<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:58 V5-5
#MONTÉLØP #
MONTÉLØP
Varmblods 2100 m. Monté Autostart. Maks 10 startende.
4-12-årige høyest 400.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 1 Duo : 1-7 Trippel : 1-7-2 Plass : 1-7-2

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ante (S) 2100 1 Plass 393 050
10 år BRUN V v.Gazza Degato* (S) M. Berdalen Drammen Travbane 3 05/9 - 04 / 2 2500 19,3a 113
e. Antoinetta* (S) v. Speedy Tomali (US) E. Høitomt Biri Travbane 6 30/8 - 03 / 1 2600 16,4a 266
Guri Grimsgård-Anne Karin Grimsgård E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 22/8 - 05 / 2 2100 dg a 78
S. Løvvold Evy Marie Brinch (T) S. Løvvold Bjerke Travbane P 07/8 - 22 / 2 2140 19,7 P
Mblå, gult sk.stk og sidefelt, rekl M. Høitomt Bjerke Travbane 6 24/7 - 03 / 8 2100 18,0a 115
2 2015: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2014: -11 -0 -1 -3 -3 -50 500
Speedy Scarlet E. 2 Plass 433 000
9 år BRUN V v.Scarlet Knight* (US) M. Pedersen Bjerke Travbane 0 04/9 - 09 / 10 2100 15,3a 312
e. Ann Speedy T. v. Speedy Tomali (US) J. Øveraasen Biri Travbane 1 04/8 - 05 / 10 2100 15,5a 24
Egil Stensrud /Vear J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 4 14/7 - 03 / 6 1609 13,9a 310
J. Øveraasen Bjørn Steinseth (T) H. Morken Jarlsberg Travbane 1 21/6 - 02 / 9 2100 15,7a 18
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm A. Sveen Bjerke Travbane 2 12/6 - 09 / 8 2100 17,3a 44
3 2014: -8 -0 -0 -1 -2 -9 000 2013: -24 -0 -3 -2 -8 -56 000
Dino Dean (US) 3 Plass 273 325
7 år BRUN H v.Windsongs Legacy* (US) L. Haslie Bjerke Travbane 2 06/9 - 02 / 11 2100 17,6a 73
e. Dinadean (CA) v. Garland Lobell (US) V. Hop Biri Travbane 2 30/8 - 03 / 2 2600 16,1a 451
Stall Levick E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 14/8 - 10 / 8 2100 17,4a 689
L. Pedersen Bjørn Steinseth (T) E. Hafskjold Biri Travbane 6 04/8 - 05 / 9 2100 16,9a 323
Rødt m/svart sk.felt,sidefelt&ermr,rek R. Strøm Momarken Travbane 0 23/7 - 05 / 7 2140 16,1a 203
4 2015: -9 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -19 -0 -1 -2 -10 -37 500
Fidilo (DE) 4 Plass 370 721
9 år MØRKBR V v.Divinator (US) M. Amundsen Drammen Travbane 2 05/9 - 04 / 9 2500 19,2a 73
e. Felicity (DE) v. Keystone Voyager (US) M. Fløttum Klosterskogen Travbane 5 31/8 - 02 / 9 2100 17,7a 55
Stall Leknes M. Amundsen Biri Travbane 2 04/8 - 05 / 8 2100 16,3a 98
M. Amundsen Cato Antonsen (T) S. Eilertsen Bjerke Travbane 2 24/7 - 03 / 2 2100 17,6a 93
Gul m/rødt sk.f. hvitt sidef,u.erm&man C. Antonsen Momarken Travbane 4 07/7 - 05 / 4 2140 15,1a 714
5 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -17 -0 -1 -0 -0 -7 500
Vicky's Voice 5 Plass 134 000
6 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) E. Hafskjold Momarken Travbane 2 10/9 - 09 / 2 2140 17,2a 119
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) S. Eilertsen Sørlandets Travpark - 25/8 - 02 / 9 2140 g5 ag 40
Kjetil Roe /Bø I Telemark E. Hafskjold Jarlsberg Travbane P 18/8 - 22 / 2 2100 18,1 P
