<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
Hoppecupen (kval.1/7)

Kaldblods 1640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 100.000 kr., 40 m. ved 200.000 kr.
3-8-årige hopper høyest 350.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : 4-15 Trippel : 4-15-2 Plass : 4-15-2

1 2016: -11 -1 -1 -1 -5 -38 000 2015: -22 -1 -1 -1 -12 -51 000
Frisli Lomi 1640 1 Plass 253 709
9 år BRUN HP v.Lome Elden C. Antonsen Årjäng 4 21/9 - 06 / 6 2160 30,4 g 42
e. Veslepaja v. Perle Troll C. Antonsen Jarlsberg Travbane - 13/9 - 05 / 10 2120 g5 g 236
Thomas Børtveit /Matredal C. Antonsen Bjerke Travbane 0 04/9 - 05 / 10 2140 30,8 519
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane 0 07/8 - 02 / 2 2140 br 210
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 18/5 - 05 / 2 2100 31,0 g 205
2 2015: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000 2014: -15 -0 -4 -1 -5 -71 500
Lasken Lovise 2 Plass 164 500
6 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 10 08/9 - 04 / 5 2100 29,2ag 1325
e. Moshus Siri v. Slogum Jørn T. Solberg Bjerke Travbane 4 26/8 - 05 / 9 2100 29,1a 221
Stian Svendsen-Roald Amdalsrød L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 18/8 - 06 / 5 2100 30,0a 120
G. Gundersen Heidi Moen (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 30/7 - 03 / 6 2100 32,2a 74
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 02 / 2 2100 34,7 g 211
3 2017: -8 -1 -0 -1 -4 -32 000 2016: -17 -3 -2 -2 -6 -89 000
Flammen Fortuna 3 Plass 239 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 0 11/8 - 05 / 3 2140 34,2 205
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* K. Malmin Klosterskogen Travbane 7 29/7 - 05 / 6 1700 31,8a 240
Sigbjørn Baann /Sannidal P. Buer Forus Travbane 3 28/6 - 08 / 3 2040 32,4 63
T. Borg Kari Anne Knutsen (T) J. Brenne Bjerke Travbane 0 23/4 - 03 / 8 1609 32,5ag 348
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl F. Sjåstad Momarken Travbane P 16/4 - 21 / 4 2160 38,9 g P
4 2015: -6 -1 -1 -0 -3 -39 000 2014: -5 -2 -0 -0 -1 -32 500
Morgen Stjerna* 4 Plass 229 528
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld B. Steinseth Bjerke Travbane 1 11/9 - 02 / 3 1640 29,1 46
e. Lundbesta v. Spang Best V. Hop Biri Travbane 1 30/8 - 04 / 5 2100 28,9a 65
Sverige V. Hop Biri Travbane 2 16/8 - 03 / 12 2120 34,6 60
P. Midtfjeld Bjørn Steinseth (T) E. Rennesvik Biri Travbane 1 28/7 - 09 / 6 2100 32,2 g 41
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Borg Biri Travbane 6 23/6 - 02 / 2 2100 34,1 57
5 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -19 -1 -2 -3 -6 -76 000
Frøken Fræken 5 Plass 104 500
6 år SVART HP v.Pål Even V. Hop Bjerke Travbane 1 07/9 - 01 / 2 1640 28,5 81
e. Findal Lill v. Lille Eyolf V. Hop Bjerke Travbane 0 28/8 - 04 / 3 1640 30,8 g 178
Arnt Henry Hølland /Bø I Telemark G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/8 - 06 / 4 2140 31,4 90
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 08/8 - 02 / 11 2100 31,5a 96
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 29/7 - 05 / 9 1700 30,7a 87
6 2014: -22 -1 -0 -0 -6 -30 500 2013: -24 -0 -2 -6 -9 -87 000
Trø Frøkna 6 Plass 137 500
6 år SVART HP v.Fakse* (S) E. Høitomt Momarken Travbane 3 17/9 - 05 / 7 2140 30,2 78
e. Trø Flikka v. Bork Rigel E. Høitomt Bjerke Travbane 3 07/9 - 01 / 4 1640 29,2 97
Stall Soltun & Stall Werktal E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 15/8 - 06 / 9 2100 31,6a 53
E. Høitomt E. Høitomt Bjerke Travbane 0 31/7 - 04 / 2 1640 32,0 g 140
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 20/7 - 07 / 2 1640 28,5 140
7 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -15 500 2015: -15 -0 -0 -1 -6 -22 500
Løkki Vilma 1660 1 Plass 327 250
9 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder V. Kals Jarlsberg Travbane 1 19/9 - 04 / 3 2100 27,1a 72
e. Steana v. Helmin Rigel V. Kals Drammen Travbane 1 05/9 - 01 / 4 2100 28,0a 87
Vilde Mari Kals /Gjerstad V. Kals Jarlsberg Travbane 6 26/8 - 04 / 10 2100 29,4a 232
V. Kals V. Kals Sørlandets Travpark 0 17/7 - 05 / 9 1609 28,5a 238
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem V. Kals Momarken Travbane 6 07/7 - 07 / 3 2140 27,6a 643
8 2013: -7 -0 -1 -1 -2 -40 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Veiset Mina 2 Plass 171 350
7 år BRUN HP v.Lome Kongen O. Østre Bjerke Travbane 2 07/9 - 01 / 10 1660 27,5 44
