<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:41 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 150.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 250.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 8 Duo : 8-14 Trippel : 8-14-7 Plass : 8-14-7

1 2013: -8 -0 -0 -2 -2 -19 000 2012: -17 -1 -1 -3 -5 -61 000
Maiamy 2140 1 Plass 106 500
6 år BORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Drammen Travbane 0 24/8 - 05 / 1 2100 32,4 g 478
e. Maia Mollyn v. Atom Vinter G. Austevoll Biri Travbane 5 04/8 - 09 / 2 2100 29,9a 79
Elin Kristin Nilsen /Borgenhaugen G. Austevoll Biri Travbane 3 26/7 - 05 / 1 2100 31,0a 126
G. Austevoll Elin Kristin Nilsen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 18/5 - 05 / 15 2120 33,8 652
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 10/5 - 03 / 7 1609 31,1ag 86
2 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -13 -0 -1 -0 -2 -12 500
Venger Ane 2 Plass 108 500
8 år BRUN HP v.Gam Vinter S. Hammersborg Biri Travbane 0 09/9 - 04 / 2 2100 32,1ag 388
e. Venger Hanne v. Minpil E. Høitomt Biri Travbane 0 30/8 - 02 / 1 2100 30,2 398
Erik Korsvolla-Hans I. Hallum H. Tvedt Jarlsberg Travbane 4 23/8 - 08 / 5 1609 29,1a 183
K. Malmin Erik Korsvolla K. Malmin Bjerke Travbane - 20/2 - 03 / 9 2160 dg 867
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Solberg Bjerke Travbane 0 30/1 - 04 / 9 2160 35,8 365
3 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -22 -0 -1 -2 -7 -37 548
Nebbenes Helen 3 Plass 193 584
8 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane - 11/9 - 02 / 15 1660 dg 553
e. Nebbenes Eli v. Elding T. Solberg Bjerke Travbane - 28/8 - 04 / 11 1660 dg 149
Normann Hansen /Askim E. Høitomt Momarken Travbane 3 06/8 - 05 / 12 2160 29,8 627
G. Gundersen Jens Kristian Brenne (T) J. Brenne Momarken Travbane 6 16/7 - 03 / 6 2140 31,4 214
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Glittum Momarken Travbane - 02/7 - 08 / 3 1640 dg a 96
4 2014: -10 -2 -0 -1 -2 -55 000 2013: -17 -0 -3 -2 -7 -97 222
Stokkefaksa 4 Plass 225 643
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Klosterskogen Travbane 0 31/8 - 07 / 4 1700 br g 185
e. Stokkesvarta v. Elding T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 03 / 3 2100 29,5a 33
Stall H.I.K. M. Ottersen Biri Travbane 3 04/8 - 09 / 6 2100 29,6a 47
T. Solberg Morten M. Ottersen (T) M. Ottersen Biri Travbane 5 28/7 - 06 / 1 1609 28,1a 169
Blå m/gull seler&stjerner, reklame H. Eggen Momarken Travbane 4 02/7 - 08 / 9 1640 27,7a 103
5 2013: -12 -0 -1 -3 -5 -49 500 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spiklita 5 Plass 153 000
10 år SVARTBRUN HP v.Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane 6 07/9 - 01 / 9 1660 28,4 81
e. Bork Lita v. Bork Rigel L. Kolle Bjerke Travbane 3 28/8 - 04 / 13 1660 29,3 g 423
Bjørn Inge Ramstad-Berit Slåtto Neerbye L. Kolle Bjerke Travbane 3 20/8 - 04 / 2 1609 28,3a 232
L. Kolle Bjørn-Inge Ramstad M. Tidemansen Bjerke Travbane 0 08/8 - 05 / 11 1609 28,5a 575
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 3 31/7 - 04 / 5 1660 29,0 701
6 2015: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2014: -17 -1 -0 -0 -3 -69 500
Spik Pålly 6 Plass 218 000
7 år BRUN HP v.Spikeld C. Antonsen Bjerke Travbane 0 07/9 - 01 / 5 1660 30,6 g 89
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten C. Antonsen Drammen Travbane 0 12/8 - 04 / 3 2100 31,2 132
Jæren Hingst AS /Kleppe C. Antonsen Momarken Travbane 0 07/7 - 08 / 5 2160 30,3 g 63
C. Antonsen C. Antonsen Bjerke Travbane - 29/5 - 02 / 13 1660 g0 g 39
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Jarlsberg Travbane - 18/5 - 05 / 8 2100 dg 50
7 2014: -22 -1 -0 -0 -6 -30 500 2013: -24 -0 -2 -6 -9 -87 000
Trø Frøkna 7 Plass 137 500
6 år SVART HP v.Fakse* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 07/9 - 01 / 4 1640 29,2 97
e. Trø Flikka v. Bork Rigel E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 15/8 - 06 / 9 2100 31,6a 53
Stall Soltun & Stall Werktal E. Høitomt Bjerke Travbane 0 31/7 - 04 / 2 1640 32,0 g 140
E. Høitomt E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 20/7 - 07 / 2 1640 28,5 140
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 3 09/7 - 01 / 1 2100 31,8a 85
8 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -4 -0 -0 -7 -119 856
