tuverud Biri Travbane 6 09/9 - 01 / 7 2100 18,4a 157
C. Tuverud S. Hammersborg Bjerke Travbane 8 14/8 - 08 / 4 2140 20,4 225
Rød,hvitt sk.stk,sv.seler&mansj,rekl S. Hammersborg Drammen Travbane 6 30/5 - 03 / 6 2100 19,9a 78
12 2015: -6 -0 -4 -0 -0 -25 000 2014: -11 -3 -0 -0 -5 -52 000
Beak's Juliane 12 Plass 86 500
6 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) C. Antonsen Biri Travbane 4 04/10 - 01 / 14 2120 20,9 74
e. Beak's Lady v. Zoot Suit (US) T. Horpestad Momarken Travbane 2 24/9 - 01 / 4 2140 19,5 67
Stall Nebbenes T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 16/9 - 01 / 4 2100 21,3 28
K. Johansen Erik Killingmo (T) E. Killingmo Bjerke Travbane P 21/8 - 24 / 3 2140 19,6 P
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Ødegaard Bjerke Travbane P 18/4 - 22 / 2 2140 21,2 P