e. Rokne Pia v. Alm Silver O. Østre Bjerke Travbane P 07/8 - 23 / 7 2160 30,3 P
Ola Anders Opheim-Brit Opheim B. Robartson Leangen Travbane - 18/4 - 06 / 6 1640 dg a 26
O. Østre Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 02/3 - 05 / 6 1609 30,2a 60
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Gundersen Leangen Travbane 0 19/2 - 03 / 2 1640 29,3ag 70
9 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -12 -0 -2 -1 -2 -57 000
Sjefsanna 3 Plass 135 000
6 år BRUN HP v.Sjefen T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 31/8 - 05 / 6 2500 30,6 66
e. Anna Dorotea v. Spikeld T. Solberg Drammen Travbane - 24/8 - 06 / 2 2100 dg 41
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss T. Solberg Drammen Travbane 2 12/8 - 05 / 2 2100 29,4 153
T. Solberg Petter Glittum (T) K. Kvasnes Forus Travbane - 27/7 - 08 / 14 2080 dg g 181
Blå m/gull seler&stjerner, reklame K. Kvasnes Haugaland Travpark 3 15/7 - 03 / 14 1840 33,7 g 176
10 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -6 000 2013: -14 -0 -1 -0 -4 -19 500
Kringelandlovinda 4 Plass 143 000
9 år LYSBRUN HP v.Elding A. Heisholt Drammen Travbane 0 05/9 - 01 / 10 2100 31,1a 138
e. Hennie Seira v. Sæterbest (S) A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 6 2100 dg a 104
Stall Eldo A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 15/8 - 04 / 9 1700 28,8a 213
A. Heisholt Johan Hogstad A. Heisholt Bjerke Travbane 5 07/8 - 02 / 1 2140 29,6 431
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Klosterskogen Travbane 4 01/8 - 01 / 6 1700 28,5a 807
11 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Oda Mai 1680 1 Plass 233 000
10 år BRUN HP v.Moe Odin R. Hop Bergen Travpark 0 26/9 - 05 / 6 1600 29,4 g 513
e. Klæstad Mai v. Alm Rigel R. Hop Bergen Travpark 7 12/9 - 03 / 3 1600 27,6ag 429
Stein Engset-Elisabeth Engset R. Hop Bergen Travpark 0 05/9 - 04 / 4 2120 30,0 314
S. Wassberg Lars Olav Birkeland O. Wassberg Bergen Travpark 0 22/8 - 08 / 2 2100 30,3 177
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame L. Birkeland Jarlsberg Travbane 0 09/8 - 02 / 5 1609 28,3a 554
12 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -0 -0 -3 -4 -50 500
Odine U.N. 2 Plass 410 500
8 år SVART HP v.Moe Odin J. Undem Drammen Travbane 5 24/8 - 06 / 6 2120 28,3 86
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Drammen Travbane 2 12/8 - 04 / 8 2120 29,0 396
Stall Alle 7 J. Undem Klosterskogen Travbane 0 29/7 - 06 / 8 1700 28,2a 176
J. Undem J. Undem Sørlandets Travpark 4 19/7 - 09 / 3 2140 30,0 96
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 5 11/7 - 02 / 3 2100 28,1 374
13 2014: -13 -1 -1 -3 -4 -78 000 2013: -24 -2 -3 -4 -10 -154 500
Trø Loma 3 Plass 403 500
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 4 07/9 - 08 / 5 2160 27,4 g 299
e. Trø Flikka v. Bork Rigel L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 31/8 - 07 / 6 1720 28,1 223
Marianne Klepaker-Johan Isak Tveit L. Kolle Drammen Travbane 4 24/8 - 05 / 13 2140 28,1 188
Ø. Tjomsland Marianne Klepaker V. Tjomsland Bergen Travpark 3 10/8 - 04 / 3 2100 27,2 g 736
mørkblå m/sølv reklame L. Kolle Forus Travbane 4 27/7 - 07 / 10 2040 27,4a 482
14 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500 2014: -14 -0 -2 -3 -3 -52 000
Valle Arja 4 Plass 295 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin O. Mikkelborg Biri Travbane 3 09/9 - 02 / 3 1609 26,9a 50
e. Trons Luna v. Trons Trollmin* S. Kløven Jarlsberg Travbane 3 09/8 - 02 / 3 1609 26,2a 108
Carolyn Skyer /Siljan L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 25/7 - 03 / 2 1700 27,5a 615
L. Kolle Carolyn Skyer H. Holm Biri Travbane 0 01/6 - 07 / 10 1620 30,1 1838
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 23/11 - 09 / 9 2100 31,6 61
15 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -28 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -37 000
Myhreng Eldi 5 Plass 703 000
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 18/9 - 04 / 1 1609 26,0a 305
e. Gulheim Seira v. Minpil P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 06/9 - 05 / 7 2100 28,0a 268
Terje Myhrengen /Jevnaker G. Gundersen Drammen Travbane 6 24/8 - 05 / 14 2140 28,2 357
K. Johansen Terje Myhrengen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 18/8 - 08 / 1 2100 28,2ag 100
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bergen Travpark 5 10/8 - 04 / 1 2100 27,3 314