E. Hafskjold Arthur Bø (T) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 09/8 - 09 / 4 2100 19,2 g 358
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 06 / 8 1609 15,7ag 217
6 2013: -12 -0 -0 -1 -5 -22 000 2012: -10 -1 -0 -1 -5 -30 000
Butterfly Star 6 Plass 267 500
8 år BRUN HP v.Super News (US) B. Steinseth Drammen Travbane 7 12/9 - 05 / 8 2100 17,3a 580
e. Taci Ø. v. Tamin Sandy B. Steinseth Drammen Travbane 7 05/9 - 03 / 5 2100 19,1ag 63
Svein Torp-Margrethe Grindalen L. Gundersen Biri Travbane 4 04/8 - 05 / 3 2100 16,5a 180
R. Strøm Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Drammen Travbane 7 09/7 - 03 / 9 1700 16,4a 150
grønn m/hvite bånd, rekl. på hvitt fel T. Espedal Bjerke Travbane 0 01/5 - 08 / 7 2100 16,1a 1161
7 2019: -8 -2 -1 -1 -4 -67 559 2018: -25 -2 -7 -5 -5 -163 430
Fux Pride 7 Plass 1 053 606
11 år RØD V v.Juliano Star* (FR) L. Gundersen Momarken Travbane P 10/9 - 20 / 3 2140 21,8 P
e. Speedy Victoria v. Speedy Tomali (US) P. Midtfjeld Forus Travbane 6 29/6 - 05 / 4 2040 15,5a 40
Trude Kleveland-Stig Lea P. Midtfjeld Drammen Travbane - 10/6 - 06 / 12 2100 dg a 68
L. Gundersen Per Oleg Midtfjeld (T) E. Høitomt Biri Travbane 1 15/5 - 07 / 7 1609 13,5a 154
svart med hvit reklame S. Wassberg Biri Travbane 4 27/4 - 07 / 8 2100 14,5a 62
8 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Amore Alexis (S) 8 Plass 130 025
9 år BRUN HP v.From Above* (S) T. Mjøen Leangen Travbane 6 09/9 - 02 / 3 2140 17,4 251
e. Kortis (S) v. Express Ride* (US) T. Kleveland Leangen Travbane 5 02/9 - 08 / 6 2160 20,5 199
Jan Erik Aaberg-Trude Kleveland Ø. Wagnild Leangen Travbane 0 19/8 - 03 / 3 2140 18,5 207
T. Kleveland A. Frønes Klosterskogen Travbane 7 08/8 - 04 / 11 2100 20,0a 144
Kongeblå,sv/hv.sirkel,sv.mansj,hv.ermr K. Malmin Klosterskogen Travbane 5 29/7 - 03 / 11 1700 16,7a 99
9 2013: -4 -0 -1 -1 -0 -12 500 2012: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Persos Peppe* (S) 9 Plass 19 221
6 år SVARTBRUN V v.Home Alone* (S) C. Sundqvist Solvalla 0 30/8 - 02 / 7 2140 dist ag 159
e. Persos Parma (S) v. Giant Chill* (US) H. Bye Kala Landbane 2 30/7 - 09 / 2 1900 19,3 171
Sverige H. Bye Magnor Travbane 3 16/7 - 03 / 1 2000 20,2 g 46
H. Bye Steinar Holm (T) H. Bye Bjerke Travbane P 26/6 - 21 / 2 2140 20,4 P
Hvit m/lilla ermer&stolpe v.side,rekl C. Lindblom Eskilstuna - 24/7 - 11 / 1 2140 dg 407
10 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -16 -0 -0 -1 -4 -17 000
Sarzaparilla 10 Plass 258 000
8 år MØRKBR HP v.Super Arnie* (US) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 3 05/8 - 04 / 3 2140 16,4a 591
e. Glorious Soup (US) v. Baltic Speed (US) A. Sjoner Leangen Travbane 0 29/7 - 01 / 11 1640 16,0a 546
Ronny Gussiås-Arnhild Fiske A. Aursand Leangen Travbane - 30/6 - 04 / 2 2640 dg a 634
R. Bjørnbeth Arnhild Fiske T. Mjøen Leangen Travbane 0 24/6 - 06 / 1 2140 17,7 523
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame Å. Tengsareid Leangen Travbane 0 16/6 - 07 / 11 1640 16,6a 216