<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 Hoppeløp

Varmblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 200.000 kr.
3-12-årige hopper.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : 8-2 Trippel : 8-2-5 Plass : 8-2-5

1 2017: -2 -0 -0 -1 -1 -5 160 2016: -11 -1 -0 -0 -5 -19 844
Gigant Wurst* (FI) 2040 1 Plass 235 578
8 år BRUN HP v.P.J. Punjab (US) K. Paoljærvi Rovaniemi 0 24/8 - 10 / 1 2600 17,8a 141
e. Claudia Buvetier* (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) K. Paoljærvi Harstad Travpark - 04/8 - 09 / 11 2060 dg 87
Finland K. Paoljærvi Bodø Travbane 1 20/7 - 08 / 5 2120 20,6 48
K. Palojærvi K. Paoljærvi Harstad Travpark 3 16/6 - 07 / 2 1600 16,5a 35
rød/hvit/svart K. Paoljærvi Rovaniemi - 09/6 - 02 / 1 2140 dg 73
2 2015: -10 -0 -0 -0 -1 -0 2014: -18 -1 -1 -0 -2 -18 289
Erotic Wurst* (FI) 2 Plass 159 616
8 år MØRKBR HP v.Sugar Free (FI) V. Jokiniemi Kurtakko 5 18/8 - 09 / 1 2120 20,8 160
e. Speedy Joy Joy (FI) v. Speedy G.B.* (US) T. Perttunen Rovaniemi 0 03/8 - 06 / 1 2100 15,4a 804
Finland M. Jauhola Kemijärvi 0 07/7 - 04 / 2 2040 18,5a 71
K. Brenden Taisto Keränen (A) M. Karjalainen Sodankylä 8 29/6 - 09 / 2 2120 19,7 137
gul m/svart skråbånd. T. Perttunen Rovaniemi 0 23/6 - 04 / 2 1600 17,1ag 150
3 2015: -9 -0 -1 -0 -3 -23 500 2014: -17 -0 -2 -1 -9 -37 500
Mayan Mystica 3 Plass 267 062
7 år BRUN HP v.Jetstile M. Lyngen Harstad Travpark 5 04/8 - 06 / 9 2040 16,9a 58
e. Twilight S.E. (S) v. Zoot Suit (US) A. Frønes Harstad Travpark 5 27/7 - 03 / 8 2500 19,3a 36
Silje Bondestad /Finnsnes M. Meløy Harstad Travpark 1 11/7 - 02 / 5 1600 16,0a 94
M. Meløy M. Meløy Harstad Travpark 0 22/6 - 03 / 9 2060 19,0 g 656
Delt blå/rød,gult & grønt skråbånd,rek M. Meløy Harstad Travpark 3 18/5 - 01 / 2 2040 18,4 119
4 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -11 -1 -2 -1 -2 -42 000
Red Bambino 2060 1 Plass 231 200
10 år RØD HP v.Brief Encounter (S) L. Trudvang Harstad Travpark 3 22/6 - 09 / 2 2060 20,2 50
e. Kentucky West v. Bambino's Rocky (US) M. Meløy Harstad Travpark 6 03/6 - 05 / 9 1600 19,2a 80
Silje Merete Karlsen-Mathias Ailu E. Meløy D. Dalen Harstad Travpark 2 28/4 - 08 / 5 2080 17,8 24
D. Dalen Mathis Ailu Eira Meløy (A) D. Dalen Harstad Travpark 1 03/3 - 09 / 6 2040 19,4 27
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Harstad Travpark - 17/2 - 08 / 3 1600 g9 g 13
5 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2014: -12 -0 -2 -1 -2 -22 500
Onimusha (DK) 2 Plass 289 168
9 år MØRKBR HP v.Smok'n Lantern* (US) M. Meløy Harstad Travpark 2 24/8 - 06 / 5 1600 14,4a 376
e. Etoile d'Inverne (S) v. Meadow Gallant* (US) M. Kanstad Harstad Travpark 0 04/8 - 01 / 6 2040 18,5a 116
