<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V5B-3


Varmblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 8.000 kr.
3-12-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 12 Duo : 12-1 Trippel : 12-1-8 Plass : 12-1-8

1 2018: -17 -0 -1 -1 -11 -49 500 2017: -14 -1 -0 -2 -7 -50 500
Silvio Landerye 2100 1 Plass 165 500
8 år BRUN V v.Super News (US) S. Wassberg Bergen Travpark 2 22/8 - 07 / 6 2100 20,1 33
e. Silvana Landerye (NL) v. Mondo Joe* (US) O. Wassberg Bergen Travpark P 09/7 - 21 / 3 2100 19,8 P
Anita Jensen /Blomsterdalen O. Wassberg Bergen Travpark 28/8 - 23 / 1 1600 28,8 B
S. Wassberg Anita Jensen O. Wassberg Bergen Travpark 19/8 - 22 / 1 2100 26,6 B
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame
2 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cute Coktail 2 Plass 0
5 år MELL.BR. HP v.Love You* (FR) Å. Tengsareid Bergen Travpark - 22/8 - 07 / 7 2100 dg 153
e. Dancing Vibranti v. Vibrante (S) G. Lura Bergen Travpark P 25/7 - 21 / 1 2100 23,0 P
Lisbeth Storsten /Heimdal A. Solhus Leangen Travbane 26/12 - 21 / 2 1640 45,0 g N
G. Lura
Grønn m/svart sk.stk,skråbå&mansj,rekl
3 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -1 -2 -5 -37 500
Restless Evita 3 Plass 233 500
9 år BRUN HP v.Rite On Line (US) R. Tvedt Bergen Travpark P 29/8 - 25 / 3 2100 19,7 P
e. Fancy Space (S) v. Defi D'aunou* (FR) F. Hamre Bjerke Travbane 0 10/10 - 09 / 11 2140 br g 103
Aslaug Øvrebø-Svein Olav Arnøy F. Hamre Bjerke Travbane - 26/9 - 01 / 5 2140 dg 60
J. Landaas Connie Bjørke L. Kolle Drammen Travbane 3 04/9 - 02 / 3 2100 19,3a 41
hvit m/tre gule ermringer. blå søm +re E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 07/6 - 01 / 1 2100 22,1 g 50
4 2016: -8 -1 -0 -0 -3 -24 000 2015: -16 -1 -0 -1 -5 -31 000
Kandahar 4 Plass 113 500
6 år BRUN V v.From Above* (S) K. Handeland Forus Travbane 6 20/8 - 03 / 2 2040 19,8 248
e. Miami Beach v. Silver Pine* (US) K. Handeland Bergen Travpark - 18/7 - 01 / 6 2100 dg 207
Brit-Elin Paulsen-Rolf Høyland K. Handeland Forus Travbane - 04/6 - 08 / 7 2040 dg 298
K. Handeland K. Handeland Forus Travbane P 21/5 - 20 / 1 2040 20,9 P
rød m/tre svarte stolper/ermstr.+rekl. K. Handeland Forus Travbane 27/11 - 22 / 1 2040 26,3 B
5 2016: -4 -0 -1 -0 -0 -12 000 2015: -12 -1 -1 -4 -1 -42 000
Pitarious 5 Plass 121 500
6 år MØRKBR V v.Tartar Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 05/9 - 07 / 1 2100 19,1 139
e. Stradivarious v. Harmonious* (US) Ø. Austevoll Bergen Travpark P 04/7 - 22 / 3 2100 21,4 P
Stall Pitarious Ø. Austevoll Bergen Travpark 29/11 - 21 / 1 2100 30,5 B
Ø. Austevoll Oddbjørn Mathisen Ø. Austevoll Bergen Travpark 13/9 - 23 / 1 1600 33,7 g B
rød m/grønt kryss + rekl.
