<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:22 V65-2


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 20.000 kr.
3-15-årige høyest 38.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : 1-2 Trippel : 1-2-6 Plass : 1-2-6

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Bris 2140 1 Plass 190 190
8 år BRUN HP v.Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 05/10 - 01 / 1 2140 33,0 13
e. Slogum Vår v. Atom Vinter Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 15/9 - 21 / 2 2160 33,5 P
Signe Kvaale Nilsen /Grålum V. Tjomsland Sørlandets Travpark 16/9 - 24 / 4 1660 45,4 B
Ø. Tjomsland V. Tjomsland Sørlandets Travpark 26/8 - 21 / 3 1660 46,3 B
mørkblå m/sølv reklame
2 2016: -5 -0 -0 -0 -3 -10 000 2015: -5 -0 -0 -1 -2 -9 500
Budals Flikka 2 Plass 62 500
8 år MØRKBR HP v.Frigg Mollyn G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 05/10 - 01 / 5 2160 32,8 69
e. Budals Jenta v. Nordli Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 15/9 - 01 / 3 2140 33,4 15
Tone Jeanette Andersen /Grimstad E. Høitomt Sørlandets Travpark P 01/9 - 21 / 8 2160 33,3 P
E. Høitomt Tone Jeanette Andersen E. Høitomt Sørlandets Travpark P 27/10 - 20 / 3 2160 40,7 P
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Mikkelsen Sørlandets Travpark N 14/11 - 20 / 4 2160 dgpp N
3 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Frisli Oda 2160 1 Plass 48 000
7 år BRUN HP v.Moe Odin Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 03 / 13 2120 34,6 57
e. Veslepaja v. Perle Troll Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 20/8 - 09 / 1 2040 33,2 32
Sigfred Gotheim /Kvinesdal Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 13/8 - 08 / 1 2040 34,8 18
V. Tjomsland Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 17/7 - 01 / 1 2140 33,8 90
Gull m/røde ermer, sidefelt, reklame S. Thorkildsen Sørlandets Travpark P 09/6 - 20 / 5 2160 39,0 g P
4 2014: -8 -0 -1 -1 -1 -14 500 2013: -10 -2 -0 -2 -3 -49 500
Lekje 2 Plass 64 000
5 år SVART HP v.Stjerne Faks Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 01/9 - 09 / 1 2140 33,6 35
e. Alm Edel v. Lykke Gutten J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 16/7 - 01 / 9 2160 33,0 128
Anne-M. Engen Skarsholt-Johnny Skarsholt J. Mjølnerød Momarken Travbane 3 07/7 - 01 / 10 2160 33,8 223
Å. Tengsareid Øystein Tjomsland (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane - 25/6 - 01 / 6 2140 dg 116
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Momarken Travbane 8 28/3 - 01 / 2 2140 37,9 g 487
5 2014: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000 2013: -15 -0 -0 -1 -12 -32 000
Bjørge Pål 3 Plass 36 000
10 år BRUN V v.Pål Even J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 30/9 - 09 / 6 2120 33,0 1080
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* M. Helland Klosterskogen Travbane 8 16/9 - 03 / 15 2120 34,6 1125
Anja Marie Christensen /Grimstad M. Helland Sørlandets Travpark 5 01/9 - 09 / 7 2160 34,4 191
A. Heisholt Ingunn G. Christensen M. Helland Klosterskogen Travbane 5 29/7 - 09 / 13 2120 33,3 1173
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame M. Helland Sørlandets Travpark 6 18/7 - 02 / 5 2140 36,1a 709
6 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -19 -0 -1 -2 -6 -35 000
Kilemi 4 Plass 83 000
6 år LYSBRUN HP v.Tangen Scott J. Undem Klosterskogen Travbane 7 30/9 - 09 / 10 2120 34,0 g 514
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Undem Klosterskogen Travbane 6 16/9 - 03 / 11 2120 34,4 g 78
Ann May Sveinungsen /Froland J. Undem Sørlandets Travpark 2 01/9 - 09 / 3 2160 32,9 67
J. Undem Åge Jan Kile J. Undem Jarlsberg Travbane 4 23/8 - 05 / 10 2120 32,6 321
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 7 08/8 - 01 / 12 2120 36,6 g 257
7 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -9 -0 -1 -1 -3 -21 000
Sjurna 5 Plass 35 000
8 år LYSBRUN HP v.Alm Viktor E. Lohne Forus Travbane 8 08/10 - 04 / 12 2080 33,8 225
e. Førlands Jenta v. Baymin M. Odderstøl Klosterskogen Travbane 0 23/9 - 07 / 9 1700 32,4a 255
Alvin Treland /Flekkefjord E. Lohne Forus Travbane 2 14/9 - 09 / 9 2080 33,1 197
E. Lohne Alvin Treland P. Buer Forus Travbane 3 03/9 - 09 / 10 2060 33,5 164
Rosa m/svart svart sk.stk & ermer P. Buer Forus Travbane 8 20/8 - 09 / 8 2060 33,1 352
8 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -15 -0 -1 -1 -7 -29 000
Huldre Arthur 6 Plass 74 500
9 år MØRKBR V v.Steinsvad Eld M. Løve Klosterskogen Travbane 8 30/9 - 09 / 9 2120 34,1 g 822
e. Huldre Molly v. Mentor Mollyn M. Løve Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 03 / 8 2120 br rg 525
Team Løve M. Løve Klosterskogen Travbane 8 08/8 - 03 / 10 1700 31,9a 524
M. Løve Lars Martin Løve M. Løve Kala Landbane 4 30/7 - 04 / 2 1900 31,8a 450
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Bjerke Travbane - 04/6 - 02 / 9 2100 dg a 856
9 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -6 -0 -1 -1 -1 -16 000
Gerifaks 7 Plass 109 000
11 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Undem Drammen Travbane 5 07/10 - 05 / 12 2120 33,0 g 356
e. Geira v. Atom Vinter J. Undem Sørlandets Travpark 0 05/5 - 04 / 2 2140 33,9 g 278
Åshild Lund /Rykene J. Undem Sørlandets Travpark 4 28/4 - 09 / 9 2180 34,4 155
L. Kolle Åshild Lund J. Undem Klosterskogen Travbane 7 29/3 - 02 / 12 2120 33,3 g 460
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Sørlandets Travpark 0 24/3 - 07 / 9 2160 34,8 g 186
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -3 -1 -33 000
Mølleslettens Aron 8 Plass 98 500
7 år SVART V v.Bork Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 15/9 - 09 / 6 2140 31,5 48
e. Vilje Sjura v. Viljesterk A. Berås Sørlandets Travpark 6 19/7 - 08 / 11 2180 31,9 453
Trond Aaleborg-Linn-Therese Nilsen A. Berås Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 07 / 3 2100 34,0 1354
T. Solberg Linn-Therese Nilsen A. Berås Jarlsberg Travbane 3 05/7 - 08 / 3 2100 33,0 95
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Berås Klosterskogen Travbane 5 27/6 - 04 / 2 2100 33,2 520
11 2015: -5 -0 -0 -1 -0 -4 000 2014: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500
Solvalla 9 Plass 40 500
7 år L.BORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Klosterskogen Travbane 0 16/9 - 03 / 12 2120 34,6 182
e. Nesland's Vicky v. Bork Rigel M. Helland Klosterskogen Travbane 3 08/8 - 03 / 7 1700 30,2a 440
Liv Jahnsen /Søgne Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 18/7 - 02 / 1 2140 35,0a 156
G. Bachmann Liv Jahnsen K. Kvasnes Forus Travbane 7 28/6 - 01 / 15 2080 33,1 911
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Sørlandets Travpark 6 25/11 - 05 / 9 2160 34,0 627