Marte Lorentzen Rist-Geir-Arne Ellefsen R. Roland Harstad Travpark 2 27/7 - 03 / 2 2500 18,9a 119
S. Pettersen Marte Lorentzen Rist M. Meløy Bodø Travbane 0 20/7 - 08 / 8 2140 20,7 184
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra M. Meløy Harstad Travpark 3 11/7 - 05 / 2 2500 20,1a 718
6 2013: -18 -0 -0 -3 -4 -26 000 2012: -21 -2 -2 -1 -5 -53 500
Somolli's Win 3 Plass 272 000
9 år MELLOMRØD HP v.Zerberus* (DE) J. Stillerud Harstad Travpark 0 24/8 - 06 / 3 1600 15,5a 139
e. Somollis New Star (US) v. Speedy Somolli (US) I. Evertsen Bodø Travbane 4 10/8 - 07 / 9 2100 15,8a 142
Charles Evertsen /Kunes M. Bagstevold Harstad Travpark 3 04/8 - 01 / 8 2040 17,2a 106
J. Stillerud Charles Evertsen (A) L. Vebostad Harstad Travpark 4 27/7 - 03 / 5 2500 19,0a 213
svart m/hvite og røde stolper A. Nordstrand Harstad Travpark - 22/6 - 09 / 3 2060 dg 207
7 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -5 500 2013: -18 -0 -3 -3 -7 -45 850
Davidia L. 4 Plass 492 850
11 år BRUN HP v.Felix Santana* (DE) S. Bendiksen Harstad Travpark 2 04/8 - 02 / 1 2040 17,5 170
e. Invisib L. v. Cumin* (US) L. Johnsen Harstad Travpark 0 27/7 - 06 / 6 2040 17,5a 262
Odd Sørmo-Tor-Kristian Sørmo M. Eggum Olsborgmoen Travbane 3 14/7 - 03 / 7 1740 18,7 PK
S. Bendiksen Tor-Kristian Sørmo O. Eggum Tromsø Travbane 2 30/6 - 03 / 7 2100 18,9 PK
Svart m/rød/sølv sk.klaff&ermring, rek Å. Rønningen Harstad Travpark 0 22/6 - 07 / 10 1600 16,1a 487
8 2014: -13 -1 -1 -0 -3 -29 500 2013: -22 -7 -4 -4 -1 -157 500
J.T.'s Sunshine 5 Plass 320 500
6 år MØRKBR HP v.Magnetic Power (US) A. Heisholt Harstad Travpark 3 24/8 - 06 / 8 1600 14,5a 45
e. Shogun's Sunshine (S) v. Shogun Lobell* (US) L. Sandvik Harstad Travpark 3 04/8 - 06 / 6 2040 16,6a 31
Marte Lorentzen Rist-Geir-Arne Ellefsen B. Øksnevad Harstad Travpark 1 27/7 - 03 / 7 2500 18,8a 26
L. Sandvik Marte Lorentzen Rist L. Sandvik Bodø Travbane - 20/7 - 08 / 7 2140 g4 g 70
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi L. Sandvik Harstad Travpark 2 11/7 - 05 / 5 2500 19,9a 81
9 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -1 -1 -5 250
T.T. Crown 6 Plass 250 500
10 år BRUN HP v.Thai Tanic J. Østring Harstad Travpark 0 11/7 - 05 / 6 2500 20,5a 134
e. Crown Sakra (US) v. Speedy Crown (US) D. Dalen Harstad Travpark 2 16/6 - 06 / 4 2040 18,2a 23
Tonje Fjeldstad /Karlstad J. Østring Harstad Travpark 3 03/6 - 05 / 3 1600 18,8a 94
J. Bjerring Jan Ottar Østring (A) J. Østring Harstad Travpark 1 17/2 - 08 / 1 1600 18,1 155
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Østring Harstad Travpark 0 11/11 - 06 / 5 2060 22,3 1111