Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V5-1
Moe Odins Hoppeserie (kval 5 av 9)

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 50.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 100.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 9 Duo : 9-2 Trippel : 9-2-4 Plass : 9-2-4

1 2013: -8 -0 -1 -0 -4 -17 500 2012: -5 -0 -1 -0 -1 -10 000
Valle Vilde 2100 1 Plass 47 500
9 år MØRKBR HP v.Pål Even M. Helland Drammen Travbane 0 03/10 - 04 / 10 2100 33,2ag 420
e. Julianne v. Torden Knut M. Helland Klosterskogen Travbane 6 23/9 - 07 / 10 1700 31,6a 334
Anne-Guro Herregården-Nils Ø. Vallesether M. Helland Drammen Travbane 6 05/9 - 05 / 11 2100 32,3a 562
G. Austevoll Anne-Guro Herregården K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 18/8 - 06 / 12 2100 32,7ag 509
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl M. Helland Bjerke Travbane 0 25/6 - 02 / 7 1609 32,9ag 176
2 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -0 -2 -2 -2 -33 500
Eldingstjerna 2 Plass 63 500
8 år MØRKBR HP v.Elding H. Andersen Drammen Travbane 3 03/10 - 04 / 6 2100 31,0a 232
e. Frk. Aurora v. Braute T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 23/9 - 07 / 4 1700 30,5a 26
Vegar Wetterstad /Kongsberg R. Tvedt Bergen Travpark 5 29/8 - 03 / 8 1600 30,0a 1316
T. Solberg R. Tvedt Bergen Travpark 0 22/8 - 04 / 12 2140 35,7 178
Blå m/gull seler&stjerner, reklame R. Tvedt Bergen Travpark P 01/8 - 21 / 5 2120 33,3 P
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -4 500
Risa 3 Plass 120 500
8 år BRUN HP v.Spiker H. Tholfsen Klosterskogen Travbane 3 23/9 - 07 / 2 1700 30,8a 119
e. Risla v. Slogum Jørn H. Tholfsen Jarlsberg Travbane 6 13/9 - 05 / 6 2100 32,0 161
Stall Risla S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 13/6 - 03 / 3 2100 34,5arg 58
H. Tholfsen Oddvar Riis S. Jessen Drammen Travbane 0 07/1 - 05 / 4 2100 37,2 g 139
Rød med grått skulderstykke H. Rorgemoen Bjerke Travbane 0 22/11 - 01 / 3 1609 32,9ag 213
4 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -19 -1 -2 -3 -6 -76 000
Frøken Fræken 2120 1 Plass 104 500
6 år SVART HP v.Pål Even V. Hop Sørlandets Travpark 4 28/9 - 05 / 5 1640 28,3 98
e. Findal Lill v. Lille Eyolf V. Hop Bjerke Travbane 1 07/9 - 01 / 2 1640 28,5 81
Arnt Henry Hølland /Bø I Telemark V. Hop Bjerke Travbane 0 28/8 - 04 / 3 1640 30,8 g 178
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/8 - 06 / 4 2140 31,4 90
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 08/8 - 02 / 11 2100 31,5a 96
5 2014: -22 -1 -0 -0 -6 -30 500 2013: -24 -0 -2 -6 -9 -87 000
Trø Frøkna 2 Plass 137 500
6 år SVART HP v.Fakse* (S) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 28/9 - 05 / 6 1640 29,5 279
e. Trø Flikka v. Bork Rigel E. Høitomt Momarken Travbane 3 17/9 - 05 / 7 2140 30,2 78
Stall Soltun & Stall Werktal E. Høitomt Bjerke Travbane 3 07/9 - 01 / 4 1640 29,2 97
E. Høitomt E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 15/8 - 06 / 9 2100 31,6a 53
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 31/7 - 04 / 2 1640 32,0 g 140
6 2018: -6 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -24 -2 -4 -0 -10 -197 000
Nadine U.N. 3 Plass 875 000
9 år MØRKBR HP v.Moe Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 1 23/9 - 07 / 6 1700 30,3a 48
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Jarlsberg Travbane 4 13/9 - 05 / 3 2100 31,4 27
Marianne Undem /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 2 18/8 - 06 / 4 2100 30,1a 87
J. Undem J. Undem Bjerke Travbane 3 07/8 - 09 / 13 2160 32,0 137
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 4 29/7 - 09 / 9 2120 32,9 61
7 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -20 500 2016: -23 -1 -1 -2 -12 -103 500
Tundra 4 Plass 449 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 30/9 - 06 / 2 2100 32,0ag 120
e. Heftig v. Mentor Mollyn J. Gaustad Klosterskogen Travbane 4 15/8 - 06 / 2 2100 30,7a 46
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 29/7 - 05 / 7 1700 30,5ag 175
J. Gaustad J. Gaustad Orkdal Tråvpark 4 14/6 - 02 / 13 2120 34,8 g 120
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 2 22/5 - 09 / 4 2140 31,0 156
8 2015: -5 -0 -1 -1 -3 -18 000 2014: -5 -0 -1 -0 -2 -10 000
Gjømle Oda 5 Plass 121 500
7 år SVART HP v.Moe Odin M. Helland Jarlsberg Travbane 1 19/9 - 01 / 7 1609 27,5a 93
e. Gjømle Gulli v. Kos Knekten M. Helland Bjerke Travbane 0 12/6 - 02 / 4 2140 31,6 563
Ruth Gjømle Tangen-Oddmar Tangen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 27/5 - 05 / 9 1700 29,8a 147
M. Helland Ruth Gjømle Tangen M. Helland Jarlsberg Travbane 4 18/5 - 05 / 4 2100 30,9 514
gul m/svart h og ermstriper G. Gundersen Bjerke Travbane 4 07/5 - 02 / 4 2100 29,8a 227
9 2013: -15 -3 -3 -1 -1 -102 500 2012: -4 -0 -1 -0 -2 -11 000
Frk. Flagvinna 6 Plass 150 500
8 år BRUN HP v.Alm Viktor L. Kolle Bjerke Travbane 2 25/9 - 06 / 3 2140 31,2 41
e. Henfiksa v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 13/9 - 05 / 14 2120 30,2 g 98
Trine Lise Fevang-Roar Fevang L. Kolle Drammen Travbane 1 09/7 - 01 / 10 2100 31,4a 89
L. Kolle Trine Lise Fevang L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 17/6 - 06 / 6 2120 30,3 112
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl D. Dalen Bjerke Travbane - 29/5 - 02 / 6 1640 dg 282
10 2016: -9 -1 -0 -2 -1 -24 500 2015: -13 -0 -1 -1 -4 -29 500
Vesle Gudrun 7 Plass 129 000
9 år SVART HP v.Moe Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 06/10 - 03 / 8 2100 dist a 216
e. Serena v. Minpil G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 19/9 - 01 / 1 1609 28,6a 213
Thomas Strand /Holmestrand G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/3 - 08 / 7 1609 35,5ag 123
T. Borg Thomas Strand G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 15/3 - 02 / 7 2100 36,8 g 216
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Solberg Drammen Travbane 7 16/10 - 05 / 10 2100 34,0a 314