<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:03 V4-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.000 kr., 40 m. ved 17.000 kr.
3-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 4 Duo : 4-3 Trippel : 4-3-10 Plass : 4-3-10

1 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -0 -2 -1 -1 -25 089
Hvalstad Birken 2140 1 Plass 163 240
7 år GULBLAKK V v.Bork Odin E. Rennesvik Åmål - 10/9 - 01 / 3 2100 dg 360
e. Ruskelisjura v. Bork Rigel G. Stenberg Drammen Travbane 0 08/7 - 01 / 13 2120 37,4 g 294
Torstein Laupsa /Hvalstad G. Stenberg Biri Travbane - 14/6 - 08 / 4 2120 dg 449
G. Stenberg G. Stenberg Drammen Travbane 3 08/12 - 01 / 5 1700 42,5 345
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Drammen Travbane P 24/9 - 20 / 6 2120 49,8 P
2 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 2 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 6 23/9 - 01 / 5 2100 36,0 564
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Momarken Travbane P 06/8 - 20 / 6 2160 39,8 P
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Drammen Travbane 30/10 - 22 / 4 1720 50,9 B
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 13 1680 57,0 g B
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm
3 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 474 2018: -22 -0 -4 -7 -7 -124 223
Rem Odin* 2160 1 Plass 348 876
9 år BRUN V v.Bork Odin K. Malmin Bjerke Travbane - 11/9 - 01 / 4 2160 g3 g 28
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 18/8 - 10 / 1 2100 34,7 55
Sverige L. Kolle Jarlsberg Travbane P 09/8 - 23 / 5 2120 36,7 P
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 14/9 - 25 / 8 2120 49,8 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 10/8 - 21 / 8 2120 50,9 B
4 2018: -13 -7 -3 -1 -0 -309 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bossum Faksen 2 Plass 459 666
9 år MØRKBR H v.Voje Faks J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 18/9 - 01 / 2 2140 36,1 g 32
e. Fjell Lappa v. Pål Even J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 11/9 - 01 / 2 2140 33,8 39
Ole-Jonny Hansen /Manstad J. Mjølnerød Momarken Travbane P 28/3 - 20 / 6 2160 38,3 P
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 23/9 - 22 / 7 2160 46,9 B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe G. Flåten Jarlsberg Travbane 30/8 - 12 / 13 2120 52,6 B
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -1 -3 -3 -49 500
Eikmann 3 Plass 582 500
9 år MØRKBR V v.Moe Odin J. Bjerring Bjerke Travbane 3 18/9 - 01 / 4 2140 35,4 20
e. Alm Pila v. Lome Elden J. Bjerring Bjerke Travbane P 21/8 - 24 / 8 2160 32,6 P
Stall Rakkerungene
J. Bjerring
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl
6 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2014: -11 -0 -0 -0 -0 -0
Tyri Elden 4 Plass 21 940
5 år MØRKBR V v.Moe Odin G. Flåten Momarken Travbane 3 23/7 - 03 / 7 2140 33,6 96
e. Tyrivinna v. Braute G. Flåten Drammen Travbane - 15/7 - 04 / 2 2500 dg 87
Tormod Gudmestad /Nærbø G. Flåten Drammen Travbane 8 08/7 - 01 / 9 2120 37,0 g 28
G. Flåten G. Flåten Drammen Travbane 7 01/7 - 02 / 5 2100 34,3ag 176
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Årjäng 4 22/6 - 01 / 1 2140 34,6 37
7 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -19 500 2018: -17 -1 -1 -3 -7 -70 000
Nebbenes Friggi 2180 1 Plass 229 000
9 år BRUN HP v.Frigg Elden P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 18/9 - 01 / 7 2160 34,7 73
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 11/9 - 01 / 1 2140 33,8 142
Rune Guddal-Arnt Mikkelsen V. Hop Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 05 / 5 2100 34,3 208
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 5 18/8 - 10 / 2 2100 36,0 80
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 06/3 - 20 / 11 2160 44,6 g P
8 2016: -21 -0 -2 -0 -6 -71 000 2015: -24 -1 -2 -5 -5 -120 000
Hvalstad Helga 2 Plass 322 000
6 år MØRKBR HP v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 5 11/9 - 01 / 7 2180 35,0 g 32
e. Huldre Hilde v. Spang Best S. Eilertsen Kongsvinger Travbane 6 03/7 - 08 / 7 2240 35,4 g 142
Lars O. Romtveit /Skoppum V. Hop Bjerke Travbane 5 11/5 - 02 / 2 2140 32,6 458
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/4 - 08 / 5 2120 33,4 636
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Jarlsberg Travbane 7 05/4 - 01 / 9 2120 34,2 g 298
9 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -5 -1 -0 -0 -4 -33 000
Bache Ekko 3 Plass 35 500
4 år BRUN HP v.Lome Elden G. Austevoll Biri Travbane 4 20/9 - 08 / 3 2100 34,1 99
e. Vassfjell Trolla v. Troll Jahn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 15/8 - 07 / 1 2100 33,7 96
Per Einar Merkesvik-Ulrika Stenman G. Austevoll Momarken Travbane 1 06/8 - 01 / 1 2140 34,6 168
E. Høitomt Ulrika Stenman (A) G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 26/4 - 22 / 8 2120 40,5 g P
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 05/10 - 22 / 8 2120 47,0 B
10 2016: -2 -1 -0 -0 -1 -23 000 2015: -4 -1 -1 -0 -1 -32 092
Finito 4 Plass 134 593
6 år BRUN V v.Lome Elden D. Aarum Åmål 4 10/9 - 01 / 4 2120 32,8 17
e. Fiona v. Pajaprins K. Ødegaard Bjerke Travbane 2 04/9 - 08 / 2 2140 33,1 g 118
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Färjestad 1 10/5 - 01 / 1 2160 35,5 13
K. Ødegaard K. Ødegaard Drammen Travbane P 14/4 - 20 / 5 2120 36,0 P
blå m/rød bunn.