Balderina* 2160 1 Plass 236 902
7 år BRUNSVART HP v.H.G. Balder U. Axelson Bjerke Travbane 4 03/9 - 04 / 8 1609 27,1a 140
e. Selbustjerna v. Bork Rigel U. Axelson Drammen Travbane 5 24/8 - 05 / 3 2100 29,9 76
Sverige U. Axelson Bjerke Travbane 0 08/8 - 05 / 10 1609 dist ag 35
P. Midtfjeld Therese Andersson U. Axelson Momarken Travbane 1 23/7 - 06 / 10 1640 26,9a 107
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek U. Axelson Momarken Travbane 4 07/7 - 07 / 1 2140 27,3a 218
9 2014: -9 -0 -0 -1 -2 -10 000 2013: -26 -0 -0 -2 -7 -30 680
Skøylill 2 Plass 190 653
9 år SVART HP v.Ravn Jahn E. Schem Drammen Travbane 8 05/9 - 01 / 11 2100 29,3ag 577
e. Sindy Linn v. Lykke Gutten E. Schem Jarlsberg Travbane 0 26/8 - 04 / 4 2100 31,1ag 321
Stall Skøy E. Schem Biri Travbane - 16/8 - 05 / 4 1609 dg a 296
E. Schem G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/8 - 02 / 11 2160 29,8 g 472
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame E. Schem Momarken Travbane 0 23/7 - 06 / 4 1640 29,7ag 322
10 2013: -6 -0 -0 -1 -4 -14 500 2012: -16 -1 -2 -0 -7 -51 000
Borhaug Blesa 3 Plass 186 500
8 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 5 19/8 - 03 / 7 1609 28,3a 156
e. Tømtablessa v. Pilmingutt S. Skjølås Bjerke Travbane 6 08/8 - 05 / 7 1609 28,2a 468
Steinar Melby /Maura E. Høitomt Biri Travbane 6 24/5 - 04 / 6 2100 28,3a 140
H. Holm Steinar Melby H. Holm Momarken Travbane 3 06/5 - 04 / 11 1640 27,9a 197
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Horpestad Årjäng - 21/4 - 07 / 4 2140 dg 1265
11 2017: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gulheim Raia 4 Plass 253 000
10 år BRUN HP v.Gam Vinter O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 07/9 - 08 / 2 2140 dg 693
e. Gulheim Jerva v. Hvatt Djerven O. Mikkelborg Biri Travbane 0 16/8 - 05 / 12 1609 32,5a 174
Svein Arild Gulheim-Kristian Gulheim H. Gulheim Bjerke Travbane 0 08/8 - 05 / 12 1609 28,8a 262
O. Mikkelborg Håkon Gulheim (A) H. Gulheim Sørlandets Travpark 2 20/7 - 07 / 6 1660 27,0 81
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 13/7 - 05 / 2 1600 dg 64
12 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -20 -0 -5 -3 -1 -86 000
Elding Tora 5 Plass 323 000
8 år SVART HP v.Elding M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 18/8 - 09 / 5 2100 32,7a 209
e. Dolly Stjerna v. Spang Best G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 11/7 - 06 / 6 1609 25,9a 309
Alf Inge S. Thengs-Monica Skatvedt Thengs L. Kolle Momarken Travbane 0 02/7 - 03 / 3 1640 27,6a 277
F. Hamre Monica Skatvedt Thengs M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 07/6 - 09 / 9 2100 33,0a 499
Delt mørkblå/lysblå, reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 0 29/5 - 05 / 2 2100 29,5a 568
13 2014: -9 -1 -1 -1 -2 -33 000 2013: -28 -0 -0 -3 -11 -51 000
Carolina K. 6 Plass 225 000
10 år SVART HP v.Pål Even M. Berdalen Sørlandets Travpark 6 01/9 - 05 / 2 2140 30,3 755
e. Janne Grei v. Greivin (S) M. Berdalen Drammen Travbane 0 24/8 - 01 / 7 2100 28,6a 509
Kine Wian-Matheo Wian-Johansen M. Berdalen Bjerke Travbane 0 21/8 - 02 / 7 2100 32,7a 209
M. Berdalen Tonje Åsheim J. Brenne Drammen Travbane 4 12/8 - 08 / 7 1700 30,0a 528
Vinrød,hvitt felt,svart ermst&mans,rek M. Berdalen Momarken Travbane 6 06/8 - 09 / 7 2140 33,6a 313
14 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fiks 7 Plass 231 500
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld M. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/9 - 07 / 5 2100 29,1a 82
e. Spensti v. Pilmin M. Antonsen Momarken Travbane 0 16/7 - 06 / 11 1640 28,7a 155
Morten Antonsen /Gran V. Hop Jarlsberg Travbane 4 11/7 - 06 / 9 1609 26,5a 169
V. Hop Morten Antonsen (T) K. Johansen Drammen Travbane 6 22/6 - 08 / 10 2100 28,7a 466
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 29/5 - 05 / 7 2100 30,8a 156
15 2013: -6 -0 -0 -0 -5 -12 670 2012: -18 -1 -1 -0 -6 -43 658
Zara Hegero* (S) 8 Plass 223 156
8 år SVARTBRUN HP v.Järvsöfaks (S) B. Goop Åmål 5 18/8 - 06 / 1 1680 28,3a 57
e. Svatti* v. Gaute J. Kontio Årjäng - 13/7 - 13 / 3 1640 br ag 80
Sverige Å. Sundberg Romme 7 14/6 - 07 / 1 1640 27,8 g 119
M. Andersson B. Goop Romme 4 31/5 - 10 / 3 2160 28,8 257
rød med brun kile & svarte ermer. G. Austevoll Drammen Travbane 7 25/4 - 01 / 5 2100 31,1a 31