Neste løp >>>
Start ca kl. 17:35

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
3-15-årige høyest 6.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-11-8 Plass : 9-11-8

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Haugestad Blitz 2100 1 Plass 29 000
8 år BRUN V v.Skibber G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 27/9 - 01 / 13 2120 38,5 671
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten E. Gravdal Jarlsberg Travbane P 09/8 - 23 / 7 2120 43,3 g P
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 22/6 - 20 / 6 2120 56,9 B
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane 04/6 - 21 / 1 1700 57,1 B
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -1 -2 -58 000
Søndre Lynet 2 Plass 268 004
8 år MØRKBR V v.Feseth Lynet K. Mathisen Biri Travbane P 16/8 - 23 / 2 2100 46,5 P
e. Søndre Donna v. Elding K. Mathisen Biri Travbane N 02/8 - 25 / 7 2120 39,2 rg N
Arnfinn Bruflodt /Grimstad F. Ringheim Bergen Travpark 09/8 - 22 / 5 1620 00,4 B
K. Mathisen F. Ringheim Bergen Travpark 26/7 - 23 / 2 1600 58,4 B
Grønn m/gule sømmer & initialer, rekl
3 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Sagvara 3 Plass 2 000
5 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip V. Hop Jarlsberg Travbane 0 13/9 - 01 / 1 2100 br 105
e. Lykkevara v. Lykke Gutten V. Hop Klosterskogen Travbane P 27/6 - 21 / 5 2120 39,5 P
Svein Saga-Anne Grethe Saga V. Hop Klosterskogen Travbane N 17/3 - 20 / 6 2120 43,4 N
J. Gaustad Svein Saga V. Hop Klosterskogen Travbane P 14/11 - 21 / 4 2120 49,5 P
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 31/10 - 22 / 4 1720 48,3 B
4 2014: -9 -1 -0 -1 -4 -29 000 2013: -6 -0 -0 -3 -2 -15 500
Cuba Victoria 4 Plass 44 500
5 år SVART HP v.Alm Viktor G. Gundersen Drammen Travbane P 07/10 - 20 / 3 2120 35,4 g P
e. Vesle Kira v. Bork Rigel G. Austevoll Drammen Travbane - 08/10 - 01 / 6 2100 dg 191
Annette Stordal-Dag Erik Stordal G. Gundersen Drammen Travbane P 24/9 - 20 / 10 2120 42,8 g P
D. Dalen Annette Stordal (A) G. Gundersen Drammen Travbane P 13/11 - 20 / 7 2120 47,2 g P
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl G. Gundersen Drammen Travbane 01/11 - 20 / 1 2100 48,8 g B
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 5 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Kongsvinger Travbane 0 03/7 - 08 / 1 2200 39,2 g 141
e. Super Lotta v. Lome Elden P. Holtung Bjerke Travbane P 29/5 - 22 / 13 2180 37,1 g P
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten G. Gundersen Momarken Travbane 20/11 - 22 / 14 2160 49,6 B
H. Storås Per Dave Holtung (T) P. Holtung Jarlsberg Travbane 30/8 - 10 / 12 2120 57,1 g B
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Kåre 6 Plass 96 000
9 år SVART V v.Høiby Lyn D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 13/9 - 01 / 2 2100 dist g 220
e. Høiby Liss v. Skjoldsvarten D. Dalen Drammen Travbane P 12/8 - 20 / 4 2120 42,0 P
Eilert R. Haugstad /Røyksund
P. Sem
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 7 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 27/9 - 01 / 5 2100 dg 108
e. Høgda Vesla v. Elding P. Midtfjeld Biri Travbane - 02/8 - 01 / 4 2100 dg 120
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud L. Kolle Drammen Travbane P 15/7 - 21 / 8 2120 37,6 P
M. Helland Tom Bjølgerud V. Hop Jarlsberg Travbane 09/11 - 20 / 12 2120 52,7 g B
gul m/svart h og ermstriper L. Kolle Jarlsberg Travbane 06/7 - 20 / 7 2120 59,2 g B
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 8 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Biri Travbane P 11/10 - 23 / 2 2100 38,8 P
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Momarken Travbane N 06/8 - 20 / 10 2160 40,9 rg N
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Biri Travbane - 14/6 - 21 / 9 2120 dgpp N
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane N 29/5 - 22 / 12 2180 37,4 r N
gul m/svart skråbånd.
