<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V5-5
DD-2


Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 290.000 kr.
3-15-årige høyest 420.000 kr.
Premier: 15.000-7.500-5.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 13 Duo : 13-9 Trippel : 13-9-5 Plass : 13-9-5

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -0 -3 -3 -25 000
Mellem Loke 2040 1 Plass 251 000
11 år BORKET V v.Frøyding K. Brenden Lofoten Travpark 3 31/8 - 03 / 1 2220 33,0
e. Trons Marita v. Bork Rigel S. Pettersen Bodø Travbane 4 10/8 - 06 / 11 2140 31,4 147
Ida Jeanette Pedersen-Henriette Pedersen A. Frønes Harstad Travpark 3 27/7 - 07 / 2 2040 31,0a 108
K. Brenden Ida Jeanette Pedersen S. Pettersen Bodø Travbane 0 20/7 - 07 / 13 2140 34,2 665
gul m/svart skråbånd. S. Pettersen Harstad Travpark 5 22/6 - 05 / 11 1600 31,9a 399
2 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Romhus Snuppa 2 Plass 401 350
12 år MØRKBR HP v.Gam Vinter M. Carlsen Harstad Travpark 0 24/8 - 07 / 9 1600 28,6ag 246
e. Romhus Eli v. Elding L. Sandvik Harstad Travpark 0 04/8 - 08 / 8 2080 32,3 g 218
Maria Andreassen /Harstad E. Sjåvoll Harstad Travpark 6 22/6 - 06 / 8 2040 30,5a 166
E. Sjåvoll Gro Sølvi Sjåvoll (A) E. Sjåvoll Harstad Travpark 1 16/6 - 04 / 3 2060 30,8 51
svart m/to gull-lyn E. Sjåvoll Bodø Travbane 2 09/6 - 03 / 1 1600 29,2a 58
3 2015: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -11 -0 -0 -1 -2 -6 350
Mia Juni 3 Plass 268 155
13 år BRUN HP v.Høiby Kongen M. Eggum Harstad Travpark 0 04/8 - 08 / 5 2080 dist 859
e. Kapilla v. Pilmin M. Eggum Harstad Travpark 0 27/7 - 04 / 3 2040 31,5 655
Nina Renbjør Bjørgum /Harstad M. Eggum Olsborgmoen Travbane 5 14/7 - 04 / 4 1740 32,0 g PK
L. Sandvik Oddmund Eggum (T) M. Eggum Harstad Travpark 0 11/7 - 04 / 4 1600 dist a 108
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi M. Eggum Tromsø Travbane 0 30/6 - 04 / 5 2080 31,5 PK
4 2013: -12 -1 -1 -1 -4 -34 500 2012: -14 -0 -0 -0 -9 -21 500
Kile Håp 4 Plass 287 500
8 år SVART H v.Lome Elden J. Bjerring Bodø Travbane 5 10/8 - 05 / 4 1600 27,8a 61
e. Kile Turid v. Lappe Troll* G. Kanstad Harstad Travpark 4 04/8 - 05 / 3 2040 28,2ag 309
Bente Hennie Berg-Mette Regine B. Finvåg J. Blekkan Bodø Travbane 3 20/7 - 01 / 1 2100 30,8a 51
M. Ringberg Bente Hennie Berg S. Bendiksen Harstad Travpark 6 11/7 - 04 / 7 1600 30,4a 177
blå m/MGR på hvitt skråbånd S. Bendiksen Harstad Travpark 0 22/6 - 06 / 7 2040 30,6a 460
5 2014: -10 -1 -3 -2 -3 -69 214 2013: -9 -2 -3 -2 -1 -72 000
Tøv Sjura 5 Plass 351 964
11 år RØD HP v.Braute A. Heisholt Harstad Travpark 2 24/8 - 07 / 6 1600 26,9ag 177
e. Vesle Kira v. Bork Rigel H. Holm Bodø Travbane 3 10/8 - 05 / 1 1600 26,8a 62
Tone Merete Pettersen /Brøstadbotn H. Holm Harstad Travpark 4 04/8 - 08 / 4 2080 28,6 109
J. Stillerud Sandra Bondestad R. Kruse Harstad Travpark 2 27/7 - 04 / 2 2040 29,8 248
svart m/hvite og røde stolper L. Sandvik Olsborgmoen Travbane P 14/7 - 20 / 2 2100 39,4 P
6 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -16 -1 -2 -1 -6 -54 000
Trø Stilig 2060 1 Plass 450 700
11 år BORKET V v.Spikeld M. Lyngen Harstad Travpark 3 24/8 - 07 / 4 1600 27,0a 214
e. Trø Flikka v. Bork Rigel M. Lyngen Harstad Travpark 3 04/8 - 05 / 8 2040 28,0a 346
Merete Lyngen /Harstad M. Kanstad Harstad Travpark 0 16/6 - 01 / 1 2040 br g 95
M. Lyngen Johnny Rimstad M. Kanstad Harstad Travpark 2 18/5 - 08 / 2 1620 30,7 144
Hvit,blå ermst/sele v.side,rød søm,rek M. Eggum Harstad Travpark - 01/4 - 08 / 1 2060 dg 170
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Wessel Svarten 2 Plass 304 500
14 år SVART V v.Elding S. Knudsen Bodø Travbane 4 20/7 - 01 / 5 2100 32,1ag 197