6 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000
C.C. Kruzer 6 Plass 4 000
4 år MØRKBR V v.Dell Ridge Image* (CA) O. Wassberg Bergen Travpark 0 05/9 - 07 / 3 2100 20,0 257
e. C.C. Kruzers Girl v. King Kruzer (CA) O. Wassberg Bergen Travpark 7 22/8 - 07 / 5 2100 21,6 58
Catrine Kristiansen Winge /Skien L. Hauge Bergen Travpark - 30/5 - 08 / 8 2120 dg 558
L. Hauge Geir Borge L. Hauge Bergen Travpark 5 16/5 - 03 / 2 2100 20,0 202
Gul m/hvitt kilef.felt, svart ermr,rek Ø. Austevoll Bergen Travpark P 04/4 - 20 / 2 2100 22,0 g P
7 2016: -5 -0 -0 -0 -4 -11 500 2015: -16 -0 -1 -4 -6 -36 500
Wish Me Good Luck 7 Plass 90 000
7 år MØRKBR HP v.Stand Strong* (US) O. Storetvedt Bergen Travpark P 22/8 - 22 / 2 2100 19,3 P
e. Kecita Sund v. Big Spender (S) O. Storetvedt Bergen Travpark 0 09/8 - 09 / 2 2100 22,8 g 247
Per Ørjan Lygresten-Veronica Steensohn O. Storetvedt Bergen Travpark 9 05/7 - 11 / 1 2100 20,7 40
O. Storetvedt Veronica Steensohn T. Totland Bergen Travpark P 19/4 - 22 / 1 2100 21,6 P
lysblå m/mørkblå ermstripe + rekl. O. Storetvedt Bergen Travpark 06/10 - 22 / 2 1600 27,6 B
8 2018: -6 -0 -0 -3 -2 -20 500 2017: -6 -0 -0 -0 -4 -10 000
Elling Blitz 8 Plass 79 000
9 år BRUN H v.Stand Strong* (US) L. Hauge Bergen Travpark - 10/8 - 01 / 5 2100 dg 137
e. Good Bye Lady v. Lord Of All (US) C. Olsen Bergen Travpark 2 18/7 - 01 / 5 2100 20,8 63
Kamilla Drangevåg /Arnatveit C. Olsen Bergen Travpark P 09/7 - 21 / 2 2100 19,7 P
C. Olsen Kamilla Drangevåg J. Mjølnerød Momarken Travbane P 22/4 - 22 / 2 2140 24,1 P
Blå m/røde seler,ermstr,belt,rekl J. Brenne Momarken Travbane 27/9 - 22 / 1 2140 31,4 B
9 2017: -10 -2 -1 -1 -2 -111 685 2016: -16 -2 -3 -1 -6 -216 089
Republique 2120 1 Plass 692 123
7 år BRUN V v.Offshore Dream* (FR) G. Mikkelsen Forus Travbane 5 13/8 - 04 / 10 2040 19,4 138
e. Alvena Onaka (S) v. Pine Chip* (US) Å. Tengsareid Bergen Travpark 2 25/7 - 07 / 2 2100 18,0 42
Stall Stroganoff Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 17/7 - 08 / 8 2140 17,9 408
Å. Tengsareid Morten Lura (T) Å. Tengsareid Forus Travbane P 07/5 - 21 / 3 2040 21,5 g P
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Mikkelsen Forus Travbane 09/10 - 22 / 4 1600 25,8 B
10 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -2 -0 -3 -41 500
Fight On Aristo 2 Plass 188 500
8 år BRUN V v.Stand Strong* (US) O. Wassberg Forus Travbane 0 05/8 - 03 / 12 2040 dist a 522
e. Juanita Adel (S) v. Nevele Action (US) O. Wassberg Forus Travbane P 30/6 - 20 / 1 2040 21,2 P
Toyni Amundsen-Mina Amundsen S. Jessen Sørlandets Travpark 0 12/8 - 07 / 3 2140 dist a 325
Å. Rønningen Ove Wassberg (T) S. Jessen Klosterskogen Travbane 5 14/6 - 07 / 8 2100 20,0a 487
grønn m/gult sk.stk. hestesko & ermrin S. Jessen Klosterskogen Travbane 5 31/5 - 09 / 11 2100 20,8a 883