9 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -7 -1 -0 -0 -1 -12 000
Sagi Maj (S) 9 Plass 14 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 0 11/10 - 01 / 7 2100 38,9 253
e. Sagi Eden* v. Elding Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 20/9 - 01 / 2 2100 dg 406
Nils Emil Skullerud-Harald Skullerud B. Steinseth Biri Travbane P 24/5 - 23 / 4 2120 41,9 g P
B. Steinseth K. Johansen Biri Travbane 0 26/10 - 01 / 2 2100 dist g 250
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 07/10 - 01 / 6 2100 dist g 518
10 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Sørdal Føyka 10 Plass 0
6 år BRUN HP v.Trø Faks K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 05/10 - 01 / 2 2140 dg 837
e. Valle Fly v. Eng Svarten J. Undem Klosterskogen Travbane P 16/9 - 22 / 9 2120 37,6 g P
Henning Undem-Henrik Undem J. Undem Sørlandets Travpark N 19/7 - 20 / 5 2160 36,8 r N
J. Undem Henning Undem S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 11/12 - 01 / 1 2100 42,7 g 339
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek B. Heibø Jarlsberg Travbane P 18/11 - 22 / 7 2120 47,6 g P
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sør Rigo 11 Plass 76 000
11 år BRUN V v.Qvadrigo (S) C. Antonsen Momarken Travbane P 24/9 - 20 / 4 2140 37,8 P
e. Jotrolla v. Troll Jahn O. Mikkelborg Bjerke Travbane N 25/7 - 22 / 4 2160 42,4 rg N
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen R. Kruse Momarken Travbane P 13/12 - 20 / 9 2160 48,1 g P
C. Antonsen Ole Johnny Mathisen
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl.
12 2013: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Hvatt Støva 2120 1 Plass 4 000
4 år BRUN HP v.Trø Faks P. Hvattum Momarken Travbane 7 01/10 - 01 / 1 2140 36,0 141
e. Jarli Frøkna v. Hvatt Djerven P. Hvattum Biri Travbane P 20/9 - 24 / 10 2120 37,8 P
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Bjerke Travbane P 28/3 - 20 / 7 2160 43,9 P
P. Hvattum P. Hvattum Bjerke Travbane 16/11 - 20 / 10 1680 46,8 B
hvit m/grønn stjerne og ermstripe
13 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -19 -0 -0 -0 -7 -23 500
Liv Heidi 2 Plass 57 500
7 år SVART HP v.Fakse* (S) P. Sem Klosterskogen Travbane 0 10/10 - 08 / 1 2100 dist g 118
e. Vårlill v. Elding P. Sem Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 10 / 9 2120 37,1 g 401
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Momarken Travbane 7 06/8 - 01 / 7 2140 37,3 g 445
K. Johansen Bent Olav Wigdal (A) P. Sem Drammen Travbane P 15/7 - 21 / 6 2120 39,4 P
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. P. Sem Drammen Travbane 18/9 - 21 / 3 1720 56,5 B
14 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -20 -1 -3 -3 -4 -122 000
Drivin 3 Plass 468 277
10 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld A. Stensen Biri Travbane - 20/9 - 01 / 3 2100 dg 44
e. Drivalill v. Atom Vinter G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 13/9 - 01 / 12 2100 34,6 g 158
Stall Nordlysekspressen G. Austevoll Biri Travbane P 23/6 - 23 / 6 2120 40,0 g P
G. Stenberg Harald Stikbakke
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame
15 2014: -5 -0 -1 -1 -0 -11 500 2013: -4 -0 -0 -0 -4 -10 000
Gullmille 4 Plass 21 500
7 år LYSBRUN HP v.Lome Kongen M. Helland Klosterskogen Travbane 5 10/10 - 08 / 4 2100 38,5 152
e. Gull Kari v. Storelan M. Helland Klosterskogen Travbane P 23/9 - 22 / 5 2120 36,9 P
Stall Kafrisma K. Malmin Drammen Travbane N 12/9 - 20 / 5 2120 dgpp N
H. Holm Kari Bye M. Helland Jarlsberg Travbane N 23/11 - 23 / 8 2120 43,1 g N
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl