<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:30 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2140 m. Voltestart.
2-årige.
24. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -2 -0 -0 -2 -56 000
Gator's Last 2140 1 Plass 146 000
7 år MØRKBR H v.Gator Trout (US)
e. Alcaphi v. Nevele Pride (US)
Berit Haugen /Oslo
J. Brenne Oddmund Wallevik (T)
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame
2 2017: -18 -3 -1 -0 -4 -114 196 2016: -19 -2 -5 -4 -4 -266 666
Cantab G.T. 2 Plass 516 709
7 år BRUN V v.Cantab Hall (US)
e. Linderchip G.T. v. Enjoy Lavec* (S)
Ingrid Gylland /Hovin I Gauldal
S. Sele Bjørn Goop (T)
Grønn m/hvite sidefelt, rød søm + rekl
3 2015: -5 -1 -0 -1 -1 -21 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Most Wanted 3 Plass 21 000
4 år BRUN V v.Soir Des Tibur M. Tovengen Momarken Travbane 02/9 - 23 / 5 2140 30,5 B
e. Wanda Star V. v. Tarass Boulba* (FR)
Eva Bakari /Skien
M. Tovengen Jens Kristian Brenne (T)
Svart m/rødt sk.stk/seler, hv. rutere
4 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 750 2017: -25 -2 -4 -0 -6 -81 500
Speedy Circle 4 Plass 163 250
7 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US)
e. Elegant Circle v. Malabar Circle Ås* (S)
Stall Kurt Og Gutta
O. Sagholen
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl
5 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Madame Chip 5 Plass 2 000
3 år BRUN HP v.Chipmate* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 04/9 - 23 / 10 1660 31,6 g B
e. Chantelle Camas v. Recourse (US)
Jeanett S. Tønnesen-Jonas Tønnesen
P. Midtfjeld Jeanett Schuffner
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
6 2016: -10 -0 -0 -3 -4 -18 500 2015: -11 -1 -2 -1 -2 -35 500
Valo Bonanza 6 Plass 56 000
5 år MØRKBR V v.Chipmate* (US) S. Eilefsen Momarken Travbane 02/9 - 23 / 3 2140 30,9 B
e. Olala S. (S) v. Gobernador* (FR)
Torgeir Gjølberg /Rygge
S. Weberg
lys blå m. m.blå ermer,krage,mansj.+re
7 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -4 803
C.C. I Am Sofie 7 Plass 8 803
4 år MØRKBR HP v.Kings Sugarboy (S) O. Mikkelborg Momarken Travbane 02/9 - 23 / 1 2140 30,4 B
e. Valley Of Paradise (US) v. Donerail* (US)
Toralf Nystad-Biret Inga G. Somby
O. Mikkelborg
Mørk blå m oransje skulderstykke, rekl
8 2017: -18 -0 -0 -1 -4 -21 500 2016: -16 -1 -0 -2 -8 -45 500
Prinse Lindy 2160 1 Plass 70 200
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Høitomt Momarken Travbane 02/9 - 22 / 10 2160 00,2 g B
e. Prinse Mina v. Moe Odin
Hanne-Marie Ruud /Bjørkelangen
E. Høitomt Joakim Nilsen (A)
Hvit m/svarte ermer, reklame
9 2016: -3 -1 -0 -0 -2 -15 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøken Ulli 2 Plass 15 000
5 år MØRKBR HP v.Lome Elden O. Østre Sørlandets Travpark 01/9 - 20 / 9 2160 53,8 B
e. Findal Lill v. Lille Eyolf
Erland Andersen /Skien
O. Østre Kjell Vidar Braaten (T)
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
10 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -12 -2 -2 -1 -1 -44 500
Grinder Gutten 3 Plass 55 700
7 år SVARTBRUN V v.Trø Faks O. Mikkelborg Biri Travbane 30/8 - 20 / 1 2100 53,0 B
e. Landås Nilla v. Lundfrigg
Per Kristian Grindevoll /Grinder
Ø. Ruttenborg Per Kristian Grindevoll
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
11 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stjerne Tora 4 Plass 0
2 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S)
e. Eldi Stjerna v. Elding
Sverre Haug /Askim
K. Ødegaard
blå m/rød bunn.