11 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -4 -0 -0 -1 -0 -3 500
Fledermaus (DE) 3 Plass 22 823
6 år BRUN HP v.Supergill* (US) S. Wassberg Bergen Travpark P 29/8 - 22 / 2 2100 20,4 P
e. Alltheway Mae (DE) v. Diamond Way (DE) T. Pettersson Romme 6 23/11 - 01 / 1 2140 18,9 147
Frode Skoge-Emily Smørås-Skoge T. Pettersson Gävle 7 06/11 - 02 / 1 1660 18,3 940
R. Halvorsen Marielle Smørås D. Olsson Bollnäs 8 22/10 - 01 / 1 2160 20,2 g 115
Blå m/hvit ermr,svart søm, rek T. Pettersson Bergsåker 3 11/10 - 09 / 8 2140 19,3 93
12 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -3 -0 -0 -4 -47 237
Clint Attack (DE) 4 Plass 58 662
5 år BRUN V v.Incredible Crafts* (US) R. Tvedt Bergen Travpark 1 22/8 - 07 / 10 2120 19,1 63
e. P'Bird Mon Amie (NL) v. Prince Mystic* (US) J. Dooyeweerd Gelsenkirchen 5 13/1 - 07 / 1 2000 18,4a 52
Michelle Johannessen /Mjølkeråen J. Dooyeweerd Wolvega - 14/12 - 05 / 1 2100 dg a 116
R. Tvedt M. Schmid Gelsenkirchen 0 18/11 - 06 / 1 2000 19,2a 25
svart m/orange&gule striper+4 stjern+r J. Dooyeweerd Berlin-Mariendorf 5 29/7 - 04 / 1 1900 16,9a 492
13 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -14 -0 -1 -2 -4 -25 000
South Africa 5 Plass 64 000
6 år MØRKBR HP v.Magnetic Power (US) L. Larsen Bergen Travpark 7 29/8 - 04 / 1 2100 21,0 584
e. South Lemon Tree v. Potato Chip (US) L. Larsen Klosterskogen Travbane 0 15/8 - 03 / 3 2100 19,9a 112
Stall Waka Waka L. Larsen Bergen Travpark 2 01/8 - 03 / 5 1600 15,8a 113
L. Larsen L. Larsen Bergen Travpark 5 25/7 - 08 / 4 2100 19,3 g 378
Rød m/gull sidef,sk.klaff, ermr,hv.kan E. Høitomt Drammen Travbane 7 01/7 - 03 / 5 2100 21,4a 248
14 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Just Like L. 6 Plass 16 000
6 år RØD HP v.Magnetic Power (US) T. Totland Bergen Travpark 0 10/8 - 01 / 2 2100 20,9 g 443
e. She's A Mode L. v. Lindy's Crown (US) T. Totland Bergen Travpark 0 01/8 - 03 / 2 1600 19,7ag 263
Maijia Schmidt /Breistein Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 18/7 - 01 / 10 2120 20,5 141
T. Totland Svein-Inge Nordal G. Austevoll Momarken Travbane 0 07/7 - 09 / 7 2160 19,4 g 206
blå m/hvitt kileformet skulderstykke G. Austevoll Momarken Travbane 8 25/6 - 09 / 9 2660 21,6 237
15 2014: -10 -1 -2 -1 -4 -44 500 2013: -15 -4 -5 -1 -1 -61 135
Diamond Idzarda (DE) 7 Plass 105 635
4 år BRUN HP v.Diamond Way (DE) R. Bot Dinslaken 0 22/7 - 01 / 1 2100 18,9a 41
e. Sita Idzarda (DE) v. Incredible Crafts* (US) R. Bot Dinslaken - 08/7 - 02 / 1 2100 dg a 14
Terje Lerum-Rigmor Lerum R. Bot Dinslaken 1 24/6 - 01 / 1 2100 18,1a 77
O. Wassberg R. Bot Dinslaken 3 10/6 - 05 / 1 2100 20,1a 18
Rød m/blå ermer, reklame R. Bot Dinslaken 1 27/5 - 06 / 1 2100 22,1a 25