Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr.
3-15-årige høyest 9.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : 2-9 Trippel : 2-9-10 Plass : 2-9-10

1 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Turbo Bjarne 2100 1 Plass 0
5 år MØRKBR V v.Tyri Knekten G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 13/9 - 20 / 10 2120 35,2 P
e. Furu Skøia v. Skøiar M. Helland Klosterskogen Travbane N 14/6 - 22 / 7 2120 dgpp N
Malin Berg Andersen /Porsgrunn M. Helland Klosterskogen Travbane P 29/12 - 20 / 5 2120 44,2 P
T. Solberg Malin Berg Andersen M. Helland Jarlsberg Travbane - 11/12 - 01 / 7 2100 dg 458
Blå m/gull seler&stjerner, reklame M. Helland Klosterskogen Travbane P 11/4 - 21 / 6 2100 48,8 g P
2 2015: -3 -1 -2 -0 -0 -25 000 2014: -10 -2 -2 -1 -5 -58 500
Kongerød Gutten 2 Plass 108 500
7 år RØD V v.Qvadrigo (S) E. Grohs Klosterskogen Travbane P 16/9 - 22 / 7 2120 35,5 P
e. Kongerød Jenta v. Elding
Tom Grohs /Skien
E. Grohs Tom Grohs
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme
3 2016: -2 -0 -1 -1 -0 -10 000 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Sørdal Odin 3 Plass 36 500
6 år SVART V v.Bork Odin J. Undem Drammen Travbane P 05/9 - 21 / 5 2120 43,1 g P
e. Unni Vilja v. Friggbest J. Gaustad Klosterskogen Travbane 23/8 - 21 / 11 1720 59,3 B
Oskar Slåttland /Roa J. Gaustad Klosterskogen Travbane 06/8 - 21 / 1 1700 56,9 g B
J. Undem Henning Undem
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
4 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -14 000 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Jerkeld 4 Plass 106 188
9 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Biri Travbane - 30/8 - 01 / 2 2100 dg 151
e. Spang Koso v. Kos Knekten I. Asphaug Leangen Travbane - 27/5 - 01 / 1 2140 dg 212
Stall Uthaugan B. Ekløf Dannero 0 20/5 - 02 / 1 2140 39,5 g 87
C. Antonsen J. Blekkan Leangen Travbane P 30/9 - 21 / 5 2160 41,3 g P
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl J. Blekkan Leangen Travbane P 07/3 - 20 / 7 2160 44,1 P
5 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 5 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Momarken Travbane P 06/8 - 20 / 6 2160 39,8 P
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Drammen Travbane 30/10 - 22 / 4 1720 50,9 B
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 05/9 - 21 / 13 1680 57,0 g B
K. Bjørnerød
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm
6 2014: -15 -0 -0 -3 -5 -24 000 2013: -4 -0 -0 -1 -3 -12 500
Veslemøy Mauser 6 Plass 36 500
7 år SVART HP v.Kos Knekten E. Høitomt Drammen Travbane P 12/9 - 20 / 4 2120 35,0 P
e. Trøndermøy v. Lyngsvarten G. Austevoll Momarken Travbane 15/12 - 25 / 3 2160 00,3 B
Eivind Gravdal /Hof
E. Høitomt Frode Akselsen
Hvit m/svarte ermer, reklame
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -1 -2 -8 -65 000
Huldre Oskar 2120 1 Plass 250 500
7 år BLAKK V v.Tangen Scott A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 13/9 - 20 / 13 2120 36,9 P
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv T. Solberg Jarlsberg Travbane - 05/7 - 08 / 1 2100 dg 105
Marius Bugge-Beate Gundersen P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane - 17/3 - 07 / 2 2100 dg 133
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Drammen Travbane - 11/2 - 04 / 3 2100 dg 162
Blå m/ hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Drammen Travbane 6 07/1 - 01 / 5 2120 38,2 g 96
8 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 2 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 13/9 - 01 / 3 2100 32,6 86
e. Rufina v. Spikeld L. Kolle Klosterskogen Travbane P 15/8 - 20 / 4 2120 37,0 P
Silje Hogner /Slattum T. Solberg Klosterskogen Travbane P 26/4 - 21 / 4 2100 44,6 g P
L. Kolle Monica Røed Sørensen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 16/12 - 22 / 6 2120 58,3 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
9 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -0 -0 -0 -8 -17 000
Ulspika 3 Plass 37 500
8 år MØRKBR HP v.Spikeld E. Knutsen Drammen Travbane 6 12/9 - 03 / 1 2100 34,5a 504
e. Ulperla v. Perle Troll E. Knutsen Jarlsberg Travbane 7 18/8 - 10 / 5 2100 36,4 769
Susanne Sørensen Graven-Thore A. Graven E. Knutsen Klosterskogen Travbane 0 08/8 - 01 / 6 2100 38,3 g 262
E. Knutsen Berit Anita Graven E. Knutsen Drammen Travbane P 15/7 - 20 / 7 2120 38,0 P
burgunder m/blå e.p.k. i blå hestesko. E. Knutsen Jarlsberg Travbane N 16/11 - 22 / 8 2120 42,4 g N
10 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 4 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Helland Bjerke Travbane P 11/9 - 25 / 10 2180 35,9 P
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 08 / 11 2100 br g 221
Maria Andreassen /Stavern E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 16/5 - 21 / 12 2120 37,1 g P
M. Helland Ida-Therese Skaane G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 17/3 - 07 / 3 2100 dist g 224
gul m/svart h og ermstriper K. Malmin Klosterskogen Travbane - 07/3 - 01 / 11 2120 dg 371