<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:48 V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige hopper 1 - 20.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : 3-4 Trippel : 3-4-6 Plass : 3-4-6

1 2017: -14 -1 -2 -2 -7 -73 119 2016: -17 -3 -1 -3 -4 -127 304
Lykke Sara 2100 1 Plass 412 423
9 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Bjerring Bjerke Travbane 3 17/9 - 03 / 10 2100 33,0a 199
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Sørlandets Travpark 4 25/8 - 09 / 7 2160 36,0 30
Sara Bjerring-Jarle Åsheim J. Bjerring Jarlsberg Travbane 5 23/8 - 05 / 2 2100 33,6 g 126
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 4 08/8 - 01 / 10 2120 35,5 442
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Klosterskogen Travbane 8 29/7 - 09 / 3 2100 35,5 g 280
2 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -9 -0 -0 -1 -5 -14 512
Høiby Torina 2 Plass 14 512
7 år SVART HP v.Sjefen B. Steinseth Drammen Travbane 7 12/9 - 03 / 8 2100 34,8ag 226
e. Høiby Tori v. Mjølner Jo O. Østre Biri Travbane 8 02/8 - 01 / 15 2120 36,5 g 226
Sigurd Grindstuen-Erna Furset B. Steinseth Biri Travbane 4 23/6 - 01 / 15 2120 36,9 229
B. Steinseth B. Steinseth Arvika 6 11/6 - 09 / 2 2100 36,4 g 44
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Biri Travbane 3 24/5 - 01 / 4 2100 33,4 g 112
3 2014: -16 -2 -0 -0 -7 -52 500 2013: -12 -3 -2 -3 -3 -82 401
Komnes Tuva 3 Plass 134 901
8 år SVART HP v.Lome Elden A. Blihovde Biri Travbane 2 20/9 - 01 / 5 2100 34,6 35
e. Komnes Dame v. Røder A. Blihovde Jarlsberg Travbane 3 13/9 - 01 / 5 2100 34,0 112
Toril Aune Breimo-Arve Breimo V. Hop Bjerke Travbane P 04/9 - 24 / 13 2180 36,5 P
A. Blihovde H. Holm Bjerke Travbane P 06/4 - 20 / 2 2140 38,2 g P
svart m/hvit hestesko/hestehode H. Holm Bjerke Travbane P 26/5 - 23 / 2 2160 40,7 g P
4 2017: -15 -1 -3 -2 -4 -77 909 2016: -16 -1 -2 -3 -3 -68 500
N.S. Viras Lykke 4 Plass 388 909
8 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) O. Kjenner Drammen Travbane 0 12/9 - 03 / 2 2100 35,4a 105
e. Sima Vira v. Bokli Eld O. Kjenner Jarlsberg Travbane 8 23/8 - 05 / 4 2100 33,9 421
Gerd Johannessen-Emma Johannessen V. Hop Kala Landbane 6 30/7 - 01 / 6 1900 35,8 69
G. Gundersen Gerd Johannessen G. Gundersen Momarken Travbane 0 26/2 - 01 / 8 2140 38,6 130
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 3 29/1 - 01 / 3 2140 38,8 177
5 2014: -5 -0 -1 -0 -3 -14 000 2013: -6 -0 -1 -0 -3 -15 500
Hegg Mai 5 Plass 35 500
5 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld P. Bendiksen Drammen Travbane 0 24/1 - 03 / 5 2100 40,2ag 338
e. Holter Terna v. Friggbest K. Johansen Biri Travbane 8 14/12 - 09 / 5 2100 37,8 g 286
Per Ivar Bendiksen-Ann Kristin Bendiksen K. Johansen Bjerke Travbane 3 05/12 - 01 / 2 2140 39,0 38
P. Bendiksen P. Bendiksen Biri Travbane 0 28/9 - 01 / 2 2100 37,7 208
svart,oransje skråb.og sk.stk. m/sv.st P. Bendiksen Biri Travbane 0 22/7 - 01 / 1 2100 37,4 202
6 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -13 -0 -1 -2 -6 -31 500
Nergaards Driva 6 Plass 33 500
6 år BRUN HP v.Håkon Jo* V. Hop Momarken Travbane 0 10/9 - 08 / 2 2140 33,6 136
e. Tranmæls Lykke v. Lykke Gutten B. Steinseth Bjerke Travbane 6 03/9 - 02 / 7 2100 33,7ag 163
Inge Hansen /Våler I Solør B. Steinseth Biri Travbane 0 16/8 - 08 / 6 2100 40,6 g 339
V. Hop Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 2 02/8 - 01 / 12 2120 34,2 204
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl B. Steinseth Biri Travbane 7 26/7 - 01 / 9 2120 34,3 184
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 7 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 8 04/9 - 08 / 1 2140 34,4 155
e. Nesstjerna v. Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane P 23/8 - 22 / 13 2120 35,6 P
Arne Petter Kynningrød /Halden P. Midtfjeld Bjerke Travbane - 22/4 - 02 / 5 2100 dg a 237
G. Flåten Arne Petter Kynningrød G. Flåten Momarken Travbane 9 11/12 - 01 / 12 2160 35,7 258
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 4 26/11 - 02 / 3 2100 36,5 328
8 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -5 500 2014: -9 -0 -0 -0 -4 -9 000
Finseth Bris* 8 Plass 40 413
7 år MØRKBR HP v.Steinsvad Eld J. Brenne Bjerke Travbane 0 04/9 - 08 / 13 2160 33,8 g 458
e. Finseth Frost v. Alm Svarten B. Goop Arvika 7 29/7 - 09 / 1 2100 34,6 g 19
Sverige S. Eilefsen Årjäng 1 12/7 - 01 / 1 2140 31,9 132
J. Brenne Morten Aamodt J. Brenne Momarken Travbane 7 25/6 - 01 / 12 2160 35,0 g 628
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame J. Brenne Drammen Travbane 7 10/6 - 10 / 10 2120 34,5 g 680
9 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Stensvik Serine 9 Plass 26 000
6 år BRUN HP v.Spikeld C. Antonsen Bjerke Travbane 7 03/9 - 02 / 4 2100 38,1arg 101
e. Kos Marie v. Kos Knekten G. Helseth Nossum Travbane 0 14/7 - 04 / 1 1700 36,4 g 999
Gaute Inge Helseth /Averøy G. Helseth Leangen Travbane 0 30/6 - 10 / 14 2180 dist g 431
C. Antonsen L. Kolle Orkdal Tråvpark 3 14/6 - 03 / 9 1720 36,4 427
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. G. Helseth Leangen Travbane 6 15/4 - 01 / 5 2140 38,1 g 504