e. Katinka Best v. Mentor Mollyn S. Knudsen Bodø Travbane 0 09/6 - 03 / 4 1600 29,6a 160
Sven Sturla Knudsen-Anette Broekhuizen S. Knudsen Harstad Travpark 0 28/4 - 06 / 9 1600 29,5a 248
S. Knudsen S. Knudsen Harstad Travpark 6 03/3 - 08 / 5 2040 31,8a 162
hvit m/røde sk.kl,rød/gul stolpe,rekla S. Knudsen Harstad Travpark 4 20/1 - 09 / 13 2060 32,7 232
8 2013: -13 -2 -0 -1 -1 -82 000 2012: -17 -1 -1 -2 -6 -63 000
Varg Spik 3 Plass 406 773
7 år MØRKBR V v.Spikeld S. Bendiksen Harstad Travpark 0 28/4 - 01 / 7 2040 br ag 56
e. Riga Lynn v. Alm Rigel K. Johansen Bjerke Travbane 6 03/4 - 03 / 3 2600 29,0a 207
Team Bendiksen A. Stensen Bjerke Travbane 0 23/3 - 09 / 3 2140 29,6 g 550
S. Bendiksen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 09/3 - 09 / 13 2160 30,8 g 129
Svart m/rød/sølv sk.klaff&ermring, rek K. Johansen Drammen Travbane 1 11/2 - 05 / 4 2100 29,6 91
9 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -20 -1 -4 -3 -8 -87 500
Svart Jo 4 Plass 1 044 950
14 år SVART V v.Buås Svarten J. Bjerring Harstad Travpark 5 24/8 - 07 / 7 1600 27,3ag 23
e. Bodil v. Ilmin S. Bendiksen Harstad Travpark 1 04/8 - 05 / 4 2040 26,9a 21
Jorunn Jakobsen /Leknes S. Bendiksen Harstad Travpark P 27/7 - 21 / 1 2040 35,8 P
J. Bjerring Karl Helge Johansen J. Bjerring Bodø Travbane 1 20/7 - 01 / 3 2100 30,3a 19
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Harstad Travpark 2 22/6 - 06 / 5 2040 29,7ag 27
10 2017: -2 -0 -0 -1 -0 -4 500 2016: -20 -0 -0 -4 -8 -48 500
Vethe Elden 5 Plass 470 366
14 år M.BRUN V v.Elding A. Nordstrand Harstad Travpark 0 16/6 - 01 / 3 2040 dist g 110
e. Sobrina Soberano v. Alm Rigel L. Sandvik Harstad Travpark 0 18/5 - 04 / 6 1600 29,3a 159
Beate Kristiansen /Harstad A. Nordstrand Harstad Travpark 4 01/4 - 08 / 3 2060 33,8 g 143
M. Meløy Johnny Rimstad L. Sandvik Harstad Travpark 0 16/3 - 07 / 10 2040 30,4a 434
Delt blå/rød,gult & grønt skråbånd,rek L. Sandvik Harstad Travpark 2 03/3 - 08 / 11 2040 31,2a 223
11 2013: -4 -0 -0 -1 -1 -6 500 2012: -6 -0 -0 -0 -2 -5 223
Rilum Kongen 6 Plass 344 087
16 år BRUN H v.Høiby Kongen F. Johannessen Bodø Travbane 0 20/7 - 01 / 2 2100 32,7a 277
e. Rekve Pila v. Pilmin F. Johannessen Skellefteå 0 22/6 - 03 / 1 1640 30,1a 1321
Fred Johannessen-Merete Engmark F. Johannessen Bodø Travbane 4 09/6 - 03 / 2 1600 29,3a 117
F. Johannessen F. Johannessen Harstad Travpark 3 25/5 - 08 / 4 2040 30,9a 258
Mørk blå m/rødt skulderfelt F. Johannessen Harstad Travpark P 18/5 - 20 / 5 2060 32,8 P
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -1 -5 000
Nås Mirko Midas 7 Plass 425 250
12 år BORKET V v.Nordli Svarten E. Bjørnstad Harstad Travpark 3 24/8 - 01 / 1 2040 30,4 g 113
e. Tora Borka v. Atom Vinter O. Eggum Tromsø Travbane 1 11/8 - 04 / 6 2080 29,3 PK
Ove Steffenrem /Harstad M. Eggum Harstad Travpark 5 04/8 - 05 / 5 2040 28,2ag 52
O. Eggum F. Mortensen Olsborgmoen Travbane 1 14/7 - 04 / 9 1760 29,7 PK
svart m/hvitt v-formet sk.stk. & belte F. Mortensen Tromsø Travbane 4 30/6 - 04 / 7 2080 31,2 g PK
13 2014: -10 -1 -0 -2 -4 -23 250 2013: -16 -3 -2 -2 -3 -89 500
Ulfaks 8 Plass 353 750
7 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) S. Bendiksen Harstad Travpark 1 24/8 - 07 / 8 1600 26,4a 78
e. Uldina v. Elding S. Bendiksen Bodø Travbane 2 10/8 - 05 / 9 1600 26,3a 59
Mariann Vebostad Trudvang-Louise Vebostad Trudvang V. Hop Bjerke Travbane 0 22/5 - 05 / 6 1609 27,3a 106
D. Dalen Ernst Olsen K. Johansen Momarken Travbane 0 14/5 - 08 / 3 2640 29,4a 139
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl K. Johansen Momarken Travbane 3 23/4 - 08 / 7 2160 28,5 293